Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   13-06-08 17:44








































Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   14-06-08 03:23

моловете са готино място за снимки.....

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/yrys9096.JPG
http://bp2.blogger.com/_moVgItQvv0o/R5ewf1u-q7I/AAAAAAAAAK8/HLSscnqWSCA/s1600/eskalatorite.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: pmartinov   
Дата:   17-06-08 12:59

Но комент...


[smilie5]


[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Cristinel   
Дата:   17-06-08 13:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 04:44

Горби - хубав репортаж за МОЛ-а. Нямам против МОЛ-овете. Хапвам там, гледам по някое кино.

За пичовете и девойките дето цивилизацията и капитализма ги дразнят, ама много ги дразнят и нервят - има си страни в Африка, дето няма молове, и капитализъм няма много..... Да обикалям из центъра в тоя пек и да си търся нещо за хапване, дето няма да се отровя и после да бъхтя с децата в горещото до някое смрадливо малко кино - не виждам щастие в това....


Ама що се палиш така по темата КАПИТАЛИЗЪМ не знам. Хубаво е да се разделят нещата. МОЛ-овете не са станали заради капитализма. Със или без КАПИТАЛЗЪМА пак можеше да са там или да не са там. Бог знае в чия глава се е родила идеяата. Както се е родила така можеше и да не се роди. И това релация с икономическия строй или с прелитането на Халеевата комета надали ще можеш да докажеш.
Кината не са смрадливи или не заради икономическия строй, а примерно един от факторите може да е заради манталитета на населението. Надали единствен фактор. Може спокойно и в най-капиталистическата страна да седнеш в гадно и мръсно място и обратното в друг вид обществен или икономически строй всичко да му е ОК на киното.

И да се обяснява по този начин е твърде умишлено заблудително. Това, че на пръв поглед изглежда, че икон.строй е причината да е станало така е като да кажеш понеже ми изглежда, че земята е плоска то сигурно е така. Много ентусиазъм лъха от изказването ти за кап.строй. Едно време имаше едни подобни ентусиаризиращи лозунги и за СОЦИАЛИЗЪМА. Ама нещо се оказа че соц.ентусиазма е бил крив. Та същото е и със всяка обществено-икономическа система използвана досега от нашата цивилизация. Капитализъма като основна идея за икон.разпределение на благата в обществото не е нито справедлив, нито поне осигурява стабилност на развитието на обществото. Това което прави по дефиниция е: Отчетност в дребните неща и безотчетност в едрите измами. И от друга страна задължително води към монополизъм и е неприложим към нематериалните блага. Освен това много лошо се бърка общественото управление (начина на вземане на решения в обществото) понастоящем у нас наричано Демокрация че е пряко свързано с капитализма като модел на икон.управление. Няма проблем да има демокрация без капитализъм. Или други комбинации.

А пък да пращаш хора от нашето общество в Африка затова, че не мислят като теб, прощавай ама преди 30-50 години беше така по времето на едно друго обществено управление - инакомислещите ги пращаха в Белене и други подобни места. Остави хората да имат право на мислене и желания различни от твоите дори и да не ти харесват. И ако са мнозинство - ще се наложи да живееш с тези хора по техните правила а не да ги пращаш в Африка.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 08:54

а мен ми се ходи в Африка...
Ако Горби ме прати там, не само че няма да му се сърдя, но и много ще му се радвам:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   21-06-08 10:55

nilak_bg: а, никого не искам да пращам в Африка - нещо грешно си ме разтълкувал :)
Само намеквам на хората, че имат избор.... На някого не му харесва строежът на инфраструктура от нов тип - ми няма лошо - в Африка 90% няма никаква инфраструктура, пък ако на някой му е топло там има Сибир, Аляска..... Важно е всеки да се чувства добре където живее.... [smilie5]
На мен ми е добре във Варна, но и аз като Таралежа - и Африка и Аляска не бих отказал... да поживея и да поснимам... но после пак у дома задължително...... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 11:19

и аз у дома....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: explorer   
Дата:   21-06-08 12:05

Повече от 1.5 милион млади хора вече се махнаха, и още млади и способни хора продължават да се махат от България. Дали в Америка, Европа или Африка, няма значение. Аз се върнах, защото имах някаква надежда, че нещата в България може да се оправят, но така като гледам, пак ще си събирам партакешите и ще се махам.

Радвайте се на моловете, построени от новия ви "елит" от крадци и мошеници, довчерашни комунисти, а днес мултимилионери. Да са ви живи и здрави, продължавайте да ги храните с данъците си, за да могат да строят молове за по 50 милиона и да карат Ферарита и Ламборгинита. Накрая ще си останете само с "елита", циганите, турците и измиращите пенсионери.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: equinox   
Дата:   21-06-08 12:10

еxplorer това е положението. Но има все още хубави работи, за които си струва да останеш. Има някаква надежда. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   21-06-08 12:11

те щото в Америка и Европа МОЛ-овете ги строят майка Тереза и Червения кръст... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Todd   
Дата:   21-06-08 12:34

Бе верно ги стоят в Америка ама ние сме една маала народ - колко мола има в един квартал ????

И ако в Америка девиза е "Голямо, по-голямо,най-голямо " нашия къф е ? "Прееби другарче "


Ако в Америка нема акт 16 кой трябва да си та да те пуснат да бачкаш ???

А тука заради мола сменят закона !!!
А пък и Америка ми далече та да ги гледам.....и селото ми е по-убаво от техните !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 12:42

да ви е честит [smilie24] . Лично на мен не са ми приветливи тия места ... и заведенията са едни такива изтипосани в коридорите... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   21-06-08 12:43

и яйца на очи няма.... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Matheya   
Дата:   21-06-08 12:49

омлет , омлет [smilie5]
Не мога да си представя някой да си прекара там деня, както се казваше по-горе. Влизаш , за да пазаруваш, евентуално кино, ако има пицария изобщо, може и да седнеш, ма то бльсканица някаква ... и в общи линии на третото ходене вече не ти е интересно.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: equinox   
Дата:   21-06-08 14:12

вярно, какво стана с тоя омлет? победи ли? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: nilak_bg   
Дата:   23-06-08 00:32

ok, sorry

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.