Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: krasivi jenski race
Автор: ellisaveta   
Дата:   20-10-06 19:04

'




















'
 Re: krasivi jenski race
Автор: n1x0n   
Дата:   20-10-06 19:09

n1x0n - има и неписани правила батка. Ти не ми чети само туй дето е на книга.

Разни "неписани правила" ще се пънеш да ги налагаш във вас - не тука... батка.[smilie23]

Аз какво чета, няма значение - има значение какво е забранено и какво е разрешено тук, в този конкретен форум. Дотогава докато някой член на форума упражнява ПРАВОТО си да пише на маймуница, разумното е да не му спамиш темите само заради личното си мнение по въпроса.

Така че аре да не зачекваме разтелгливи понятия като "разумно", щото твоя спам в тази тема за мен е проява много далечна от разума.
 Re: krasivi jenski race
Автор: ahab   
Дата:   20-10-06 19:21

Добре - след като не увираш ще ти обяснявам.

Неписано правило: да се къпем когато се возим в градския транспорт. Искаш да кажеш, че ако направя забележка на някой дето ми мирише на лук и пържено нещо му налагам? Или той като теб ще ми скочи, че в правилника на метрото не го пише черно на бяло.
Айде бегай у лево [smilie23]

Неписано правило: карам по Ботев и отляво върви трамвай. В дясно един е паркирал с отворена врата и трябва да спра да го изчакам да се наговори по телефона и се репчи вместо да затвори и да направи път на колоната. Пак го няма в правилника. Да го чакам или да го хрясна с предната броня че да ме запомни.

Изобщо не си прав. Размисли и опитай пак.
 Re: krasivi jenski race
Автор: Tau   
Дата:   20-10-06 19:24

ахаб-е ти как си пишеш смс-ите и майлите [smilie21]
 Re: krasivi jenski race
Автор: ahab   
Дата:   20-10-06 19:27

100% от мейловете ми са на кирилица.
Trouble tickets с чужденците на английски.

СМС не ползвам често. По-евтино ми е да звънна на човека - такусването е на 20 секунди.
 Re: krasivi jenski race
Автор: slivenski   
Дата:   20-10-06 19:28

НЕ СМЕ НАРОД
П.Р. Славейков

Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.

1875

[beer] [beer] [beer]

 Re: krasivi jenski race
Автор: n1x0n   
Дата:   20-10-06 19:30

Офф... разсъждавай както намериш за добре, само по-лекичко с баткосванията и беганията у лево, щото ми се струва че нещо много остро почваш да ми скачаш. Нито агресията, нито фамилиарниченето се приема за довод когато спориш с мен. Напротив - категоричен признак за примитивно мислене са, което хич не ти прави чест! Разбрахме ли се?

Пък това че имаш категорична позиция по някакъв въпрос - далеч не те прави прав по този въпрос. Аз нито съм по-глупав от теб, нито съм по-малко патриот, нито пиша на маймуница - пък както виждаш съм на точно на обратното мнение.
Просто цялата ти концепция за "неписани правила" се крепи единствено на твоето виждане за тези правила. Което не я прави общовалидна по никакъв начин.
 Re: krasivi jenski race
Автор: Tau   
Дата:   20-10-06 19:32

както казах и в другата подобна тема:
тук не сме литературен форум и ми писна разни псевдо патриоти да ми обесняват какво да пиша и как да го правя[smilie23]



Публикацията е редактирана (20-10-06 19:32)
 Re: krasivi jenski race
Автор: slivenski   
Дата:   20-10-06 19:36

Пише се "обяснявам"... [beer] [beer] [beer]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Tau   
Дата:   20-10-06 19:44

хубаво [smilie21]
 Re: krasivi jenski race
Автор: Vinsent   
Дата:   20-10-06 19:46

Уф!

 Re: krasivi jenski race
Автор: ALBIREO   
Дата:   20-10-06 19:52

@b3, k@kv0 t0lk0v@ v1 pr341 d@ 43t3t3 n@ 0ligufr3n1c@??? V1j73 k0lk0 e hub@v0 [smilie18]

Превод:
Абе, какво толкова ви пречи да четете на олигуфреница??? Вижте колко е хубаво [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена