Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: serjy   
Дата:   09-06-07 01:01

Снимай на вън нещо с много финни детайли а не така. Тогава ще си проличи [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Кирил   
Дата:   09-06-07 01:07

S850 от днес 379лв в Техномаркет [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: todir   
Дата:   09-06-07 20:34

Е тва ме дразни в Самсунг - цените им падат супер бързо и накрая почти винаги оставаш с впечатлението, че си се преебал [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Кирил   
Дата:   10-06-07 12:19

Е тва е промоция, след 3 седмици пак ще стане 400лева. А и да не е така, ако те е страх да не се преебеш не си купувай нищо. Самсунг атакуват пазара с агресивна ценова политика и това е проблем ако някой иска да препродава апарата си после.

Преди 2 месеца мои приятел си взе 32" ЛЦД за 2000 лева, сега има за 1300лв.

Преди 3 години си взех монитор Филипс 19" за 740 лева, сега има и за 350 Филипс. Това е положението.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Stopchiyski   
Дата:   17-06-07 06:12

И мен ме изненадаха приятно.След около 3 месеца се получи ето това http://stentop.data.bg/SS852070.JPG [smilie22] Струва ли си да ходя до магазина или ще трябва да се примиря[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: boni   
Дата:   17-06-07 09:29

Това са хот пиксели при дълга експонация. Всички камери имат хот пиксели ако се снима на затворена капачка, високо исо и дълга експонация. При тебе обаче има една неприятна група от няколко пиксела. Ако ги има и при нормални експонации и ниско исо трябва да го рекламираш. Дай няколко кадъра при нормална светлина да видим.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Aquariel   
Дата:   17-06-07 14:52

Аз съм със Самсунг Про 815 и мога да ви кажа че съм много повече от приятно изненадана. Чудесен е. Много успешен модел. Щумът е приемлив.В сравнение с Панасоник (за моделите Ф30, ф50 и тн) даже мога да кажа че няма такъв :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: orlie   
Дата:   17-06-07 23:39

ion4ev написа:

> 1.Автофокус-а на тъмно, както и на 190мм си е шанс да
> проработи(1/5 опита)Червената лампа имам чувството, че никаква
> работа не върши за съжаление. Движещи се обекти също не са му
> силата[smilie2] Добре, че има ръчен! Искам също да кажа, че не
> съм работил с много други апарати и може и при повечето
> сапунери да е така...

Напълно съм съгласен с всичко казано от колегата ion4ev, само ще допълня, че не само на тъмно, но и на светло аутофокуса често не бачка . Напоследък много често и дразнещо при различни ситуации! Дано да се появи ъпдейт на фърмуера!


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Stopchiyski   
Дата:   18-06-07 00:31

До преди 2 дни ги нямаше при каквито и да е било експонации.Сега ги има на абсолютно всички снимки[smilie9] Утре ще се ходи до магазина ...

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: d_ginev   
Дата:   18-06-07 11:04

И при мен се получи същото-на всички снимки след 1 месец употреба[smilie2] .Тези дни трябва да си го взема от сервиза.[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: flaming   
Дата:   18-06-07 15:23

това е тревожна новина,дано не се окаже дефект при всички модели

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: flaming   
Дата:   18-06-07 15:34

d_ginev - за колко време ти го излекуваха, чувал съм че сервизите на самсунга не са от най скоростните по ремонта.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: d_ginev   
Дата:   18-06-07 18:04

Казаха след 10 дни да проверя дали са го оправили.В сряда ще са минали около 15 дни-тогава съм свободен,но да видим!

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: djogata   
Дата:   18-06-07 18:11

Хора от какво се оплаквате - 10 дни сервиз... :) Ходете в Скандинавия - и с пушка в ръка да сте не можете да си вземете нищо преди да са минали 3 работни седмици, моя лаптоп 2 пъти се чупи единия път го залях с ликьор -> 5 седмици, втория път му изгоря инвертора на екрана - 3 седмици и половина.. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Stopchiyski   
Дата:   19-06-07 04:11

d_ginev написа:

> И при мен се получи същото-на всички снимки след 1 месец
> употреба[smilie2] .Тези дни трябва да си го взема от
> сервиза.[smilie21]
>
И да кажеш дали са му свършили работа[smilie5] Да знам дали ще свършат работа и на моя [smilie21]



Публикацията е редактирана (19-06-07 04:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   19-06-07 09:40

Не съм чел темата, но и мен Samsung ме изненадаха приятно с нов GSM втора ръка, и часовника му се вижда отгоре преди да отвориш, и звъни доста по-отака, но беше толко готин и женски, че ми го взе майка ми, и си купих пак Nokia [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: Stopchiyski   
Дата:   21-06-07 05:42

Боли ме патока за тебе [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: d_ginev   
Дата:   21-06-07 18:10

Вчера се обадих и ми казаха,че са поръчали нова матрица и чакали да я доставят.Ама от къде....?Нали са длъжни да имат резервни части минимум за срока в който изтича гаранцията.Май нещо ме връткат или...де да знам[smilie11] .В гаранцията пише , че до месец трябва да го оправят-имат още една седмица и поле [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: zubo   
Дата:   21-06-07 20:35

нов телефон втора ръка? [smilie18] кво му е новото.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: zubo   
Дата:   23-06-07 12:47

a kakvo mislite za samsung s700 i s730 ?

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: antoris   
Дата:   18-07-07 13:00

дайте да видим някое филмче от апарата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: ion4ev   
Дата:   23-08-07 10:32

Май наистина този проблем с изгорелите пиксели става тревожен - и аз преди време като снимах светкавиците забелязах че се е получило на едно място в края на матрицата група от пикесели които са чисто бели[smilie9] Но при мен за сега те са много малко и почти не се забелязват. Дано не се разрастнат...

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: aldygreen   
Дата:   23-08-07 20:31

boni Внимателно проучих цялата тема тук за SAMSUNG S850, разгледах пристрастно всички снимки. Честно казано съм впечатлен. И тъй като желая да използвам апарата за правене на макро и супер макро снимки при по-трудни светлинни условия (разбирай при по-високо ISO), имайки предвид всичко написано в ревюто за качеството на обектива, постпроцесинга и нивата на шум, би ли ме посъветвал с чиста съвест да предпочета SAMSUNG S850 пред CANON PowerShot A630?
[smilie5] [smilie5] [smilie5] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: lime-tree   
Дата:   24-08-07 10:42

Хора,объркахте ме..
Търся си компактен апарат,с който обаче да мога да правя качествени и интересни снимки.Като хоби ми е,начинаещa съм обаче,не знам и колко знам.. [smilie2]
Първо тръгнах към полупрофесионалните,обаче..стигам до извода,че не съм точно за такъв..не и все още.
Та..опрях до по-долния клас.
И случайно попаднах на тази тема,снимките на boni с S850 много ме окуражиха,а и мненията надолу.
Да,обаче от последните отзиви излезе,че може би от една страна излизат хубави снимки само,ако можеш да ги правиш(а не че апарата е толкова хубав),а и друго,че на някои май им се е скапал след месеци.
И сега..не знам какво да правя.
Гледах и тоя s1050,уж има по-добри параметри,ама се надявах вие да кажете нещо по-красноречиво.
Иначе досега снимах с един Sony DSC-T1..не е много лош,ама не е и личен.
HELP!



Публикацията е редактирана (24-08-07 10:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung ме изненадаха приятно..
Автор: zubo   
Дата:   24-08-07 11:02

и аз щях даси взимам самсунг, но после се отказах.За тези пари (според мен) ,който ще дадеш за самсунг от този клас е по-добре даси избереш някой от доказалите се марки.Вземи си друга марка и си свиркай вместо дасе притесняваш дали неси попаднал на някой дефектен самсунг. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна