Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   18-11-09 20:46

Защо не съм и аз поет,
поет като Пишурката?
Ех, че ода бих направил
на баба си на хурката!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Микросток и/или доходен бизнес - вие решавате
Автор: Canon   
Дата:   19-11-09 00:19

Цената на папарашките снимки в Америка е паднала с цели 31% през изминалата година, сочи ново проучване. Означава ли това, че звездният бизнес запада, се питат в сайта Daily Beast.
Трудно е да повярваме, че преди малко повече от година списание People съместно с таблоида Hello плати над 14 млн. долара за снимките на Брад Пит и Анджелина Джоли с техните новородени близнаци. Сделката надхвърли три пъти сумата за снимките на първото им дете - дъщеричката Шайло.

Mec - това е твоя бизнес - грабвай една сапунера и висвай из родилните домове че с ттази рецесия я вземеш по милион на снимка я не

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mec   
Дата:   19-11-09 11:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Canon   
Дата:   19-11-09 11:34

Благодаря за предложението за уреждането на 750 евро- това ще го отклоня - аз си работя и си заработвам и в БГ.
Другата част - да станем приятели е наистина добро предложение [smilie24] - все по-трудно става с истинските приятелства /не познанства/ и всеки нов приятел е наистина голямо богатство. И обикновено това е двупосочен процес, разтегнат във времето - ще се радвам да се получи.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   23-11-09 18:48

Калкулатор за цената на снимки

Естествено, това е по-скоро неприложимо в БГ [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   23-11-09 20:15

Аз съм навит на предложението за 750-те евро!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »