Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: levkov87   
Дата:   27-05-23 14:24

Здравейте! Не знаех дали има отворена тема и направих нова, за което се извинявам. От 10-на години се занимавам с фотография, не съм професионалист и не разбирам много, но в последно време ме канят по разни събития да снимам, а там като има странични хора, които искат да ги снимам и след това си искат веднага снимката. За това умувам да взема някакъв принтер, който да е удобен за носене с мен и да върши прилична работа, но не съм запознат много и ще се радвам някой да помогне. Ако има значение техниката, снимам с Канон.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: asahi   
Дата:   27-05-23 18:11

Ако ще изкарваш пари това означава, че ще ставаш професионалист. Ще се очаква да ползваш професионална терминология, в която отсъстват словосъчетанията "пъхам и вадя снимки".

Печатането на снимки е процес, който изисква компютър и някаква човешка намеса. За тази комбинация работа ще ти свършат повечето от съвременните фотопринтери плюс оператор и обособено работно място.

Има и по-мързеливи варианти, но за да получаваш добри резултати ще трябва да снимаш по-прецизно за да не се налага да коригираш кадриране, яркост, цветност. За този вариант са добри принтерите на Sinfonia/Shinko.

За по-непретенциозни (непрофесионални) задачи подхождат принтерите Canon SELPHY.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: kvakioh   
Дата:   28-05-23 13:10

Компактно, леко скъпо и до 10х15 кадри, които обаче са отлични- Selphy.
За по-големи снимки- нещо поне 2000лв (про)

Отговори на това съобщение
 Re: Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: dekov   
Дата:   28-05-23 13:59

Аз като не знам дали нещо е писано, обикновено питам тук
т.е.търсачката


Отговори на това съобщение
 Re: Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: Nenov   
Дата:   28-05-23 17:58

Citizen CY-02 Ползвам такъв и съм много доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобен принтер за вадене на снимки
Автор: Synthy   
Дата:   29-05-23 09:50

Selphy (работи и на батерии). Ако е снимано правилно, снимката е чудесна (технически).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »