Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: raidera   
Дата:   31-12-07 17:10

Аве аз така като гледам моя S850 не ми се струва никак малък. Ако му бяха прибрали малко обектива нямаше да е никак лошо. Най много той ми пречи, ама и най много го пазя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: ion4ev   
Дата:   01-01-08 05:29

Ами все пак е 5х! Ако беше 3х щеше да е прибран, но пък 3х е доста малко увеличение, 5х е доста по добре и е прекрасно за протрети с боке[smilie3] В това май най-добре се справяше този самсунг!

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: ion4ev   
Дата:   05-01-08 01:01

Ами последно май ще взимам Lumix FZ-7! Имате време до утре да ме разубедите, че е доста по добър от Samsung-a[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: prism   
Дата:   05-01-08 18:26

Еми единствено откъм шум(и габарити, ама това си го преценил сигурно) е по-зле, ама пък е стабилизиран, тъй че едва ли ще ти трябва ISO над 100 твърде често.

Честита покупка [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: raidera   
Дата:   05-01-08 20:44

Аве аз нямам голямо наблюдение по темата със шума, ама ми се струва че моя S850 не е с малко ниво на шум, единствено май не го забелязвам на ISO 50 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: prism   
Дата:   06-01-08 12:20

По-малко е от повечето малки апаратчета, освен това на 400 и на 800 се пази детайла и с малко NeatImage можеш да извадиш прилични резултати. Е, не е F31fd, нито DSLR, ама за любителски цели стига.



Публикацията е редактирана (06-01-08 12:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: apollo   
Дата:   06-01-08 12:39

Fuji F11 [smilie24]

299лв. и наистина за тази цена не виждам по добро [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: ejko   
Дата:   06-01-08 12:46

Това е баси темата

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: ion4ev   
Дата:   09-01-08 22:41

prism написа:

Дата: 05-01-08 18:26

Еми единствено откъм шум(и габарити, ама това си го преценил сигурно) е по-зле, ама пък е стабилизиран, тъй че едва ли ще ти трябва ISO над 100 твърде често.

Честита покупка


Мерси. Тези дни от работа нямам време да го разгледам по на спокойстве, но от първите пробни снимки и играчка ми хареса:) АФ е изключително бърз ставнен с S850 и е много точен(пак за разлика от S850)
Шума е наистина проблем, дори при ISO80 се забелязва[smilie2] Ама само на Full Size. Светкавицата е доста по силна от тази на Samsunga. A стабилизатора е невероятна екстра!

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: deira   
Дата:   12-01-08 11:21

Самсунг за мен също са едни от най-добрите. Имах самсунг, който по пострада[smilie2] ,след това имах Пентакс,от който изобщо не бях доволна. Сега имам Олимпус, който направо ме разочарова. Така, че смятам пак да си купя Самсунг. Виждам, че има добри отзиви за S850.Мисля да се спра на него. Аз не съм професионалист като вас и не съм толкова навътре в материята,но като стават размазани снимките, направо полудявам. Дано да ме изненада приятно този модел на Самсунг.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна