Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 За компетентността и категоричните мнения!
Автор: matasel   
Дата:   15-10-09 12:36

Ако този Форум беше единственото място от където можеше да се почерпи информация за фотографска техника и технолигия просто не мога да си представя какво би се получило.
Нееее, че казвам нещо ново, но повод за тази тема е, че се зачетох в темата за Nikon D3s. Такива категорични мнения са изказани, че все едно написалите ги през последните 10 години поне са конструирали сензори и затвори - механични и електронни (а и всичко останало) за водещите световни, а защо не и извънземни фирми за фототехника.
[beer] [beer] .....и не само, че през последните 10 години са конструирали , но и надничат в бъдещето (над рамото ми[smilie5] ) поне още 20 (години).[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin   
Дата:   15-10-09 12:39

matasel, Нека говорят ! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   15-10-09 12:41

И с футбола е така.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   15-10-09 12:43

Да говорят - лошо нЕма - даже е забавно.[smile]
Не искам, ...но и да искам не мога да ги спра[smile]
Само АДМИН може, ама тогава забавата се прекъсва[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   15-10-09 12:44

Матаселе,
не те знам от къде си, ама през последните 20 години, в БГ все повече обикновени хора сменят и продават футболисти или вкарват и изкарват болиди от бокса. Не всички от тях са собственици на отбори, или механици на болиди... Така че не се впечатлявай толкова. Всеки може да си говори каквото иска и да избира кого да чете...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   15-10-09 12:49

Ама аз нещо друго ли казвам?[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: st_dimov   
Дата:   15-10-09 12:52

[smilie24]
Евалла matasel!

Много точно казано, но това си е наша черта. В България всеки от всичко разбира и е супер-ултра компетентен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kalinari   
Дата:   15-10-09 13:04

и по темата за връзката м/у фокусно разстояние, светлосила и различните формати

специалист до специалиста, мила моя ... родна картинка, титан до титана [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   15-10-09 13:09

Ами, аз защо не съм писал там.....защото си знам колко и кое знам....../почти де/ [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   15-10-09 14:06

Докато се стигне до Кант: "Аз знам, че нищо не знам", бая време минава...[smilie6] [smilie25] [smilie8] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   15-10-09 14:09

Няма да се стигне чак до Кант - не се бой и бъди рахат[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vldiliev   
Дата:   15-10-09 14:34

Ми, това явление не трябва да се подминава с лека ръка. Доста от питащите страдат заради подобни коментари.

Няма да е лошо да се въведе система за рейтинг на потребителите или да се помисли върху друг вариант за пресяване на доказаните юзери от останалите. Пък от там-натам питащият да си преценява на кого да вярва.
Пак е по-добре от нищо.



Публикацията е редактирана (15-10-09 14:36)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   15-10-09 14:40

Аз знам, че всичко знам, но другите изглежда не го знаят... [thankyou] [thankyou] [thankyou] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matasel   
Дата:   15-10-09 14:40

vldiliev, добре, ама кой да дава този рейтинг?
Суперекспертът!?!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   15-10-09 14:52

Всеки има право на мнение и не е наша работа да определяме кой, кога и как да го изказва.

Твое право е единствено да прецениш дали да го прочетеш това мнение. Аз лично имам един доста голям списък с хора, които директно ги игнорирам - каквото ще да са писали.
Това е единственото решение.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   15-10-09 15:01

мхм. затва ако искам да науча нещо, не ръшкам темите у форума за техника. пък и обикновено нищо не искам да науча, щот сичко, коет съм искала да науча, вече го знам. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Canon   
Дата:   15-10-09 15:06

И като се въведе рейтинг:
1. Кръга А ще номинира А ориентираните
Кръга Б ще номинира Б ориентираните
Кандидати за кръгове, в случаен ред:

- Канон, Никон, Сони, Олимпус, Пентакс.
филм дигитално

- Птичари, пейзажисти, студийници, актуалисти (още нудеграфери (а те се делят на бодиграфисти, бодиантиграфисти и антибодиграфидти))

- Повтористи - потретисти

- Сватбармени - стокаджии.

- Журналисти - фотощракмени



Публикацията е редактирана (15-10-09 15:10)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vldiliev   
Дата:   15-10-09 15:07

Това пък с търсенето на темите във форума е...

Който е програмирал сайта, моментално да си хвърли тапията,... ако има такава, разбира се. Една проста MySQL заявка е, баси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   15-10-09 15:09

Това за личната игнор-листа е много добра идея. Аз също съм набелязал юзъри, на които автоматично прескачам мнението.

По-интересна е друго нещо - хора които съм считал за знаещи и/или разумни, изведнъж почват да пишат глупости и да се излагат по някакъв начин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mick   
Дата:   15-10-09 15:11

И аз като Никсън, само дето имам по-малък списък с хора на които пък задължително чета/търся мненията [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CyberGene   
Дата:   15-10-09 15:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   15-10-09 15:26

И къв е критерият за разумност на мненията?
Това което е полезно за начинаещият, може да е глупост за напредналия. И това което е правило за напредналият, може да е пречка за начинаещият...?[smilie6] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   15-10-09 15:30

ако някой СЕ ПРАВИ на по-умен от тях, значи е лично срещу тях и те трябва да СЕ НАПРАВЯТ на още по-умни и да обяснят в специална тема колко им е смешно всичко това
[smilie18]
има нещо вярно тука

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: venny   
Дата:   15-10-09 15:34

n1x0n [smilie24]

В темите първо гледам авторите и после какво са писали.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tbby   
Дата:   15-10-09 15:45

Мен ме кефят теми от рода на "за или против 4/3" промерно... И какво ако сме всички "против"?! Или "за"? Поредната безмислена тема, само да се почесват безделниците във форума :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »