Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос относно мини фотоапарат
Автор: Anarhia   
Дата:   20-11-09 20:22

Значи трябва ми нещо много мъничко да прави снимки от около 30 сантиметра на 15 инчов монитор и като го кача на моя компютър да се чете шрифт що годе 25. Гледах едни шпионски химикалки на размер го докарват, но правят само видео и резулюцията им мисля че няма да стигне(подразбира се). Дали може да се намери нещо толкова малко да прави достатъчно хубави снимки, дисплей не ми трябва. Преди години влизах във форума и си мисля, че само тук може да ми помогне някой! Благодаря предварително [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: siyann   
Дата:   20-11-09 21:44

http://www.minox.com/index.php?id=fotografie&L=1



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Anarhia   
Дата:   20-11-09 22:17

Дали няма нещо по евтино. Химикалката е перфектна 60 лв, ама видео(оттам и ниската резолюция), само ако правеше снимки, щеше да е хубава резолюция,ако не и по- ниска цена [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   21-11-09 16:13

верно ли търсиш цифрово апаратче под 60 лв.????

[smilie11] ...... дано намериш [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   21-11-09 18:11

монитора ти е най-вероятно 1024x768, което е под един мегапиксел. всяка web камерка от мегапиксел нагоре ще ти върши работа.

Едва ли ти е нужен пълноценен фотоапарат, или?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 19:10

минокса го гледам с яко недоверие.... имах малък минокс копир на лайка м3.... ужасно снимаше... баси фотоклипа едно време правеше по-добри снимки....

иначе този дето имитира стария тип покет... ако мога да го тествам и се справя по=добре... хммм ще ме изкуши

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: trace74   
Дата:   21-11-09 19:15

http://www.dealextreme.com/search.dx/search.spy%20camera



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »