Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: philip   
Дата:   05-01-14 13:53

Колко време прекарвате във форума дневно, седмично или месечно?

Признавам си от доста време поне по час, а често и много повече почти всеки ден.


Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: demiman   
Дата:   05-01-14 13:57

[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: chukov   
Дата:   05-01-14 14:00

Само последните 11 години не повече

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: iasen2   
Дата:   05-01-14 14:09

ФФ - това е идеалното място да четеш коментари , каквито не си очаквал . много добре калява нервите и те слага на мястото ти .

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: мара   
Дата:   05-01-14 14:10

дааам. освен, ако не откажеш да мислиш. ама говорилнята ми липсва на мен, да напоследък за целта посещавам алтернативни места.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: nyamago   
Дата:   05-01-14 14:11

Само от три месеца съм тук, естествено е още да не ми е омръзнало и да не съм се отвратил от интриги и простащина. Не очаквам това да стане скоро, напротив - предпочитам да забелязвам талантливи работи и да срещам интересни и качествени хора.

Затова и влизам често, коментирам, качвам и снимки. Точното прекарано време не засичам (има го в логовете на сървъра, ако някому е нужно :) Обикновено времето е много разпокъсано между други дейности на компютъра - множество кратки посещения, които сумарно сигурно правят доста.

Крада време от началника (лошото е, че началника съм аз :) Но го заслужавате [smilie24]

[shtrak]



Публикацията е редактирана (05-01-14 15:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: HungryRabbitJumps   
Дата:   05-01-14 15:03

От година влизам при всяка възможност. Чак пристрастен - не, влизам да прочета нещо, докато на други места го правя безцелно и по навик.

Винаги е интересно, от нищото излизат големи спорове, дори една дума извадена от контекста води до няколко страници спам. Има и преследващи индивиди, които си набелязват "жертва" и се заяждат след всяко нейно мнение.
Само пиянски, неразбираеми и не на място коментари липсват (за сега!) но работя по въпроса и се надявам някой да удари рамо ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: pumabg   
Дата:   05-01-14 15:06

Ако не беше български сайт и без български автори, ФФ щеше да е най доброто място за фотография EVER!
Манталитета ни скапва всичко, включително и таланта!


Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: BirdOfPray   
Дата:   05-01-14 15:10

Едно време (към 2007-2009) бях. Киснех тук денонощно. Вече не.

Сега почти не посещавам. Понякога по няколко пъти седмично идвам - друг път се сещам за тук през няколко месеца да дойда [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: nyamago   
Дата:   05-01-14 15:12

Току-що попаднах на интересно материалче , което помага да си отговорим дали сме пристрастени (не към този само сайт, а към фотографията изобщо).

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: Gecata   
Дата:   05-01-14 15:12

Тук винаги намирам с кой да се скарам, а това е добър повод после да пийнем бира, да се сдобрим и да станем приятели [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-01-14 17:42

Базар всеки ден.
Форум отново често ,защото работя в офис.[beer]

На мен авторите и родната ми държава не ми пречат.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: serjy   
Дата:   05-01-14 18:00

Фото Форум е любимото ми място! с новите правила ще става още по-приятно. [smilie24]

... само зоната дето е на друго място, НО и там потребителите се усетиха, че прекаленото политическо говорене убива форума и се получи естествен баланс... демек можеше да си остане зоната и тук [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: tziko   
Дата:   05-01-14 18:16

Взе да ми минава напоследък, от 2009 до 2012 си бях зарибен доста.

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: ilia_dm   
Дата:   05-01-14 18:17

През последните две години пускам малко снимки,но почти всеки ден разглеждам "албум",понякога коментирам...мога да кажа ,че фотофорум е едно добро място за всички свързани с фотографията [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   05-01-14 18:18

Преди много злоупотребявах с присъствието си. Сега по-малко (2-3 часа дневно)[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: fit_ness   
Дата:   05-01-14 18:48

Посещавам сайта редовно. Дразня се от опрделен кръг хора, които диктуват "модата" и всичко различно от това, което те качват като сюжет, начин на обработка и т.н. не се харесва. Надявам се занапред всички, които обичаме фотографията да мислим с главите си а не сляпо да копираме това, което ни е казано, че е стойностно. Така ще се развиваме като индивидуалисти, не като подражатели! Успех на всички[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: fit_ness   
Дата:   05-01-14 18:55

Защо написах горния пост: защото все по-често чувам за себе си от "онази" група разбирачи "- тоя fit_ness от време на време качва нещо стойностно между бозите. Разбирайте, че "стойностното" е това, което се доближава до техните разбирания а то е черно бели баби с висок контраст и други такива клишета. До кога ще се радваме на отрудените ни баби държащи в ръцете си кокиченце или малка животинка?

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-01-14 19:06

Обекта на заснемане сам по себе си може да е клише но най-вече е клиширан начина по който се заснема.Ако се подходи идейно и алтернативно дори обикновен или клиширан обект може да се заснеме оригинално. Което за мене едно от фундаменталните причини да продължавам да снимам.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: kvakioh   
Дата:   05-01-14 19:52

През деня по 2-3 пъти, през нощта 1 път. ТЕзи са средни.

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: fit_ness   
Дата:   05-01-14 19:54

pd, прав си, така е! Дразнещото в кадрите не е обекта на снимане а до болка клишираните пози и обработка. Приемам корекцията[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: PhotoBo   
Дата:   05-01-14 23:41

Напоследък все по-често - от работа, вкъщи, от телефона, от таблета... Май имам много време за губене [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: ElBandido   
Дата:   06-01-14 00:03

последните две години посещавам честичко така :) понякога само да си чета темите има доста интересни[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: next_time   
Дата:   06-01-14 01:32

Лошото на пристрастяването е че си пристрастен.Преди да се пристрастя към ФФ нямах зависимости.Сега лекувам зависимоста си към фотографията със зависимост към велосипеди.По-евтино, но за съжаление сезонно начинание.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пристрастени ли сте към Фото Форум и колко?
Автор: CrazyIXUS   
Дата:   06-01-14 01:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »