Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Подариха ми фотоапарат!
Автор: TVProject   
Дата:   21-04-23 06:45

Вчера пред НДК към мен се приближиха някакви чужденци и ми подариха един фотоапарат, след което се отдалечиха на 3-4 метра и започнаха да се усмихват.

Точно в този момент видях, че към спирката идва трамвай № 7 и за да не го изпусна, хукнах през подлеза като луд. Чужденците започнаха нещо да ръкомахат и да крещят, но понеже не знам чужди езици, не ги разбрах.

Все пак това, че ми подариха фотоапарат, беше много мил жест от тяхна страна!

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: georgioiv   
Дата:   21-04-23 06:52

Апаратът разбира се е Леика с два три навързани с тел към него обектива, нали.. :) Някога Кашалота имаше повече фантазия... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: Nikolcho555   
Дата:   21-04-23 07:10

Ако правилно съм разбрал, колегата иска да каже че чужденците са му дали апарата си за да ги снима и съответно са се отдалечили на няколко метра и са се усмихнали като за снимка, но той е помислил че са му подарили апарата и е драснал с него. :) Така че апарата би трябвало да е напълно функционален и актуален. Малко петъчна тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: h_bio   
Дата:   21-04-23 07:21

На един приятел така при пътуване в Южна Америка му подариха куфар. Мили хора. Точно бил накупил доста сувенири за приятели и роднини, които нямало да се поберат в неговите чанти. После имаше някакви проблеми с властите там...

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: CDman   
Дата:   21-04-23 09:16

[smilie18]
Помислили са, че си сватбарче [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: lamerko   
Дата:   21-04-23 10:27

Я, отново било петък - тази седмица замнла по-бърже [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: asahi   
Дата:   21-04-23 16:21

Понеделникът беше day off.

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: mihalo   
Дата:   22-04-23 04:04

Бехме се направили с приятелите на кучета. На изпроводяк единият вика: - Абе ти да не си забрави кучето? Викам му: - Що се опитваш да разсъждаваш, "Лайка" е фотоапарат. Той: - Аре да се снимаме тогава, като космонавти. Добре, връчихме машинката на най-благонадежния в обозримия периметър човек. Не си мислете, че сме групата прости хора, имаме си инж., проф., д-р, дмн, и комбинации помежду, все креативни личности. В зоната на логиката е, когато усетим, че сме се направили на кучета да се шегуваме като започнем да лаем за т*шак.

Хубаво, ама човекът дето му връчихме машинката де да знае, хукна и се шмугна в първия трамвай.

Говорих с компанията. Единодушно решихме, че човекът трябва да бъде обезвъзмъзден за стреса с подарък. Подаряваме му това дето го мисли за подарък... /и без това снимаше само черно-бяло/.


Опс! Ако си мислите, че се шгувам тъпо пробвайте вие да сте весели след като си загубите Лайката!


Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: asahi   
Дата:   22-04-23 08:51

Много рано сте се направили щом още вървят трамваи.

Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: CDman   
Дата:   22-04-23 09:06

АвторЪТ може да прояви малко креативност - да се облече като пиколо, да застане пред някой по-скъп хотел и като завалят едни подаръци... [smilie5] Куфари, чанти, някое Майбах-че [smilie3] ... ама акъл трЕБЕ, акъъъъъълл [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: mihalo   
Дата:   23-04-23 03:13

Дата: 22-04-23 08:51
"Много рано сте се направили щом още вървят трамваи."


Ми, не знам. Чел съм го Айнщайн! И, пак не вдянах вечер късно ли е, сутрин рано ли е,.. или пък точно обратното. Теория на относителността било било!

Обаче, поне това: Готов съм да се закълна, че трамваят и грам не вървеше по време на случката.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Подариха ми фотоапарат!
Автор: mihalo   
Дата:   26-04-23 02:59

All persons fictitious disclaimer

[smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »