Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Колегиалност ?
Автор: папач   
Дата:   14-11-09 10:44

Дайте малко коментари за колегиалност от горния линк.
Аз лично винаги се съобразявам и не се пречкам дори на снимащите с телефон.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: папач   
Дата:   14-11-09 10:46

http://www.boozho.com/view_video.php?viewkey=1170e42b04159c73fd4c81bf747436ff

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   14-11-09 10:55

Горният линк стана долен [smilie5]

Ако това нещо се случи само веднъж на сватба това означава, че участниците в снимането не си говорят, нямат връзка помежду си и всеки гледа себе си. След първия случай трябва да се вземат мерки. Изобщо говори за слабо ниво на снимачите.

Ако се случи 2 пъти си е за сериозни мерки. Някои колеги вдигат скандал. По-оправните преиграват сцената без скандали.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   14-11-09 11:22

Ми не бих казал че избраните от теб позиции са точно тези които трябва да бъдат....иначе за несъобразяането - прав си , но малко може да се направи , особено със сърдит господин Мравка....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: holden   
Дата:   14-11-09 11:24

Аз винаги внимавам къде е видеото. Често на сватбите вървим като сиамски близнаци за да не си пречим един на друг примерно като булката върви към олтара.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BotsRevenge   
Дата:   14-11-09 12:44

Колкото мога се старая да се съобразявам, но има случаи, в които се отплесвам и се усещам или в последния момент, или твърде късно. Поне до сега не се е стигало до скандали и сме се разбирали с добро.

Определено уважавам много труда на видео оператора, защото знам, че докато аз мога да не натисна спусъка в дадения момент, той не може да прекъсне видеото току-така.

От друга страна е имало случаи някой от гостите, снимащ с GSM, да ми прави физиономии, че съм му минал пред ... обектива, но в такъв момент нямам време да обяснявам от какво значение е пропуснатият кадър при мен и при него.



Публикацията е редактирана (14-11-09 12:48)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flipbeat   
Дата:   14-11-09 22:49

оф!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SLR   
Дата:   14-11-09 22:55

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »