Рекламирайте тук
ЗатвориРеклама в секции форуми и базар
Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.
За стандартната ценова листа и условия изпратете запитване до webmaster@photo-forum.net.
Казвам, да :)
Мине не мине време, и някой зададе подобен въпрос. Фотофорум е една говорилня, както Юри каза - чалгата е навсякъде. И това е така от години. Със стари булки, нов... не става.
Има напредък бе! Преди време постоянно им нахлузваха противогази. Сега вече са с мотошлемове. А както казаха снощи в един филм - Б-тата са мислили с неподходящата глава, когато са раздавали точките си
П.П.П А колко още по-фрапиращи примери има из тази галерия...
> Но защо в началото
> (първите дни) се виждат и без
> профил, нали уж трябва да са
> скрити?
А не са ли скрити? Мога да видя даден автор само ако гласувам, или ако натисна бутона "виж автора", при което разбира се губя правото да гласувам. Поне при мен е така.
Този въпрос е с дълбок смисъл , но изпразнен от съдържание.
Защо агенция по храните не забрани цигарите, алкохола, палмовото масло, маргарина, консервантите и .... може сам да допълниш следващите поне 1000 подобни. Липсват научни данни за вредата от използването им? Не! По скоро има достатъчно данни че въпреки вредата за здравето има финансова и технологична нужда от тях.
След като подобни неща се харесват - глас народен, глас божи. Какво предлагате като алтернатива? Може ли 4 линка към снимки с висока художествена стойност които са алтернатива на публикуваните от Вальо. Ако може от същия времери пероид. Не е виновен автора, виновни сте всички вие мрънкачи с претенции, защото след цялото мрънкане, не качвате нищо което да е добро. Всякакви приказки колко ви е писнало от посредствеността и не ви се занимава с чалгари ... това вървеше до преди 15 г. И да, преди 20 г във форума имаше истински фотографи. Хора на които съм благодарен че отвориха пред мен вратите на фотографския свят. И разбира се темата за стоиностната фотография беше актуална, в контекста "канон или никон" и " цифра или филм". На първото чудене отговора се оказа Сони, а за второто ... амиии ... дъртите нямат кинти за филми а на младите не им дреме за филми.
Когато аз се отказвах от снимането преди 10 г Вальо (автора който е цитиран) си купи първата камерка с несменяема оптика за снимане на видео. Няколко години след това първата със сменяема оптика. Как се получи така че човек който преди 10г не е имал дори телефон с камера стана номер 1 в топ 100 на фото форум. А??? Като си отговорите на този въпрос, останалите няма да имат смисъл.
И понеже все още имам спомен че в този форум накрая всичко се обръща на лична нападка - имам праописни грешки и снимам с телефон но не мисля да губя време да коригирам едното или другото.
@ philip
"Чудно ми е тези Б-автори дето уж трябва да ни дават насока за стойностна фотография с чий гласуват, а и защо изобщо са Б-та?!"
Някой от Б-огопомазаните или тези, които определят кои са Б-та, ще се осмели ли да даде разяснения на този въпрос? Току така никой не попада в Б, нали? И не само в точно този албум, във всички има "попадения".
Въпросът е резонен, уви няма никакъв смисъл да бъде задаван. Аз по-скоро бих помислил в друга посока: как така се случва, че с упоритост и постоянство се стига много по-далеч, отколкото с талант? Историята на Вальо го доказва. И най-интересното е, че този феномен е характерен за България и още една-две държави на нашия континент. В "стария свят" е обратното - упоритостта е хубаво качество, но само с нея си заникъде. Истината е някъде там...
espergaro
Да ти кажа не е честно това което написа, някак си има елемент на лична нападка, а не е редно.
Но ме накара и аз да ги погледа. Даммм ... ще отскоча до аванти.
@IShoot4Fun Не говоря за името, докато автора е анонимен снимката се вижда и без да си влязъл в профила, после става с 18+ и трябва да ползваш профила.
А, моля-моля: това нее чалга! Това са евроатлантически ценности, днес това Е художествено! (Ако не гледате, поне не сте ли чули какво хората са видели в ЕВРОвизията?)
Снощи имах малко свободно време и се завлякох до СФХГ, да видя какво "дават". Впечатлен съм и много приятно изненадан. Подобни изложби съм виждал в Братислава и Виена, но тук - само в ДОЗА (сигурно има и други места, но аз не ги знам - проблема може би е в мен). Заслужава си да се види. Горещо препоръчвам!
> Аааа, не са евроатлантически, то
> какви красоти имаше по автобусите
> още преди 2000г...
Така е! Половината Димитровград беше увековечен там, както и някои сегашни ТВ и шоу звезди, които едва ли искат да си спомнят началните си стъпки към популярността. По онова време работех в ИПК Родина и имах пряк поглед върху
нещата от живота на белите мишки
Хайде пък и аз да се изхвърлям по темата. Първо, в коментарите под снимките не виждам възмущение, освен на Филип пуснал и темата. Пък все си мисля, че те са за това, без значение положителни или не. И не е до чалгата, простотията е навсякъде. До човек си е....
В темата тук "чалга" се използва като синоним на простащина, мисля (или може би не мисля, знам ли)... Поне масовото разбиране за тази дума е такова. В случая е употребена правилно - масова пошлост, залагаща на ниски и преди всичко първични страсти, която хората с ниска култура припознават и поради тази причина харесват. Те не са способни да оценят нещо по-стойностно и дълбоко. Непонятно им е.
> В темата тук "чалга" се използва
> като синоним на простащина, мисля
> (или може би не мисля, знам ли)...
> Поне масовото разбиране за тази
> дума е такова. В случая е
> употребена правилно - масова
> пошлост, залагаща на ниски и преди
> всичко първични страсти, която
> хората с ниска култура
> припознават и поради тази причина
> харесват. Те не са способни да
> оценят нещо по-стойностно и
> дълбоко. Непонятно им е.
Какво стойностно може да оцени човек, който пише "Ханко Брат" Такива са половината от родените след най-новия преврат