Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:14

Може ли човек на годинки, през които се е формирал като нещо си, да промени в голяма степен себе си-то и съответно посоките, в които се е движил досега [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: mitka   
Дата:   23-05-08 19:16

да. може. ако иска. раждането на дете промени мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   23-05-08 19:16

може[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:19

Ами ако някак не се е случило някакво толкова грандиозно събитие като раждането на дете, а просто нещата бавно, леко и спокойно са се движили надолу...

Тути, как [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: h.svinaroff   
Дата:   23-05-08 19:19

"Когато паднеш от висока скала, животът ти придобива ясна посока."

Тери Пратчет

Иначе...ами всичко е възможно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: ejko   
Дата:   23-05-08 19:21

оо може..., трябва много воля и правилен подход и трансформацията съм сигурен, че е неизбежна...! Аз нямам силите за това все още... Но знам че някой ден ще имам!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:21

Да, някак и аз си мисля, че някакво разтърсващо събитие вероятно по-лесно може да промени нещата, но пък при плавно потъване и години на неправене на нищо смислено... да де, как би могло човек да се саморазтърси?


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: h.svinaroff   
Дата:   23-05-08 19:24

Coincidentia, продай всичко, което имаш, изхарчи кинтите за удоволствия..и това, което ще дойде след това ще те разтърси яко ! Ако оцелееш, ще си променен човек [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:24

ejko, а за нещо подобно става въпрос, аз също така си мислех, че някой ден... ама пък все не мога да се самотрансформирам до степен, че да не очаквам божието провидение да се намеси, да дойде нещо отвън... а този някой ден се налага да е скоро.


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Amigo   
Дата:   23-05-08 19:24

като видиш дебелия край... [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   23-05-08 19:24

Може ,но обикновено става след събитие разтърсващо живота в положителна (бебенце) или отрицателна посока (катастрофа, при мен). Аз реших , че .... НЯМА ВРЕМЕ.... и взех, че се промених. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:25

muki [smilie18] [smilie24]
Идеята е някак атрактивна, ама пък чак толкова авантюристичен дух нямам [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:28

Случвало ми се е познати да ми казват "ами, КАЗАХ си еди какво си и... готово"...
Абе аз що неща си казвам, ама нещо не се слушам явно...

Имаше един лаф за човека, който искал да спре да пуши. Написал си бележка над леглото "от утре отказвам цигарите!"
Събудил се на следващия ден, видял бележката и си казал: "Е, да де, от УТРЕ спирам цигарите!" [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:30

Amigo, ами като си направо свикнал да го гледаш сума ти време и все да се измъкваш с бягство...
Абе, няма ли хапчета за целта [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: tonevjr   
Дата:   23-05-08 19:30

Премести се в друга държава и гарантирам рязска промяна.В каква насока,само от теб зависи,но става гарантирано.[smilie24] [beer]



Публикацията е редактирана (23-05-08 19:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: ejko   
Дата:   23-05-08 19:30

анаксагор е много добър в трансформациите...! Той е не само теоритик, но има и практически знания[smilie5] Ако човек не му противоречи, не спори, а го изслуша и вярвам, че много може да научи...! Въпросът е, че за да промениш себе си наистина, не трябва да се стремиш към някакъв точен вид промяна, не бива да имаш някаква користна цел и трябва да си готов да се откажеш от много неща... , самомнение, ала-бала...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:31

TonevJr, сигурно това би трябвало да е успешен вариант, ама пак липсата на авантюристичен дух... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Amigo   
Дата:   23-05-08 19:33

Coincidentia написа:

> Amigo, ами като си направо свикнал да го гледаш сума ти време и
> все да се измъкваш с бягство...
> Абе, няма ли хапчета за целта [smilie11]
>



Искам да ти обърна внимание на факта, че не всеки може да направи радикална промяна [smilie3] [cool] Иначе илачи има и в определени случаи наистина помагат на човека в това отношение [smilie8] Но... най-важен е манталитетът и осъзнаването... [cool] Затова проявата на някоя сериозна болест може много да промени някои хора и да им помогне да преоценят живота си и приоритетите си[cool] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:33

ejko, кажи му да разкаже, ще се опитам да не противореча [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:37

Amigo, да му се не види, аз пък съм толкова здрав, че е досадно вече... поне физически де... а точно някъде в тази посока, че не всеки е способен...

Може би наистина да събирам идеи за яко саморазтърсване, деца ли да си правя... заминаването в чужбина нещо не го виждам засега...


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: tonevjr   
Дата:   23-05-08 19:38

Е,аз само предлагам.Тя промяната главно от теб зависи.Има ноложителни и доброволни.Ти определено искаш второто,така че разбери повечко за себе си и какво не ти харесва в живота и ако наистина ти е писнало,гарамнтирам ще стане.Ако не успееш,значи можеш да потърпиш още малко[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Amigo   
Дата:   23-05-08 19:39

Искаш да правиш промяна заради самата промяна или... [cool] Ако си решил нещо, просто се хвърляш и не поглеждаш назад [smilie3] [smilie8] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   23-05-08 19:44

Абе, май действително един от проблемите ми е, че все в някакви странни посоки забивам - тръгвам да отслабвам, да спортувам, да отказвам цигарите, да си търся гадже... с идеята, че това някак ще инспирира други неща, ама цък...

Иначе най-спешният проблем е с търсенето на работа... ходих по разни курсове, опитвам се да се преориентирам, но търпението ми е адски слаб момент, не идват веднага резултатите и издивявам... имаше един такъв лаф - Искам да съм търпелив, ама веднага! [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: volokin   
Дата:   23-05-08 19:46

продават пистолети, които гърмят. Няма по радикална и сигурна промяна от смъртта [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се прави радикална промяна в живота!?
Автор: tutttifrutti   
Дата:   23-05-08 19:46

най-лесният начин е смяна на мястото

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.