Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Конкурс Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   12-10-06 12:20

Ще се осмеля и аз да пусна една тема, макар че това обикновено не се посреща с голям ентусиазъм.
Наскоро Фрида беше пуснала подобна тема, но темата беше оспамена и сега е затворена. Направих си труда да разгледам подробно снимките от конкурса. И не мисля, че най-подходящите снимки са се наредили в челото. Наистина е въпрос на вкус, но искам да се запитате, коя от тези снимки ще стои най-добре по стените на болницата, а не коя снимка е най-добра технически и композициооно.
Според мен снимките трябва да са максимално опростени като идея, но носещи много настроение. Когато човек има травма на главата или е опериран, не е препоръчително да си напряга мозъка аджеба какво е искал да каже автора на снимката, какво е посланието или да решава някакви творчески пъзели.
Тъй като аз не мога да гласувам в конкурса, призовавам останалите да го направят.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   12-10-06 12:24

e shto ne moesh da glasuvash

problemi s mishkata li?

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: praetorian   
Дата:   12-10-06 12:25

Не че съм подстрекател, но линкове ще има ли ?? [smilie5]
Още повече към собствени снимки ??? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   12-10-06 12:27

Проблема би трябвало да се решава в момента от някой от администраторите, надявам се преди края на конкурса:)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   12-10-06 12:29

Най- добрите снимки, които отразяват жизнерадостно настроение, ще участват в постоянна благотворителна изложба в новоремонтираното крило на Неврохирургията в Пирогов, а авторите им ще получат специална грамота.

ve4e moe da se zatvarya temata [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   12-10-06 12:29

Аз не участвам, не мисля че съм конкурентноспособен.
Това е призив към разумно гласуване, надявам се никой да не оспами темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   12-10-06 12:33

tya samata ti tema e spam

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: boni   
Дата:   12-10-06 12:33

Конкурсът е "Настроения", което значи, че може да има снимки на всякакви настроения.За изложбата В Пирогов обаче, ще бъдат избрани снимки, носещи жизерадостно настроение. Това няма нищо общо с класациите и рейтингите.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: BoRiSoFF   
Дата:   12-10-06 12:33

Полудяхте с тоя конкурс [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   12-10-06 12:38

бони, прочетох правилата. Все пак идеята на конкурса е да се подберат снимки за неврохирургията. И всеки, който качва снимки си мисля, че трябва да го има предвид. Оценяващите снимките също.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: TpEcHaT   
Дата:   12-10-06 12:46

OK,
shte shtrakna edno cvetence specialno za tebe da si opraish nervite [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: cerebellum   
Дата:   12-10-06 12:52

треснат: Окей, надявам се да е с ТИЛТ:)
За какво всеки го взима толкова навътре, просто ако някой има някаква готина весела снимка да я качи. Все пак ако такива снимки не се качват в Настроения, няма как да попаднат в болницата нали. Идеята ми е, че в момента не се качват много такива снимки. Виждам страхотни снимки, които биха стояли перфектно там, но не са качени в Настроения. Както е едно небезизвестно макро, което стоеше на заглавната.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: sprit3   
Дата:   20-10-06 13:22

как да кача снимка в настроения-въобще не ми дава такава опция?

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс Настроения
Автор: urbangrey   
Дата:   20-10-06 13:32

photo-zona - markiraj i buton porychaj izbranite - sled tova ima mqsto kydeto otbelqzvash - za konkursa i porychasj razmer otpechatvane - i si gotov ;) ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна