Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: mmjm   
Дата:   09-01-14 23:55

"-Ако не ни губи времето."
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Гении в областта на търговията и услугите.
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: iliyanb   
Дата:   09-01-14 23:57

Айде нема нужда. легам си, а ти разкажи некоо разказче като снощи на аудиторията.
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: dolmov   
Дата:   10-01-14 00:02

Аз си знаех, че форума е пълен с много дървени философи, ама чак толкова не съм предполагал.. Визирам тия, за които е нормално да кажем 5лв за принт и 5лв за снимане, обработка, запис на изображенията на диск, принт и рязане да са с цената на една услуга. А ние плащаме услугата.. А нали имаше една приказка "който плаща, той поръчва музиката"..
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: mmjm   
Дата:   10-01-14 00:03

Rand говоря по принцип, хора разни, вкусове разни, та не е важно дали на операторът му харесва, а презумцията, че може да има финансова полза по принцип.
Та 30 ст. или цена за еротика?
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Патаран   
Дата:   10-01-14 00:06

Автор: mmjm
Дата: 09-01-14 23:55

"-Ако не ни губи времето."
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Гении в областта на търговията и услугите.



гения от фотографската работа има 3 джипа и кабрио и чака сив Дф да се появи в търговската мрежа а философите нека си чешат езиците [smilie5]

редактирам, в малкия ми град хората ме уважават и са доволни от работата ми



Публикацията е редактирана (10-01-14 00:25)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   10-01-14 00:07





Публикацията е редактирана (10-01-14 00:14)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   10-01-14 00:10

Повечето, които пишете сте абсолютни дилетанти и сте достойни граждани само по писания, инак сте деградивни ибществени еденици [smile] Давам пример: предлагам услуга репродукция на стара черно бяла снимка с много леки корекции ( макар, че може и пълна реставрация и оцветяване , но това е друго) увеличена и откопирана на А-3 цената ми е 12-20 лева и нагоре и определено правя подобни неща минимум по две на ден. До мен има копирен център които извършват ПОЧТИ същата услуга за 3 лева , правят по три такива на седмица :-) моите клиенти са ми 99 процента постоянни клиенти и си говорим на ТИ и си пращаме поздрави на децата си. Никой никаго не лъже, нямаме право да се лъжем Така, че малцина от вас биха могли да ми говорят за обслужване.....определено сте ми смешни.
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: mmjm   
Дата:   10-01-14 00:18

"Повечето, които пишете сте абсолютни дилетанти и сте достойни граждани само по писания, инак сте деградивни ибществени еденици"
Това в учебника по политикономия ли го прочете?
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   10-01-14 00:21

Не, от един фотографски форум го видях, пълен с капацитети [smilie5]
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: metodiev_martin   
Дата:   10-01-14 00:22

NORMAN-KUK и и Патаран с "джиповете кабрио" сте смешните в случая защото с писанията си, доста сте се отклонили от темата.
Как ще ми обясниш, че една снимка 10х15, изкарана от минилаб със себестойност 2 стотинки, веднъж ще ми струва 24 стотинки, веднъж 5лв?
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: boZo   
Дата:   10-01-14 00:31

Патаран, NORMAN-KUK, тук никой не конкретизира точно вас, не знам защо така подскачате.
metodiev_martin, от минилаба идва малко повече от 2 стотинки себестойност...
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   10-01-14 00:32

Ще ти го обясня, много лесно: Ангажиране на производствено време, експресна поръчка, неформална поръчка, минимална бройка, фирмена политика, и други [smile]
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Патаран   
Дата:   10-01-14 00:32

Автор: metodiev_martin
Дата: 10-01-14 00:22

NORMAN-KUK и и Патаран с "джиповете кабрио" сте смешните в случая защото с писанията си, доста сте се отклонили от темата.
Как ще ми обясниш, че една снимка 10х15, изкарана от минилаб със себестойност 2 стотинки, веднъж ще ми струва 24 стотинки, веднъж 5лв?


еми зависи от отношението ти - свободна страна - демокрация,

пресен пример от вчера - идва таксиметраджия за визитки със снимка на колата.
- колата мръсна той иска да я измием с фотошоп или да намерим същия модел в нета да я боядисаме жълта и да пишем такси - и нали струват 5 лв 50 визитки.
отговора е - окей само че услугата струва 50 лв за 50 визитки и като бонус ще изкарам маркуч и ще ти измия таксито [smilie5]
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: boZo   
Дата:   10-01-14 00:36

Визитка на минилаб?
NORMAN-KUK
Определено любителско копиране 10х15 за 3лв/брой дава най-голям принос за загуба на производствен ресурс [smilie18]
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Патаран   
Дата:   10-01-14 00:43

Бозо, визитка със снимка на таксито барабар с регистрациония номер е един вид реклама и застраховка че чужденеца на боровец няма да бъде измамен колкото и да повтарят тук форумните корифей че всички частници са измамници
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: stown   
Дата:   10-01-14 00:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: iliyanb   
Дата:   10-01-14 00:47

трия, че вече ми е смешно. Давам ви свободно студио-бизнесмени. Успешен бизнес и наслука в риболова.



Публикацията е редактирана (10-01-14 00:53)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   10-01-14 00:51

Гледай сега: Влизаш...добър ден, добър ден. Колко струва една снимка? 30 стинки. Добре имам една качена в дропбокс, може ли да я сваля. Сваляй....Сваляш я, ама може ли ...., може, всичко може, но не е 30 стотинки [smile]. И ще ти кажа защо? Ти добре си я направил портретна в домашни условия, но си я правил в къщи на еди кой си монитор с еди какво си. Не казвам, че ти е лош монитора , но не е същия като моя и ако искаш да останеш доволен аз трябва да отделя на твоя файл доста повече време, от колкото на тези които са се снимали пред Александър Невски.
и като ти го обясня това в по-ХУДОЖЕСТВЕН СТИЛ И С УСМИВКА, ЩЕ ТЕ УБЕДЯ, ЧЕ продукта който желаеш да получиш не струва 30 стинки, а доста повече и ти ще ми повярваш, че е така [smile] За това казах в самото начало, че е имало неразбирателство клиент-консултант [smile]
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: boZo   
Дата:   10-01-14 00:53

Да де, файл като файл, ама на гърба на визитката ще има отрязаци от надпис Fujicolor Crystal, примерно...
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Патаран   
Дата:   10-01-14 00:59

първо не виждам къде е драмата че има знак на хартията на гърба и второ имам още 10 принтера, да съм споменал някъде че визиткита се правят на лаба
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: iliyanb   
Дата:   10-01-14 01:02

50 лв за 50 визитки щото прилагаме и фотошоп умения. па и ръчно миене на колата. намирали в нета такси и го боядисвали. хахахахахаха. бегай бързо в комиците.



Публикацията е редактирана (10-01-14 01:05)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Патаран   
Дата:   10-01-14 01:09

прати ми меил на лични утре да ти изпратя снимката на мръсното такси и готовата визитка
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: iliyanb   
Дата:   10-01-14 01:28

забравих да питам за фотошопчето плащате ли или там вече минавате тънко? мейл няма да ти пращам, ще ме извиниш ама качи визитката тука ако е удобно и ако не е много трудно.

и 50те лева от 50те визитки задължително в рамка и на стената до табелата.



Публикацията е редактирана (10-01-14 01:31)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: sir_sky   
Дата:   10-01-14 07:30

Ами ето и как е на изток в Япония:

Няма абсолютно никакъв начин да се промени цената на принта в зависимост какво има на него, ама абсолютно никакъв! Можеш да си слагаш каквото искаш на файла, и да си го нареждаш както си искаш! Във 'фототата' нямат никакво право да се бъркат в това какво принтираш!

Това дето се мъчат да го прилагат още в БГ си е загубена кауза, и едва ли ще продължи дълго...

Друг е въпроса ако нямам снимки на файл които да принтирам, и трябва да си извадя паспортна снимка, има навсякъде машини за само-снимане, отнема по малко от минута но около 6-те лева (тукашни пари) за 4-5 снимки едва ли бъркат някой тукашен бизнесмен като се има предвид за какво заплати става дума, във фототата също цените са подобни!



Публикацията е редактирана (10-01-14 07:58)
 Re: Снимките за документи и цената им за копиране..
Автор: Filipov   
Дата:   10-01-14 08:29

Ето това е - 2 ст е разхода на 10/15. Всички ателиета да си прекалкулират цените. Браво бе!
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.