Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Базар - Компютри и Лаптопи
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Продава:windows xp pro 150лв.
Автор: ork1   
Дата:   30-10-12 01:42

абе нека го дръпнат ама само плашат, него дърпат..[smilie18] ма ние па се не плашиме..
 Re: Продава:windows xp pro 150лв.
Автор: kamen19051977   
Дата:   30-10-12 07:09

oligarch "Да с едно обаждане се активира!
Другото което е софтуерът е купуван отделно, и както си му е редът!
Явно сте някои юрист.
След като пишеш кое е законно и кое не,
що тогава си дърпате пиратски копия?"


Не, не съм юрист .
Администратор съм на 20-тина компютъра, на времето купихме за 20-те машини WIN XP sp2, бройката по 400 лв.
Фирмата е на центъра на града и ни правят проверки, налага се ползване на легитимен софтуер .
Интересна ми е офертата ти, но ако не си лицензиран от Microsoft да продаваш и да пишеш фактури на бъдещия собственик на софтуера, за мен разлика помежду пиратския и твоя е в шарения диск и нищо друго .
И при двата случая се отнася тлъста глоба .
Предполагам за феновете на Microsoft, твоя диск има нумизматична стойност за тях .Ще намериш купувач, предполагам .
Важното е да уточниш, че този WIN XP няма да бъде легитимен при една евентуална проверка и купувача ще отнесе глоба .

Защото има бизнесмени, който ще те потърсят и ще те накарат ти да платиш глобата, не знам дали осъзнаваш в какъв филм можеш да влезеш .
 Re: Продава:windows xp pro 150лв.
Автор: neo4ok   
Дата:   30-10-12 10:19

microsoft ne spira li supporta na windows xp ? ili ne6to se barkam )
[smilie10]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.