Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: :: Открадната техника
Автор: Di_mitar   
Дата:   10-06-08 15:07

Ники, мойте съболезнования!! Това е баси гадния номер, техника събирана с желание и в един момент изчезва - [smilie10]. Полицайте мислите ли че ако ги хванат няма да има кой да ги пусне отново( това стана честа практика ) ?!? По въпроса със застраховките всеки се сеща като стане белята [smilie10]
Успех , и дано полицайте и който трябва си свършат поне веднъж работата [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: davor   
Дата:   10-06-08 15:12

Съжалявам.Важното в момента е,че семейството е добре.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: j_mironski   
Дата:   10-06-08 15:12

pinko - минути за реклама

Колеги ако имаме приятели, познати, роднини по митниците ПОМОЛЕТЕ ГИ да внимават за преминаването на такава техника, защото ако чакаме на полизцията да си свърши работата .......

Нека да помогнем на Ники(Ecobo),това може да се случи със всеки от нас

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника
Автор: Akeyzerr   
Дата:   10-06-08 15:25

"Когато Бог затваря врата, то отваря прозорец"

Сега ще можеш да се замислиш дали да не минеш на Nikon-ска система.

Гледай непред и ти стискам палци всичко да се нареди по най-добрия за теб начин [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: IvcheTo   
Дата:   10-06-08 15:29

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] ужасно[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Георги   
Дата:   10-06-08 15:29

[smilie2] [smilie2] [smilie9]

мръсни измекяри баси [smilie23]

добре че сте живи и здрави, другото се купува пак

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: j_mironski   
Дата:   10-06-08 15:29

Akeyzerr не е това темата за мерене на Canon и Nikon. Аман от такива като теб

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: digit_all   
Дата:   10-06-08 15:41

Imam familia v Yambulskata polizia, chte im zvunna dovechera da gi razpitam za detaili i chte picha tuk.
Ujasno e da ti otkradnat tehnikata, moia aprtament v Paris beche razbit predi godina s ranizata s vsichkata mi tehnika otvorena no nichto n ebeche pipnato... da ne poviarva chovek... iavno ne sa se interesuvat ot tehnika. Zastrahovan sum estestvenno, no e mn gadno da ti vliazat v kuchtata gadniarite :-(

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: asahi   
Дата:   10-06-08 15:48

Мислех си преди време, че скоро не се бяха случвали такива кражби. И тема мислех да пускам да не приспиваме бдителността.

Екобо, съжалявам за станалото. Ще го надживееш. Стискам палци.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Myth   
Дата:   10-06-08 15:54

Ми незнам, кой ще ми носи цигари в затвора, ама...., скоро са ми разбили пък вилата, от самата къща, нищо не са взели щото няма нищо кой знае, колко ценно, от двора са взели един метален варел, вървят по 250-350лв. Ама съм решил под прозореца от вътре, да сложа един мечи или вълчи, капан и хич не ме интересува, че някой сакат за цял живот може да остане, каква му е работата да влиза вътре. Деба тая крива нива.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: guciguci   
Дата:   10-06-08 15:56

Myth върти ми се в главата някакъв подобен случай с един дето беше сложил някакви капани и една циганка осакатяла и човека го осъдиха,защото тя само искала да попита нещо и се хванала в капана. Ама какъв беше случая.....

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: nki   
Дата:   10-06-08 15:57

Бащата е полицай в Сливен. Ще звънна да му кажа, ако нещо изкочи да ппредупреди!
Егати типовете[smilie23]
Дай данни за лаптопчето, че това по-лесно и бързо от фотографската техника се пласира.



Публикацията е редактирана (10-06-08 15:58)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: CTEHATA   
Дата:   10-06-08 15:58

Нямаш право да правиш така, за съжаление.
Освен това не знам как ще се почустваш ако завариш детето на комшията, влязло да си открадне шепа череши и срязано на две от капана...

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Myth   
Дата:   10-06-08 16:00

Имам пред вид вътре в къщата, под прозореца, от там са влезли. А детето на комшията, колкото иска да си обикаля из двора и да изяде всичките череше ако иска.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: graphic   
Дата:   10-06-08 16:03

[smilie9] [smilie9] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: digit_all   
Дата:   10-06-08 16:03

az govorih s rodata, chte se informirat i chte me durjat v techenie burzo ! chte picha tuk ako ima polezno info... Ama s kakuv akul puskat banditi podgaranzia, i kakva e bila tazi garanzia ? E basi darjavata :-(

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: zaiko   
Дата:   10-06-08 16:05

Дано ги намерят! [smilie2]



Публикацията е редактирана (10-06-08 16:30)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: CTEHATA   
Дата:   10-06-08 16:08

Хора, не предупреждавайте публично за взетите мерки, за да не се получи така, че да информирате и престъпниците!
Може би ЛС до жертвата ще е достатъчен.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Myth   
Дата:   10-06-08 16:09

Да пита ли, и как точно пита, като ми разбие прозореца, влезе вътре, строши телевизора и......

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: dobriquet   
Дата:   10-06-08 16:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: carl_cox   
Дата:   10-06-08 16:12

ecobo [smilie2]

не знам какво да кажа...твоят случай е доста по-тежък от други...все пак едно е да откраднат canon 450d с 2 обектива и чанта, друго е да вземат цялата техника на професионален фотограф и да го лишат от възможността да си вади хляба [smilie9]

а като прибавим и това с документите...наситина ми се свива сърцето [smilie2]

много е странно усещането - някава неопределима смесица от чувства - гняв,безсилие,ярост и отчаяние...

не вярвам полицията да хване крадците или да намери техниката, но пък се надявам да намерите сили - ти и твоето семейство, и да преодолеете колкото може по-бързо този тежък момент...

фото форум е с теб


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: doca   
Дата:   10-06-08 16:12

Ники, голям удар. Съжалявам. В раницата ли е било всичко това?
Аз отдавна си мисля или за каса или да си занеса техниката в службата, но това вече е края.
При тая съдебна система, момчетата от МВР са обезверени отдавна за да работят активно, щото трудно се работи в система, в която бягаш на място, с високо повдигнат крак, пък други през това време, си тъпчат пеликанските гушки с парички от пуснати на свобода престъпници. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: arminius   
Дата:   10-06-08 16:19

@Myth: [smilie24]
абсолютно съм съгласен с теб, никой няма право да влиза в моята собственост пък ако ще и президента да е..това че съдебната ни система и всичко в тая държава, наречена "Абсурдистан" е извратено е друг въпрос [smilie9]
Гуцигуци ,а тъпата циганка като е искала да пита нещо,що не звънне на звънеца,м?Направо съм бесен като прочета нещо такова.. стана ми меко казано гадно, като прочетох темата на Екобо, въпреки че не го познавам лично.Не ща да си представям на мен ако ми се случи при положение ,че техниката, която притежавам и която не е кой знае колко много,но съм мечтал за нея доста години и събирал пари с лишения и т.н.!Та жална му майка на тоя,който посегне и ако го барна и усетя разбира се [smilie9] капанът за мечки ще му се стори приказка.. ма кофтито е,че решат ли да те измислят,ще го направят без да разбереш как и от къде...

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: guciguci   
Дата:   10-06-08 16:19

CTEHATA ,човека казва,че отвътре под прозореца ще сложи капан,какви череши...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: stoychev   
Дата:   10-06-08 16:20

Майкоо, просто прехапах устни. Вие не познавате екобо, а аз съм се виждал с него точно три пъти, но бяха достатъчни за да получи уважението ми. Той дори миналата седмица ми направи огромна услуга, която никога няма да забравя. Също така, съм цъкнал 2-3 снимки с фотоапарата му, който много ме впечатлява. Може би и аз донякъде съм виновен, ако щете вярвайте, но сигурно съм го урчасъл или нещо такова. Ех, тази голяма раница с толкова интресни и скъпи неща вътре... :( Тъкмо щях да те похваля, че носиш тежката си раница навсякъде, че знаеш как да се предпазиш от кражби (и касовата брава потвърждава това), но все пак не можеш да си нащрек 24 часа в денонощието. А добитъка (да им изсъхнат ръцете и краката) доста са се специализирали, за съжаление на честните хора. Каквото си можел, си го направил.
Имал съм критични моменти и знам или поне предполагам как се чувстваш в момента. Няма смисъл от дългите ми писания, защото не само че няма да ти помогнат, а и може да те подразнят, но трябва да го направя. А и ти да се притесняваш няма смисъл, вдъхни си кураж, "винаги може да е по-зле". Стискам палци в най-кратък срок всичко да ти бъде върнато, а може и нещо отгоре. [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »