Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Доживях ! - Christo
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 15:45

Темата не е пряко свързана с фотографията,но все пак.

Та тази година си взимам средното в една хубава немска гимназия и днес кротко си стоя в часа по изкуства, и даскалката почна да представя новата тема, и доживях да чуя думата България в контекст на нещо хубаво и значимо и още по изненадващо,да уча за нещо българско![smilie24]

И по-точно Christo![smile] Госпожата се беше подготвила със страхотно негово портфолио,представи го като един от най-значимите в неговата област и следващата ни тема е да опаковаме и ние нещо![smilie5] Не цялото училище (за жалост,щеше да е красиво) , а само отделни части.

Мога да кажа,че доживях да не се срамувам от обичаната си България в присъствието на толкова чужденци и да не ми се налага,да си изсмуквам от пръстите хубави неща,за иначе хубавата ни държавица,затънала в мизерия.


Да живее Изкуството![beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 15:48

Трябва да си взема забележка от една друга моя учителка,която казва често: “за бога,не пишете изречения по-дълги от ред и половина,освен ако не се казвате Фонтане!"[beer] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 15:49

Браво!
Малък си ти още, затова се притесняваш! Ако знаеш чижденците пък какво са сътворили по света, биха умряли от срам ако ги подсетиш за това...

Белгийци - баси кланетата и баси гаврите в Африка
Датчаните също!
Англичаните за тях да не говорим, Американци...

Всички имат такива свинщини, че нашите български простотийки изглеждат направо невинни бъзици с нормалните нрави!



Публикацията е редактирана (12-11-09 15:50)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vatman   
Дата:   12-11-09 15:50

Той не е българин, но както и да е... :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   12-11-09 15:50

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   12-11-09 15:52

А госпожата каза ли Ви че Christo всъщност не иска и да чуе за България и че не се има изобщо за българин - ама хич даже[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   12-11-09 15:53

Щото жена му е французойка[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 15:53

Аз да ви кажа, повече уважавам архитект Янев, дето поддържа мостовете в Щатите... човек за пример, известен и свестен!


Гледал съм и два филма за него.. ето статия за него


Божидар Янев

Мдаааа, наш човек 'пази' мостовете на американците!



Публикацията е редактирана (12-11-09 15:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   12-11-09 15:53

Въпреки че брат му е Анани Явашев[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 15:54

Видях портрет на Христо на Ани Лейбовиц... снимала го опакован...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 15:56

Ми то да ви кажа,започнах да разбирам повечето хора,които не искат да чуват за Б-я отново,въпреки че аз все още не съм изгубил надежда и искам да се върна.

Можете да си представите,щом се радвам на нещо толкова малко,колко изле изглежда положението отвън.

И как в началото в тази гимназия като ме попитаха откъде идвам в дирекцията и като казах Б-я и първото което чух беше думата корупция![smilie23] Не искате да знаете колко доказване трябва,за да изкараш този облик на държавата ни от главите на хората като те погледнат.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 15:58

В коя държава си, ако не е тайна?

Щото сега се сещам за какво си отиде и канцлера Хол!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   12-11-09 15:59


http://rsrc5.bubbleshare.com/media/00/22/c1/14/7fc9d097e764dbe71afd4e62948f986d14bb1315/580x435/AL-C



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 16:03

Верно, в коя държава си?

...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 16:03

В Германия.Мислех,че става ясно от това,че съм в немска гимназия.[smilie5] Не там въпроса,немците са изключително толерантни хора,поне повечето,но облика на държавата ни малко или много се свързва само с неприятни неща по цял свят и ми е мъчно....или е просто безлична,което е още по-гадно мисля...това да знаят всичките ни съседки,а нас не.[smilie2]


Иначе съм впечатлен от нещата на Христо, днес видях много нови неща и ми стана приятно наистина...творец е![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Svsvet   
Дата:   12-11-09 16:04

А знаеш ли, че самият Кристо не ще и да чуе за България, а още по-малко за родния си град - Габрово. Години наред тук има хора, които искат да направят музей на съвременното изкуство на негово име - да, тук в Габрово. Дори тази събота във вестника, в който работя, ще има пространно интервю с братята Явашеви - Стефан и Анани. Така че, за мен Кристо е по-скоро повод да се натъжавам, че съм българин, отколкото да се радвам[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   12-11-09 16:05

TJ: Брей, че толкова пък ли е трудно да разкажеш нещо хубаво за България, че чак да трябва да го изсмукваш от пръстите? Само оперните ни певци да вземеш, бахмамаму, най-великите баси след Шаляпин - веднага им го забиваш четвъртит. Ами невероятната природа, която имаме - 5% от всички видове птици в света са представени в България - само им покажи снимките от галерията, и си ги довършил, бах ги и немците. И аз съм завършил немска гимназия и никога не съм им цепил басма, луди ги правех немските преподаватели. А немкините - само чукане, никакво прощаване, от друго не разбират. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   12-11-09 16:05

Човекът си е написал, че е в Германия.

Като те питат нещо за България им пусни Wall.E и ги питай как се казва art director-а [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   12-11-09 16:05

Тая Лайбовиц си прави гавра с публиката като Иван Иванов[smilie5] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 16:06


http://becksearlescott.files.wordpress.com/2009/05/06_surrounded_islands4.jpg


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   12-11-09 16:09


http://www.the-reel-mccoy.com/movies/2008/images/Wall-E_poster.jpg


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   12-11-09 16:09

Няма да се плашиш, ние ще помагаме! Само предупреждавай за темата предварително и ние ще ти доставим информация, за да им затваряш устата на немчетата...
[smilie24]



Публикацията е редактирана (12-11-09 16:09)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   12-11-09 16:09

Оперните ни певци, и те като Христо, не искат и да чуят за България..., Иво...

Един немец взе да ми казва границите на България... Каспийско море, Гърция, Сърбия... и аз му казах - Браво, браво, само така!!! Е това е България!!!

А какво да кажат братята словаци, които никой не знае къде са на картата и винаги ме питат доуточнямащо - Ама ти кажи къде си най-накрая... в Словакия, Словения, или в Чехия?

Че и никой нищо не може да каже за тях. И те самите нямат какво да кажат за себе си... то словашки се говори от 150 години, а държавата съществува от 10 години...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   12-11-09 16:12

Знам,все пак и аз съм родом от Габрово![smilie5]

Под това,че си го смуча от пръстите имах друго предвид.Не ми е трудно да кажа хубави неща за България,просото повечето неща са като да говориш на вятъра като се има предвид до какво са ни докарали политиците!
Съучениците ми знаят много неща за Бг и в началото като им разказвах оставаха много изненадани.

Ето това идвам да кажа...в Б-я може да е негативен пример,но според мен човека прави много повече за Б-я отвън,само поради факта,че ероден тук.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   12-11-09 16:12

caro-anton: Оперните ни певци, и те като Христо, не искат и да чуят за България..., Иво... - Защо реши така, няма такова нещо...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »