Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   15-06-08 16:07























Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: jeronimo_rex   
Дата:   15-06-08 16:12

Много тъпо деба копеленцата направо са за растрел според мен е поръчкова работа а дано ги намерят [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: НИКОЙ   
Дата:   15-06-08 16:19

[smilie9] [smilie9] [smilie9]
нагоре се споменава за СОТ [smilie23]
ПА ТИЯ КВИ КРАДЦИ СА[smilie23]
ако искаш да те оберат вържи се със СОТ
застраховка му е майката...

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: ecobo   
Дата:   15-06-08 22:21

не е поръчкова, вече почти е сигурен извършителя, въпроса е дали ще го гепят преди да е шитнал техниката...

ако предложат на някого нещо от горепосочените неща, викайте ченгетата [smilie24] [beer]



Публикацията е редактирана (15-06-08 22:22)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: mike74   
Дата:   15-06-08 22:37

Автор: Стоев
Дата: 15-06-08 16:06

(офтопик по повод застраховките)
Ако примерно взема от приятели техника за 50/100 бона, викна застрахователният агент в къщи да я опише (по-горе пише че не искат и фактури) и после я върна и ревна че са ме обрали, като са си влезли/излезли и няма следи от взлом и трошене, дето Полицията да намери - Застрахователя как ли ще реагира? Плащане?

===

Стоев, няма нужда даже да идва агент да ти описва техниката - ти му даваш описа със серийни номера,модели и т.н.
Но както се досещаш всеки си носи отговорността, ако ще мамиш застрахователя си носиш съответната отговорност. Надявам се да не ми се налага ди ги пробвам дали ще ми изплатят застраховката. Но със сигурност с правят обстойна проверка преди да ти платят особено при по-големи суми.
[smilie24]
Сори за офтопика, да отговоря на Стоев [smile]
Дано хванат тия типове и да се намери техниката на Екобо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Ivo-HD   
Дата:   15-06-08 22:40

Дано да си намериш нещата - понякога се случват и чудеса.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Ivo-HD   
Дата:   15-06-08 22:47

Съвет за тези които още не са пострадали - направете си застраховка "движимо имущество" - покрива както кражба така и рискове за счупване - моя застрахователен брокер прави застраховките на някаква рекламна агенция - вече са изплащали два счупени обектива... Застраховката на апартамента не е добра идея - не помага ако ти разбият колата, както и ако някой ти ритне статива и се потроши техниката

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Стоев   
Дата:   16-06-08 01:11

mike74 написа:

Стоев, няма нужда даже да идва агент да ти описва техниката - ти му даваш описа със серийни номера,модели и т.н. Но както се досещаш всеки си носи отговорността, ако ще мамиш застрахователя си носиш съответната отговорност. Надявам се да не ми се налага ди ги пробвам дали ще ми изплатят застраховката. Но със сигурност с правят обстойна проверка преди да ти платят особено при по-големи суми.
Мерси, за това питах, не че съм тръгнал да цицам Застрахователи[smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: denyo   
Дата:   17-06-08 01:36

браво на Стоев, който във форума не знаеше как да отключва ключалки, вече знае [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Стоев   
Дата:   17-06-08 02:46

(офтопик към Денйо)
Стоев се е родил със златно ключе в лявата си ръка, щото с другата си е държал Патката, разправят....[ezik] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Damayanti   
Дата:   28-06-08 10:26

Много съжалявам за случилото ти се :(
Обирали са ме и знам колко е гадно :(

Ужас настава в тази държава [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: danny_falin   
Дата:   28-06-08 13:45

какво стана, намери ли се техниката ?

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   28-06-08 19:41

Съчувствам ти за изживяното, ecobo, кофти тръпка определено. Най-важното е, че сте живи и здрави у дома, па и крадците. Щото как се променя живота.... не е истина просто!

Аз се сещам за само едно нещо, което би спряло не, но може би разколебало крадците. Куче в ролята на аларма, при това постоянна и за всичко. Поне ще е ясно, че ще си събуден ти и всичките ти комшии наоколо. А и приятелче става предано! :)

Преди около 3 месеца също бях ужилен. Всичката ми техника, канон Д400 с два обектива и всички кабеляци, капаци, батерии и полар филтър, всичко в спретната оригинална чанта на канон ми бе свито от работното ми място - Първо студио на БНР. Варианти освен колега няма. Пряко заподозрените са 10 човека, твърде малко вероятно е да се допуснат 3-4 други имащи достъп не музиканти, но определено хора, заедно с които си изкарвам хляба от доста време и ако е рекъл Дядо Боже и още занапред.

Какво стана!? Описах всичко много подробно на полицаите, подчертах, че съм гледал видеозаписи от охранителните камери в радиото и се виждам как внасям обратно в студиото апарата след обедната почивка... В последствие полицая ми заяви, че... някак му убягнало това с видеозаписите, та даже забравил да ги изиска официално от охраната на Радиото, и те при изтекъл срок били унищожени... Но малко ми вдъхва надежда един постинг по-горе. Ще се срещам с вишестоящи началници нагоре в ейрархията, доде успея да уплаша някого, та дано поне разпитите, дето обещаха да направят, да се състоят.

А иначе: Canon D400 silver body с китовия 18-55 и 50мм 1.8. Ако на някого са му предлагани или се случи да видите, не мисля, че са доста такива тела тук.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: marto   
Дата:   28-06-08 19:47

Автор: VoxGabrieli
Дата: 28-06-08 19:41

А иначе: Canon D400 silver body с китовия 18-55 и 50мм 1.8. Ако на някого са му предлагани или се случи да видите, не мисля, че са доста такива тела тук.




Мдааа, определено Canon D400 , такива тела не са много... да не казвам никак [smilie3]


Сори за спам-а, успех и на теб!


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: flowerfly   
Дата:   28-06-08 20:57

Здравейте приятели, няколко часа вече чета и се чувствам доста зле,утре ще ходя май на психиатър за да си лекувам страховата невроза.[smilie8]
съжалявам за случилото се.
Четох няколко поста в темата и Вокс-а също казва, да си вземем кученце ....
Преди 2 години обраха моя позната на 4 етаж, през прозореца (алпинист кой ли вече не е бил)
кучето й започнало да алармира но било напръскано с нещо, няколко дни по късно даже и починало.Обрали я пак така, до като спи нощес, даже се обадила на СОТ-а си вечерта да и потвърдят дали е включен...

Аз мисля да пусна нова тема с предложения с какво ново хоби да се занимаваме, за онези които милеем, тачим и любим България, до тогава ще се разпродаваме ... или ще се наслаждаваме как нас ни "любят" на сила...



Публикацията е редактирана (28-06-08 20:59)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   29-06-08 10:11

marto, за Canon D400 silver body идеше реч.


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: sixty   
Дата:   29-06-08 10:46

от СОТ до СОТ има разлика...тези които пазят складове си гепват разни неща за апартаменти не съм чувал..майката му е да е с тебе:) аз от както ме обраха и ми взеха лаптопа ма ми оставиха ( незнайно защо ) 40д-то с всички обективи вече си го нося с мене:) то друго толко бързо не можеш да изнесеш.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   29-06-08 10:59

VoxGabrieli написа:

> marto, за Canon D400 silver body идеше
> реч.
>

Амиии ... [smilie2]
май по-скоро за Canon 400D silver body е идело реч, ама то се разбира.
Дано да го намериш!


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: sixty   
Дата:   29-06-08 11:10

тва д400 не е ло6а машинка баща ми си взе такава :) малко ми малее пред 5д-то ма иначе в добри ръце прави чудеса



Публикацията е редактирана (29-06-08 11:12)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: marto   
Дата:   29-06-08 11:13

HSGeorgiev - [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »