Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Рекламите ни превземат
Автор: vaslav   
Дата:   27-05-23 15:57

Рекламите завземат сайта с пълна сила.
https://photo-forum.net/i/2470879

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: vaslav   
Дата:   27-05-23 15:58

Разбирам, че има и финансова гледна точка, но това вече е прекалено.
Да не съм хванал някакъв "рекламен" вирус?



Публикацията е редактирана (27-05-23 16:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: localhost   
Дата:   27-05-23 17:21

реклами? adblock нещо да си инсталираш...

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: asahi   
Дата:   27-05-23 17:41

Кой какъв вирус е хванал един Гугъл знае. На мен ми излизат оранжерии и сутиени. Защо сутиени? Не знам. За оранжериите се сещам.

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: vaslav   
Дата:   27-05-23 17:47

Adblock сигурно е някакво решение. Мога и да спра да посещавам този сайт - пак е решение. Въпросът е принципен. Дразнещо е, поне за мен. Полетата за рекламите постепенно стават повече и по-големи.



Публикацията е редактирана (27-05-23 17:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: asahi   
Дата:   27-05-23 17:58

Принципният въпрос е платен или безплатен достъп в контекста на твърдението, че няма нищо безплатно.

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: vinse   
Дата:   27-05-23 19:37

Наясно съм, че безплатен обяд няма, но половината страница да е в реклами идва малко в повече. Откакто се появи този тренд, без никакви угризения ползвам адблок. Съвсем отделен е въпроса, че вероятността да кликна на реклама клони към нула.

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: golded   
Дата:   28-05-23 06:22

Толкова съм стар, че помня първите дни на нашата телевизия. В онези години всичко се излъчваше на живо, поради тази причина между две предавания се появяваше надпис "ПАУЗА", която по някога продължаваше по 30-40 минути! Пак по това време имаше мания по сръбската телевизия, хората опъваха върху покривите си огромни антени, въртяха ги наляво надясно с надеждата да хванат по ясен образ на телевизия "Београд", защото там даваха реклами и "црътани филм" Българите се питаха "кога и по нашата телевизия вместо пауза ще започнат да дават реклами!! Та както е казано..... внимавай какво си пожелаваш! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: quazimodo   
Дата:   28-05-23 06:45

Гоненето на сръбската телевизия и "паузата" лееееко се разминават във времето. Не вървяха баш заедно[smilie5][beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: golded   
Дата:   28-05-23 12:17

колега, не ми се водят тъпи спорове!!


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: CDman   
Дата:   28-05-23 12:35

На мен пък ми излиза на цял екран някакъв дето си маже лицето с нещо. Между мненията пак ми излиза някакво странно клипче за крем. Мажат се Ор'та и стават едни уба'й, уба'и.[smilie5]

Пазарна икономика - свикнах. Цъкам хикса и продължавам.[cool]

Преди пък Духовникова ми изкарваше ангелите като влизах. Реално и това би трябвало да е реклама на форума, ама на мен ми действаше анти. Добре, че направиха така, че да се сменят снимките, та сега поне се заглеждам повече.[smilie3]

Иначе да - рекламите постепенно превземат всички медии, ама нищо не мога да направя. Който плаща, той поръчва музиката, а аз не плащам, тъй че си трая.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: jingov   
Дата:   28-05-23 16:45

Браузърите, с които няма да има натрапчиви реклами или съвсем да се блокират са Brave, Mozila , Duck Duck go . В тях си има вградени щитове или се добавят по необходимост и предназначение.
В Браве браузър в момента има и платен VPN.Използвам и трите с различно предназначение и различни профили.По този начин таргет рекламата в новинарския поток е различна и ограничена и не е свързана с търсенията ми в нета.[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: hose   
Дата:   29-05-23 10:54

този форум отдавна умира... това са явно предсмъртни гърчове вече

и да - нетърпимо е и все по-рядко си го причинявам

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: LeniS   
Дата:   29-05-23 11:39

Точно онзи ден си мислех дали да пусна тема по повода.
Адски ме дразнят и мен - изкачат от всички посоки..
Принципно не съм сложила адблокер, защото работя в сферата и понякога ми трябва да следя разни неща - не тук конкретно, като цяло, но тук търпимостта надминава всякакви граници [smilie23]
Също влизам на високосна ...



Публикацията е редактирана (29-05-23 11:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: Synthy   
Дата:   29-05-23 11:41

адблокъра може да се настройва. ABP върши страхотна работа в конкретният случай с форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: asahi   
Дата:   29-05-23 12:17

Той и форумът може да се настройва, ама вие май искате да фалирате сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: TsvetanVR   
Дата:   29-05-23 12:38

Ми, решението е следното и се прилага в не един и два сайта по света:
Ползвателите даряват необходимите пари за съществуването и функционирането на сайта/форума и няма реклами. Аз съм на мнение, че ако някой не е склонен да извади пари от собствения си джоб, няма право да критикува методите на финансиране на "проекта", от който, в крайна сметка, се облагодетелства напълно безплатно. Аз си цъкам адблока и драми с рекламите нямам.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: philip   
Дата:   29-05-23 14:25

TsvetanVR "Аз съм на мнение, че ако някой не е склонен да извади пари от собствения си джоб, няма право да критикува методите на финансиране на "проекта", от който, в крайна сметка, се облагодетелства напълно безплатно." [smilie24][smilie24][smilie24]

- Ама много кисело туй безплатно грозде бе...[smilie3]

hose "този форум отдавна умира... това са явно предсмъртни гърчове вече"

- А това то чувам от 10 годинки насам[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: CDman   
Дата:   29-05-23 15:28

Хем рядко влизат, хем ги дразнят рекламите. [smilie11] Ми не влизайте изобщо и готово.[smilie5]

А за "умиращия форум", моля, алармирайте Б авторите.[smilie3] Стига са гледали, а да почват творят шИдьоври, че им отидоха привилегиите [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: uri64   
Дата:   29-05-23 17:13

> от който, в крайна
> сметка, се облагодетелства
> напълно безплатно.

Голямо облагодетелстВУване пада,честно [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: TsvetanVR   
Дата:   29-05-23 18:35

ДрЪти мЪже ревете като ощипани девойки, пА не знам... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Рекламите ни превземат
Автор: BXMarkov   
Дата:   01-06-23 23:10

Мен ме кефи, че сайта печели от това, не ми пречат, затварям ги и продължавам, ако ми хареса нещо даже кликам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »