Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 България или Булгаристан????
Автор: Amigo   
Дата:   19-05-08 21:14

ДПС поиска повече власт и вицепрезидент
18 май 2008 / News.dir.bg

ДПС трябва да увеличи присъствието си във властта, а младите висшисти в партията - да започнат работа в полицията и съда, заяви депутатът Ремзи Осман на традиционния събор край Исперих, в памет на жертвите от Възродителния процес.
Съборът се провежда за 16 път в свещената за мюсюлманите местност Демир баба текке, съобщи бТВ.
И тази година, по инициатива на ДПС хиляди мюсюлмани се събраха в събота, за да почетат паметта на жертвите на възродителния процес. И да чуят какво има да им кажат лидерите. "ДПС е изключително съвременна либерална партия, която има капацитета да подготвя кадри на високо национално и европейско ниво", каза Юнал Лютфи, заместник-председател на Народното събрание.[cool]
В словото си депутатът Ремзи Осман призова младите активисти на партията да подават молби за работа в полицията или в съда, а ако бъдат отхвърлени, да завеждат искове за дискриминация.[cool] Амбициите на движението стигат и по-далече: "Идва време Г-н Лютви, за вицепрезидент на държавата. Защо да не е от ДПС?", попита депутатът Ремзи Осман.
Според вицепремиерът Емел Етем, мюсюлманите в България вече са превъзмогнали болката от възродителния процес и живеят спокойно. "България е една стабилна, както политически, така и във вътрешно-обществен план държава. Това значи, че очакванията, които те имат към вътрешния ред и сигурността, и правосъдието са завишени", каза Емел Етем.

"На 12 юни 1990 година, пред политическия съветник Алев Калъч, Ахмед Доган е заявил следното: "Аз съм човек на делото, посветил съм се на борбата за права на турското население. По-скоро ще заложа главата си, отколкото да отстъпя и милиметър от постигането на тези права. Това е съдържанието на действията ми, първата ми мисия. Непосредствено свързана с нея е и втората ми мисия - да направя всичко, за да може у помаците да се изгради турско самосъзнание."[cool]


ДПС искат ”паметник на срама”
19 май 2008 / News.dir.bg

Намирам идеята от ДПС за издигане на "паметник на срама" във връзка с т.нар. възродителен процес за несериозна и нахална.
Това заяви на пресконференция в Русе лидерът на ВМРО и народен представител Красимир Каракачанов, предаде БТА. Би било редно ДПС да се извини за участието си в разграбването на страната през последните два правителствени мандата, заяви Каракачанов и добави, че ако ДПС е действително българска либерална партия, трябва да постави въпроси за извинение от Република Турция за кланетата над българите в Източна Тракия и за неизплатените обезщетения за заграбените български имоти там, каза Красимир Каракачанов. Той разкритикува действията при управлението на правителството на Иван Костов, че безкритично и силово тогава е наложено приемане на Конвенцията за малцинствата, което сега води "до безоснователни претенции от ДПС за колективни права и етнически квоти".
Красимир Каракачанов повтори призива си за политически пакт за недопускане на ДПС в следващия мандат на управление на страната.
Не ме притеснява, че управлявам с мандат на ДПС, каза по-рано днес пред bTV министър-председателят и лидер на БСП Сергей Станишев. Станишев бе категоричен, че ДПС е българска партия и от нея никога не са му поставяни условия (виж линка).
Думите му са по повод острото изявление от вчера на неформалния лидер на ГЕРБ и столичен кмет Бойко Борисов, че никога не би управлявал с мандат на ДПС.
[cool]


Всъщност мекерето Ангел Марин, който е вице на мекерето Гоце, беше водач на листата на ДПС в Стара Загора, а кой е Гоце - това всички знаем [cool] [smilie23] [smilie23]

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/umcw6772.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/guym5654.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/dwmc0745.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/foki6811.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/rtdo9151.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/qius6899.JPG

http://www.sarakt.org/images/Goze.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 21:22

Не би трябвало да е конституционно да съществува партия на религиозен и/или етнически принцип [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: bdin20a   
Дата:   19-05-08 21:44

ДПС искат ”паметник на срама”
...............................................

А така!!!!!А ние какъв паметник......???????
Eееееееееееее,ла гранде простотия ако и това стане.!!!!????????[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: C41   
Дата:   19-05-08 22:00

Булгаристан. Ако си седим и само гледкаме, както обикновенно, пак ще ни е**кат. Този път завинаги...

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Tekumze   
Дата:   19-05-08 22:11

Гоце и Василиевич са виновни за това.... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: g06ky   
Дата:   19-05-08 22:13

Dai da saberem po nqkoi lef ot forymcite i da platim na nqkoi da gi ochisti [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] Ama to puk celia parlament trq se razchisti baq spestqvane ot zakyski trq napraim za tolkoz killari [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Vinsent   
Дата:   19-05-08 22:15

Amigo написа:
...
> И тази година, по инициатива на ДПС хиляди мюсюлмани се събраха
> в събота, за да почетат паметта на жертвите на възродителния
> процес.

Ми имат право, този срам "възродителния процес"! Все едно етническото прочистване на Милошевич в Косово... [smilie2]

Друг е въпроса, че това се използва с користни цели... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: digitalgab   
Дата:   19-05-08 22:21

През 1986 г една много привлекателна българотурска девойка седна на бюрото ми, погледна ме право и каза: "Кажи ми ти,така като ме гледаш, има ли турци в България или няма?"

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: explorer   
Дата:   19-05-08 22:22

Аз съм "за". Да се събори Ал. Невски и да се построи на негово място. Паметник на безхаберието и овчедушието ни.


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Amigo   
Дата:   19-05-08 22:23

Vinsent, не могат да се сравняват т.нар. възродителен процес у нас и т.нар. етническо прочистване в Косово. Ако се отклоним на тази тема, която е доста обширна и противоречива, ще стане страшно [cool] [smilie21] Факт е, че ДПС е партия, която работи срещу интересите на България и в полза на интересите на Турция, и за турцизиране на българите, изповядващи исляма! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: exo99   
Дата:   19-05-08 22:30

Ако си спомняте през 1985 год в тунела до гара Буново , беше взривено купе за майки с деца, като бомбата беше поставена от хора от нелегалната организация на Доган.

Къде е паметникът на невинно загиналите от този терористичен акт хора ???

На терористите беше направен паметник, защото те не били терористи, а борци за свобода.
И това ако не е тероризъм - да сложиш бомба в купето на влака.
С какво са по-различни от терористите, които взривиха влаковете в Испания ?


Но така е, докато президента и министър-председателят лижат гъза на Доган.[smilie23]



Публикацията е редактирана (19-05-08 22:34)

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 22:32

Винс донякъде е прав, в смисъл, че т.нар. "възродителен процес" е дълбоко грешен и нещо не по-малко важно - ИМЕННО ЗАРАДИ НЕГО ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА.

Преди него нещата са стояли много по-човешки, мен от малък са ме водили на разкопки по разни родопски села и от нашите не съм чувал лоши думи за помаците, нито пък за турците.

НО пак ще кажа, че не би трябвало да съществуват партии на религиозен и/или етнически принцип, даже май имам някакви спомени (може и да греша), че такива биха били противоконституционни... но, за съжаление вече е адски късно да се разформирова дпс, просто изобщо не трябваше да се легализира такава партия... ама кой знае какви са били игричките на дс по онова време.


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: HP   
Дата:   19-05-08 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: explorer   
Дата:   19-05-08 22:40

HP - подкрепям. На следващите избори ще гласувам за ДПС. Съгласен съм да се построи паметник на Ахмед Доган дори, и биографията му да се изучава задължително в часовете по история. На турски език. И турския да стане задължителен за всички.

Не знам какво още трябва да стане за да се събудят овцете, но по-добре да се свършва, отколко да продължава това издевателство.


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: g06ky   
Дата:   19-05-08 22:41

HP prav si .... [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Cristinel   
Дата:   19-05-08 22:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: digitalgab   
Дата:   19-05-08 22:49

Движение за Права и Свободи.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Императорът.   
Дата:   19-05-08 22:54

Ако не бяха модераторите тука, така хубаво бих се изказал...

Но понеже ги има, просто ще повторя думите на Кристи. Всеки който се крие в къщи в изборният ден или ходи да хваща риби или да бере гъбаци, е родоотстъпник.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Coincidentia   
Дата:   19-05-08 22:55

Императоре, а, ако не е тайна, за кого ме съветваш да гласувам [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: HP   
Дата:   19-05-08 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: slivenski   
Дата:   19-05-08 23:11

HP [smilie24] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: Amigo   
Дата:   19-05-08 23:18

HP, за съжаление много болезнена истина има в думите ти, но аз лично не мога да се примиря, иначе отдавна да бях напуснал България. [smilie2] [smilie21] И сега имам възможност да го направя, но дори в Европа едва издържах 3 месеца, а какво остава ако реша да отида някъде по-далеч... [smilie2] Имам приятели и в Европа, и в САЩ, и в Австралия, но никъде другаде няма България - това е за мен. [smilie2] [smilie21] За съжаление родината ми се оказа пълна с червена измет, безхаберници, продажници, малки душици, Андрешковци и какви ли не още, които доунищожават и малкото, което е останало от нея. [smilie2] Много мръсен стана вече въздухът тук [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: explorer   
Дата:   19-05-08 23:27

В момента онзи шут Кулеков се прави на Волен Сидеров и ... раздава пачки с евро на "електората" - за да гласуват за него?

Как съм пропуснал да си прибера моите пачки с евро, нали гласувах за "Атака"?
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: HP   
Дата:   19-05-08 23:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България или Булгаристан????
Автор: digitalgab   
Дата:   19-05-08 23:30

Те и комунистите това са вярвали на времето.
Живота е това което ни се случва докато си вярваме разни работи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.