Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 въпрос към някой администратор
Автор: okorizis   
Дата:   18-10-06 08:36

При какви случаи се трият снимки от албум всичко-албум според ,който по подразбиране, трябва да се откриват
наистина ВСИЧКИ снимки,естествено без мерзките,безогледно изплагятстваните и т.н.и доколкото знам снимките се подреждат хронологически-по реда на въвеждането им от авторите и преполагам отсъстват,поне в този албум,всякакви естетичесли филтри и сортиране по рейтинг.
или Греша?!
В настоящия случай за първи път,качих преди два дни - три снимки наведнъж -според правото на настоящия ми рейтинг,и след някакави часове кротко разглеждайки остналите фотографии в обратна последователност от същия албум, се натъкнах на тъпото си озадачение -дали нямам бели петна или мегапикселно халюцинирам,след като ясно бях видял ,че са се качили сред останалите,а сега -никакъв помен от тях,макар че в профила ми си стояха спокойни и налични. ако ключето от палатката е че "Администраторите на сайта могат да изтриват по своя преценка от "албум - избрано" снимки, които не отговарят на условията на сайта, като автора им губи квотата си за седмицата" нека се поясни.

не обичам да бия излишни тъпни и да глашатайствам наред-същия въпрос в сходна форма отправих и на предоставения навярно и за такива въпроси - webmaster@photo-forum.net,но отговор не последва.
простете за създаденото неудобство,и очаквам адекватно пояснение.
благодаря
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: boni   
Дата:   18-10-06 08:40

Щом ги виждате в профила си, значи никой не ги е трил.Ако сте ги качил в профила си, това означава, че снимките се появяват само в Албум "всички снимки", а вероятно вие ги търсите в албум-избрано.
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: icicle   
Дата:   18-10-06 08:41

чети тук https://photo-forum.net/index.php?TEMPLATE=pravila
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: okorizis   
Дата:   18-10-06 08:46

не .търсих и о6те продължавам да ги търся във всичко АКО е по реда на въвеждане.всеки може да провери кога ден час..е въведена снимката в профила ми и че по този час тя липсва във албум ВСИЧКО стига разбира се на наякой да му се занимава а в това се съмнявам.
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: okorizis   
Дата:   18-10-06 08:48


"чети тук https://photo-forum.net/index.php?TEMPLATE=pravila"

тези правила си ги татуирах на ретината , разтълкуване ми дай , не правила
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: Marillion   
Дата:   18-10-06 08:52

По-просто казано - с въвеждане на новите правила, ако нямаш достатъчно рейтинг Б не можеш да пускаш снимки в албум Избрано, а в категориите "представяне" и "Хумор", ако снимката ти е достатъчно добра ще събере нужния рейтинг (справка в правилата) и ще можеш да пускаш и в албум "Избрано". Направено е с цел да се сортират по-добрите фотографии, като едновременоо с това младите автори могат да се изявят в новата категория "представяне"
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: boni   
Дата:   18-10-06 08:54

Аз четох имейла и не отговорих умишлено.
1. Като пишете мейли много моля да не са в стихотворна форма.
2. Пишете кратко и ясно и излагайте проблема с няколко изречения.
3. Давайте конкретни линкове и примери. Ние не сме екстрасенси. Как да разберем коя снимка от 20-те в профила на okorizis е проблемна, вижда се в профила и не се вижда в албума, при условие, че няма линк към нея. Не сме длъжни да ровим по профилите.

В този аспект съобщението трябваше да изглежда така:
Админ, имам проблем с тази снимка(линк към снимката), виждам я в профила си, а не я виждам в албум-всички. Бихте ли проверили.

Толкова по тоя въпрос.
 Re: въпрос към някой администратор
Автор: PiToMeN   
Дата:   18-10-06 08:56

И със своя рейтинг имате право на 1 снимка на 5 дни в албум 'Избрано' тъй като водещ е рейтинг 'Б', какъвто, за съжаление, вие нямате. Така че остава правото ви да качвате по 3 снимки на ден в собствения си профил, но дори и за 5 дни да качите 15 снимки, ще можете да качите само една от тях в албум избрано.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена