Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   07-11-12 21:40

следва:

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   07-11-12 21:40

Продавам чисто нов обектив SAM 3.5-5.6/18-55mm.

Свален е от чисто ново Sony A37.
Към обектива има предна и задна капачка.
Състоянието му е перфектно, ако някой открие една следа от употреба ще му го подаря [smilie3]

Цена 100лв
От София съм.
тел. О887 1 1 1 71 7



Публикацията е редактирана (09-11-12 15:39)

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   08-11-12 10:38

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   08-11-12 15:54

110 лв [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   09-11-12 15:38

100 лв [beer]

Обективът е чисто нов, седи с двете си капачки, сложен в мека LDPE bag.
Причина за продажбата е, че няма да го ползвам [shtrak]



Публикацията е редактирана (09-11-12 15:39)

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: s7775300   
Дата:   09-11-12 18:18

ПРИЧИНА ЗА ПРОДАЖБАТА Е, ЧЕ ТИ НЕ СИ НИКАКЪВ ФОТОГРАФ, А ЕДИН ЖАЛЪК ТЪРГОВЕЦ!ТОЗИ ОБЕКТИВ Е ОТ ТЯЛОТО А37, НА КОЕТО МУ СВАЛИ ОБЕКТИВА И ПРОДАДЕ С 50-100ЛВ., ОТГОРЕ,ПОНЕ ДА ГИ БЕШЕ ДАЛ НА ЧОВЕКА С ПРОБЛЕМА!
КОЛЕГИ НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТОВА СМЕШНО ТЪРГАШЧЕ, НЕ МУ ПРАВЕТЕ КЕФ!ОТ ДОСТА ДЪЛГО ВРЕМЕ ГО НАБЛЮДАВАМ!ТОВА Е ФОРУМ ЗА ФОТОГРАФИ, А НЕ ЗА ТЪРГОВИЯ!ГЛЕДАЙТЕ СИ ОБЯВИТЕ И ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ КОЛЕГИ!СКОРО ЩЕ МУ ПУСНА И СНИМКА!
НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТОЗИ ИЗМАМНИК!

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   10-11-12 01:17

1. бъркаш офертите, имаше друга обява за А37 и човекът изтъкна причина за продажба - здравословен проблем на близък
/ видях офертата тъй като продавам съшия фотоапарат и съобразих цената, питай другия продавач на кой е продал техниката преди да се изказваш толкова първично /

2. този фотоапарат, който продадох беше чисто нов, закупен от мен от Лондон - мога да покажа лог от транзакцията от дебитната ми карта
/при желание от страна на модератор или някой, който има отношение към това какви хора продават тук /

3. ако по някакъв начин пуснеш моя снимка и/или продължиш безпочвено да уронваш името ми, ще стане повече сложно отколкото интересно

4. ще игнорирам жалкия ти изказ и няма да ти сляза на нивото

5. ако имаш някакво достойнство се представи кой си, познаваме ли се, виждали ли сме се.. иначе усещането е като да те лае помияр от тъмното
/ визирам теб в случая /

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: lumixp   
Дата:   10-11-12 06:58

kolega Peccy, poneje zamesi i men, imam slednoto pitane:
Zashto sled kato imash A37+18-55 SAM iskashe da kupish aparata,koito az prodavah za smeshnite 400lv (pomnish li, che tolkova predloji?) ako iskash da postna lichnite syibshteniq???
Koeto me navejda na misylta,che kolegata s7775300 e mnogo blizo do istinata!
Ne preporychvam tozi potrebitel (peccy) !!!

Отговори на това съобщение
 Re: SAM 3.5-5.6/18-55mm - ЧИСТО НОВ
Автор: peccy   
Дата:   10-11-12 11:43

първо аз те питах, коя ти е най-ниската цена (беше написъл, че се коментира), ти на въпроса отговори с въпрос аз да ти предложа, и ти предложих 400лв... не съм искал да те наранявам, нито да го приемаш лично.
питах те за цена да знам до къде да смъквам моята.

след като не си го продал на мен, до каква истина се доближаваш???? човечето по-горе ме набеди, че съм го взел от теб и съм го препродал... ?!
тъй като си се включил в дискусията поне кажи, че си продал твоя фотоапарат на друг, за да стане ясно, че ме обвиняват безпочвено...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР