Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся спец металообработване
Автор: 321   
Дата:   17-10-06 00:31

Здравейте.Имам нужда от помощ.Желая да пригодя някакъв уред за моделиране на светлина,произведен за една марка осветителни тела,към друга.Моля Ви,ако някой познава майстор с такива способности,да сподели с мен как да го открия.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся спец металообработване
Автор: JarJar_   
Дата:   17-10-06 01:25

Значи, ако съм разбрал правилно, че ти трябва стругар, фрезист, шлосер и т.н. Ще ти препоръчам да отидеш в ТУ-София. Отиваш в блока по практика(мисля, че беше 8-блок) и търсиш МИЛОВАН, ako пък не съм разбрал точно какво искаш, здраве да е:)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся спец металообработване
Автор: 321   
Дата:   17-10-06 01:43

Благодаря!Абсолютно правилно си ме разбрал-нов бокс на старо тяло(не нов бардак със стари....),но от различни производители.Още веднъж благодаря.



Публикацията е редактирана (17-10-06 01:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся спец металообработване
Автор: GenaDP   
Дата:   17-10-06 02:44

Не се занимавай с глупости - рингове за софтбоксове с байонети на повечето известни марки мога да ти доставя. Ще са тук към края на годината. Всичко е по $20, само за Broncolor - $25

gena@varna.net

Отговори на това съобщение
 Re: Търся спец металообработване
Автор: 321   
Дата:   17-10-06 09:34

Гена,далече си,но бих искал да се чуем.Благодаря предварително.Ще те търся.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся спец металообработване
Автор: vladod   
Дата:   18-10-06 09:44

Кв. "Княжево" - сервиза за накрайници /нищо, че става дума за авточасти/ - там е правилното място [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна