Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотокнига, подготовка и отпечатване.
Автор: Божидар58   
Дата:   08-01-14 09:04

Интересува ме процеса на подготовка и отпечатване на фотокнига. Какви са цените на тези примерно с твърди корици от 10 до 20 листа. Цената на самата фотокнига и цената на отпечатването. Говоря за среден клас, а не за луксозни. Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотокнига, подготовка и отпечатване.
Автор: BOZO   
Дата:   08-01-14 10:14

При така зададени параметри-от 25 до 250лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотокнига, подготовка и отпечатване.
Автор: Божидар58   
Дата:   08-01-14 12:51

Тези 250лв. ми се струва, че навлизат в луксозния сегмент. Аз говоря за нещо средна работа, да не е луксозно, но и да не е някой парцал... А и за над 20 броя



Публикацията е редактирана (08-01-14 12:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотокнига, подготовка и отпечатване.
Автор: ss_sgp   
Дата:   08-01-14 13:36

това какво ще се получи зависи от самите снимки, подготовката е чисто техническа работа. Има значение за крайната визия, но определящи са снимките.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотокнига, подготовка и отпечатване.
Автор: BOZO   
Дата:   08-01-14 14:42

Божидар, искаш твърди корици, но какви? Пълноцветен печат +ламинат, изкуствена кожа, книговезки винил, преге "Един неразделен клас", примерно..Страниците какви да бъдат? Меки, твърди? С ъгли или закръглени? И най-важното-какъв размер ще бъде книгата? На минилаб ли искаш да се копират или дигитален печат?
Цената е една-правиш файлове за печат с характерните изисквания и ги пращаш.
Вече от теб зависи дали само ще правиш снимки, а друг дизайн на книгата или всичко сам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »