Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 цена на снимка ?
Автор: seven   
Дата:   17-10-06 12:26

трябва ми информация колко се плаща за качествена снимка (20x30 примерно), която ще се ползва за календар.
сигурно има разлики в заплащането според автора, клиента и т.н., но ми трябва някакъв ориентир, така че моля споделяйте опит.
въпросът ми е сериозен, моля да не спамите темата.

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: bouzan   
Дата:   17-10-06 12:37

около 500лв

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: soleil   
Дата:   17-10-06 12:39

Em ako e peizaj ili panoramna do kum 200 moje da se vzeme govorq evro. Ama spored nai veche tozi koito kupuva ,ako si si igral sus model da pravish neznam si kakvo si i posle malko photoshop do kum 800 ... ama na mene oshte ne mi se e sluchvalo vtoroto...

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 12:40

тиражът също е от значение, също така е важно дали снимката ти ще е единствена на този календар, или ще има и други фотографии за всеки месец да речем...

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: bouzan   
Дата:   17-10-06 12:42

Дай пове4е инфо.За какво то4но става въпрос

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: bouzan   
Дата:   17-10-06 12:43

Покажи снимката

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: Borislav   
Дата:   17-10-06 12:56

Зависи от какво си вложил в снимката, колко време ти е отнело да направиш кадъра, какво си използвал, напримерно ако си снимал разни моми и си им платил и на тях.. Тази ти снимка еднократно ли ще се ползва в каландара или после може календара да се преиздаде. В края на крайщата какви права даваш за този ти кадър.. За някакъв ориентир, преди 4-5г снимка на мебелна къща, мебели, легло, мома в леглото, правена е в стидио, осветление и пр. използвана за рекламен еднолистов календар 50/70 тираж не помня мисля че няма значение, фотографите са взели към 400 евро

Отговори на това съобщение
 Re: цена на снимка ?
Автор: bouzan   
Дата:   17-10-06 13:03

ами аз продадох две мой снимки за 900 евро за тираж до 7000

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна