Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фото Форум през Twitter.com
Автор: sas   
Дата:   26-10-09 15:08

Желаещите вече могат да следят новости от Фото Форум и в Twitter [beer]

http://twitter.com/photo_forum_net

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   26-10-09 18:17

Присъединих се![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 18:25

Браво на вас, ама то нали идеята на тез работки е все пак да се ползват, а досега леко скромничко го раздавате откъм нови постове, поне във фейсбука бая рядко пускате нови нещица... предполагам, че решението да туитвате ще да е свързано с намерение да сте по-активни [smilie8]

Та, дерзайте и наслука [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sas   
Дата:   26-10-09 20:34

Ние и повече да пускаме, но нали трябва една умереност, за да не се спамят хората прекомерно [smilie10]

Не сте казали не спамим повече [smile]

А принципно се чудех колко хора ползват twitter тук?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-10-09 20:55

[smilie5] Да де, то някак така се развиха нещата, че като че ли се получи едно такова разделяне - във фейсбука да е по-кротко, да не се прекалява с постовете, а само най-сериозните нещица, докато в туитъра повече върви за щяло и не щяло да се изказваш [smilie8]

Разбира се, имам предвид най-вече по-"официалните", а не толкова личните акаунти на "простосмъртните", които са свободни да си спамят и да си правят каквото си искат [cool]
Но примерно юнаците от Discovery, NatGeo и тем подобни... във фейсбука пускат само Най-Най новинки, а в туитъра е почти anything goes... примерно моят хироу Ланс Армстронг туитва като обезумял, понякога по десетина пъти на ден и за доста лични неща, а във фейсбука пуска само най-сериозните неща покрай фондацията му... поне това са моите впечатления от начина на употреба на тез сайтчета [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   26-10-09 21:09

Kakво е това?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sas   
Дата:   27-10-09 00:45

bobihot, това е начин за споделяне на кратки неща между хора.

Направи си акаунт и можеш да добавиш там да следиш някои твои любими организации, теми, каузи и кво ли още не.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jokevcv   
Дата:   27-10-09 07:26

Ами незнам колко хора в БГ имат twitter, можеби не са много. Лично на мен не ми допада на този етам моного, много ползвам го от време на време. Малко безполезен ми се струва за "нормалните" хора. Когато си личност е различно ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vldiliev   
Дата:   27-10-09 10:51

Бе хич не са малко :) Аз му бях голям противник, след това се запалих, а от известно време нещо съм го зарязал.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »