Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   10-06-08 21:12





























Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: HP   
Дата:   10-06-08 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Mick   
Дата:   10-06-08 21:25

Екобо, кофти работа пич...[smilie9]

добре поне че сте живи и здрави [smilie24]

баси и копеленцата мръснии ... [smilie9] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: apollo   
Дата:   10-06-08 21:40

Много съм мислил по този въпрос и това ме спира да купувам повече фото-техника [smilie8]

Всичко е възможно да се случи, може и да излезе, може и не... нека да е здраве на близките, които обичаме - другото е просто "скъп неодошевен железурляк"[smilie8] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Svsvet   
Дата:   10-06-08 21:40

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Стоев   
Дата:   10-06-08 21:47

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

http://clip4e.com/play_kak_da_si_napravite_kliutch_za_sekretna_brava_za_1_min.htm



Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: LTG   
Дата:   10-06-08 21:50

Съжалявам за лошата случка.
Пак е бил малкия дявол, та не сте се събудили, докато габовете щъкат и обират.

Но вече мноооого сериозно се замислям да си сложа аларма у дома.
Скоро поставях една в офиса на един приятел. Наложи се малко да променя нареждането на карантията в металната кутия за да я направя по-сигурна, но иначе струваше всичко 150 лв. и няколко часа занимавка (аларма + датчик за врата + акумулатор).
Всичко купих от магазин Конрад на бул. Прага и е елементарна за монтаж и използване, трябва малко сръчност и внимателно изчитане на упътването.
Стискам де що имам палци да се намери всичко!

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: to6e   
Дата:   10-06-08 21:52

Това да спиш в къщи и да влязат вътре, нямам думи. Крайно време е да се променят законите като в USA - и да се разреши поне притежаването на оръжие, ама тия дето обират знаят много добре къде да не пипат.
Относно заключването - отдавна не се доверявам на ключалки когато съм в къщи, а ползвам нещо съвсем простичко и доказано с векове - РЕЗЕ или както му се вика още МАНДАЛО [smilie3] Достъп до него има само от вътрешната страна на вратата.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: ecobo   
Дата:   10-06-08 21:56

аполо, "скъп неодошевен железурляк" не е много точно в моя случай, аз я имах тая техника за да работя с нея, а не да си я милвам...

но наистина, най-важно е да сме живи и здрави [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: praetorian   
Дата:   10-06-08 21:56

Не знам какво да кажа, съжалявам, това е ужасно. Знам какво е, защото изпитахме подобно нещо, преди година, когато в едната ни къща където живее майка ми бяха проникнали на първият етаж. Точно в този момент тя беше взела и дъщеря ми на 3 годинки тогава за уикенда. Гадовете бяха обърнали къщата наопаки по ужасяващ начин, бяха тършували навсякъде. В наглоста си бяха стигнали до там да отворят вратата където са спали майка ми и дъщеря ми. Направо тръпки ме побиват като си помисля какви изроди има, които например биха посегнали на някой за да измъкнат информация за пари или скъпоценности. Най-голямата глупост беше, че премахнаха тези членове от НК, в които се допускаше и регламентираше използването на огнестрелно оръжие, един от случайте беше - проникване с взлом, независимо от целите - стреляш.
Дано да имаш късмет[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: praetorian   
Дата:   10-06-08 22:02

to6e, имам heckler&koch 45-ти калибър ....и какво ? Ще го гръмна и после с години ще се влача по съдилищата като е гадно законодателството. В момента възможностите за използването на оръжие са много орязани от закона. Не че може би няма да се оправиш, но ще е една истинска мъка, повярвай.
Екобо, горе главата, има все пак шанс да се намери, тялото е доста рядко срещано.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: ecobo   
Дата:   10-06-08 22:05

praetorian, това с взлома и неизбежната отбрана все още го има, един от членовете, който не отмениха с последния ремонт на закона, и ако ги бях усетил гадовете, щях да се възползвам най-вероятно - жеуезото ми е винаги на кръста или под възглавницата (гледал съм много филми [smilie3])
изобщо, тези пичове не е лошо да отидат да палнат по свещичка, щото живеят втори живот... другия път може да не им сработи късмета... ама тет такива рано или късно си намират майстора [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: MILENMARINOV   
Дата:   10-06-08 22:11

[smilie10] [smilie10] [smilie10]
Искрено съжалявам.....!!!!Много техника...Ебаси и държавата.....!!!
Само за това се логнах......

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: guciguci   
Дата:   10-06-08 22:18

Това с взлома и неизбежната самоотбрана е толкова завътяно,че пак теб да те изкарат виновен. Имаше нещо,че първо трябва да е застрашен животът ти с пистолет и тогава ти да извадиш пистолет. Ако обаче мангала имал нож,пък ти си извадил пистолет,това не е неизбежна самоотбрана,може ти да си искал да го убиеш умишлено. Знайте,че има такива гадове,които пак вас ще искат да изкарат виновни. Но аз помня едно нещо,което каза Бойко Борисов веднъж в Шоуто на Слави. Слави го попита какво би направил той ако животът му е застрашен,а законът не му позволява да използва оръжие или позволява но с 1000 условия. Тогава Борисов каза "Живия си е Жив". Тоест ти стреляй,спасявай си живота или живота на детето ти,пък после ще му мислиш,и ако трябва ще лежиш. Това е, жестоко е,но тук в третия свят е така.
Тоест какво исках да кажа. Че ако ги беше застрелял тези докато те крадат ,ти си в неизгодна позиция,защото не е самоотбрана дори. В другите страни дори на полянката пред къщата ти ао е ,имаш право да стреляш,а тука какво...той ао има нож,ти трябва също с нож да се отбраняваш,ако той има пистолет,тогава и ти с пистолет.....простотията на законотворците ни



Публикацията е редактирана (10-06-08 22:22)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: pinko   
Дата:   10-06-08 22:29

Екобо, точно така един моя много добър приятел и състудент буквално си провали живота - при това с газов пистолет.

Живее на втория етаж и една нощ чул че нещо шумоли в кухнята. Става, взима газовия пищов и заварва някакви двама циганина, които точно в момента влизат. Единия го заплашва с нож, той стреля, улучва единия циганин в окото.

След това полиция, ала-бала, разправии до бога.

Циганина обаче ослепява с това око, освен това прави някаква мозъчна инфекция и получава парализа на половината тяло (като след инсулт).

Та след 4 години дела, разходи за адвокати и какво ли не моя приятел го осъдиха на 1 година условно и да плати 45 000 лева на циганина. Отделно още даде над 15 000 лева на адвокати и още не знам си колко хиляди за експертизи, съдебни разноски и кво ли не. Абе тоя изстрел му струваше почти 100 000 лева. Продаде си единия апартамент, за да плати.

И като капак на всичко - миналата година спечели конкурс за преводач в Брюксел (4200 евро месечна заплата+безплатно жилище и самолетни билети) в ЕС и не можа да замине - щото е осъждан.



Публикацията е редактирана (10-06-08 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: guciguci   
Дата:   10-06-08 22:31

pinko е тва ако е верно,аз вече наистина нямам думи...... НАПУСКАЙТЕ ТАЯ ТЪПА ДЪРЖАВА ХОРА !!! Нека останат тука само пенсионери и цигани.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: ksuhorukov   
Дата:   10-06-08 22:32

Пинко, това само в България може да се случи... евала значи на правосъдието.

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Lafera   
Дата:   10-06-08 22:36

На мене щеше да ми е жал да открадна толкова неща като се сетя колко пари е дал пича и колко се е старал и лишавал за да има това обурудване....
Само да завърша средно и няма да ме видите повече в БГ само ще ви качам снимки [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: apollo   
Дата:   10-06-08 22:37

Законите се пишат от мекотели горе, надолу просто се спазват - какво друго... бахти държавата [smilie2]


Иначе ако човек е талантлив и си разбира от работата, това е просто техника и пари, които отново ще се изкарат - но самият човек просто няма как да прости действителността в родното ни отечество [smilie8]



Публикацията е редактирана (10-06-08 22:40)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: volokin   
Дата:   10-06-08 23:06

Нямам думи. И аз онзи ден се разтреперах от местните чистачи на блока. Жена ми ги набеди за крадци, щото звъннаха трима мургави здравеняка за да искат вода за да мият прозорците. Оказа се всичко наред, но решил съм да си сложа аларма, която да продъни целия блок, дори имам устройствата...остава да намеря пищялката...

Та това е голяма наглост да обираш посред нощ, ми има хора които спят като кучетата (примерно аз съм такъв).

Няма страшно, всяко зло за добро, определено те чакат хубави неща !!

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: nodoubt   
Дата:   10-06-08 23:06

[smilie2] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: Kolov   
Дата:   10-06-08 23:11

Пиши да ти пратя нещо за снимане,докат ги намериш:(

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: vaskoni   
Дата:   10-06-08 23:29

Mного съжалявам Ники! Ние вече говорихме за тази ужасна случка с теб, но все пак искам още веднъж да ти изкажа моите съчувствия. Все пак може и да се намерят нещата...а гадовете ще си го получат заслуженото, рано или късно!



Публикацията е редактирана (11-06-08 00:21)

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: ecobo   
Дата:   10-06-08 23:35

Благодаря на всички за подкрепата! [beer]

Естествено, живота продължава, но е гадно - коплект, събиран с голям кеф, обективите - всички перфектни, без забележки... Кофти работа...

Колов, благодаря за предложението, оценявам го, но ако ми се наложи, имам откъде да взема техника от по-близо [beer] Просто няма смисъл да се разхождат нещата, щото и и при транспорта стават грешки...

Отговори на това съобщение
 Re: :: Открадната техника
Автор: aeobs   
Дата:   10-06-08 23:38

И мен са ме обирали, знам какво е.
Но сега като погледна назад, ме е яд, че толкова навътре съм го взел.
Не се сдухвай, представи си, че в това време някое от дечицата или жената са станали за нещо, всичко може да се случи. Радвай се, че всички сте добре, само това има значение. Другото са само вещи, колкото и да са скъпи са възобновими.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »