Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за подходящ обектив - CANON
Автор: tractorista   
Дата:   21-11-09 18:48

Здравейте,

Имам нужда от съвет за избор на подходящ обектив за Canon. Другата седмица най-после ще си купувам Canon 5D Mark 2. Трябва ми нещо около 16-35 , но не точно... Новият апарат ще го ползвам с наличния ми 70-200, и какъв още друг обектив да взема..??? Хем тряббва да е широк, но пък да не криви прекалено и да е остър...и да е до 2000 лв. ?...[smilie11] [smilie21] [smilie8]

Препоръчайте pls.,,[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   21-11-09 18:59

35/1.4 или 24/1.4.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stzz   
Дата:   21-11-09 18:59

Красотийка!!!


[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   21-11-09 19:05

17-40. По важно е какви цели си поставяш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   21-11-09 19:24

17-40 също. Пробвай го за всеки случай преди да купуваш. Хвърли едно око и в темата за канон 40Д, точно бистриме широките обективи. Пуснал съм кадри от сигма 12-24.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tractorista   
Дата:   21-11-09 19:33

5дм2 с Карл Цайса си е истинска красотийка!!

Значи аз също си мислех за 17-40, ама на ф 4 не знам няма ли в някои ситуации на трактори или животни в затоврени пространства да ми е неодтатъчно откъм светлина...

сега ще видя темата за канон 40д. По принцип не е ли кощунство на 5 д да се винти сигма?...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   21-11-09 20:22

Вдигаш ИСО-то и компенсираш. Блендата ще я затваряш заради ДОФ-а, освен ако не искаш трактори, свършващи в бокето.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »