Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за помощ!!!
Автор: martine4ko   
Дата:   08-01-14 12:12

Здравейте на всички любители на фотографията. Тъй като съм нов потребител искам предварително да се извиня ако съм объркал нещо по въвеждането на темата и на нейното място. А сега по същество. Искам да продам стар лентов фотоапарат, но тъй като не знам каква е реалната му стойност ме интересува дали някой може да ми бъде полезен като ми даде професионално мнение или пък ми даде координати на човек, който се занимава с стара фотографска техника и я изкупува. Благодаря и успешна фотографска година на всички!


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: kvakioh   
Дата:   08-01-14 12:15

Според мен няма проблем и тук направо в темата да си кажете за какъв апарат става дума и обектив/и към него.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: Alsand   
Дата:   08-01-14 12:16

И да се види струва ли си да се продава изобщо. Защото цената може да е толкова ниска, че да е по-добре да си го запазиш за да експериментираш с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: martine4ko   
Дата:   08-01-14 12:25

Добре тогава, става въпрос за фотоапарат Zenit TTL с обектив Helios 44m. произведен е някъде около 80-та година до колкото успях да се ориентирам със сериен номер 81036734. Има и светкавица към него Soltron electronic flash unit series 133. За запазвене и дума не може да става защото не съм запознат с фотографията, а за лентов апарат определено си трябват знания.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: Alsand   
Дата:   08-01-14 12:29

Запази си го. Апаратът хич не става, но от обектива със сигурност могат да се извадят хубави неща. Ако ти се снима на лента, вземи си една Практика и ползвай обектива, ако тя няма някой Цайс. Ако ще снимаш цифрово, вземи си един преходник М42 към съответния байонет.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: a100   
Дата:   08-01-14 12:47

Запази го, за да показваш на децата и внуците какво е лентов апарат ;)... Още ме е яд, че не си запазих магнетофона, сега щеше да ми е по-лесно с обясненията ...[smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: stown   
Дата:   08-01-14 17:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: martine4ko   
Дата:   09-01-14 10:15

Благодаря на всички за мненията!

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: fotorafi   
Дата:   10-01-14 10:30

Запази си Зенита! Утре ще си купиш преходник за цифровия ти и ще ползваш обектива Хелиос. Иначе апарата, Зенит е доста "куц" но пари от него..дребни.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: radostrashkova   
Дата:   10-01-14 14:38

Моля Ви за съдействие да ми препоръчате фотоапарат за около 250-300 лв. Трябва ми за подарък-да има автоматични режими и за прави що - годе качествени снимки. Марка, модел-нещо да ме ориентирате.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: stown   
Дата:   10-01-14 16:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »