Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Гаранции
Автор: Jackas   
Дата:   20-10-06 00:32

asahi - приемам забележката но не ми помагаш много[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: asahi   
Дата:   20-10-06 00:34

Като си пишеш ЦиВи или друг официален документ ще ти е от полза.

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: cpam   
Дата:   20-10-06 00:39

BORIME4KA:
mnogo nepriatna rabota s tezi garancii [smilie2] .
savet ot men , za latopi , fotoaparati,,,, i tn az si kopuvam dopalnitelna zastrahovka , poneje pomnia kak e v bg : KLIENTA DA SE SPASIAVA.. za sajalenie

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: Jackas   
Дата:   20-10-06 00:43

asahi
ОК! Хайде сега по темата!

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: asahi   
Дата:   20-10-06 00:59

По темата: При представяне в сервиза се прави протокол. В него се описва име на изделието, марка, модел, сериен номер и оплакванията на притежателя. Ако забележат нещо особено - следи от удар, отваряне и подобни се отбелязват. Ако не - значи е приет за ремонт, срокът на гаранцията спира да тече и сервизът носи отговорност за изделието.

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: Jackas   
Дата:   20-10-06 01:19

Да ама не, в България никой не носи отговорност за нищо! Майната му на SONY-то, вече съм се примирил, инъче бях доволен от него! Сега гледам към CANON POWERSHOT A710IS и SONY DSC-H2, ако имаш някакво наблюдение върху тези апарати сподели!

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: next_time   
Дата:   20-10-06 01:38

Ееее това е любимата ми тема.Първото нещо което написах във фото-форум беше точно за сервиза на Сони.Много харесвам продуктите на сони но сервиза им е пълна смрадт.Оставих си камерата и след един месец ми я върнаха по-зле отколкото я оставих и обяснението беше

"Ами те така си работят тези камери"

а понеже се попроточи разговора и техника видя че нося и 828 оправданието стана

"Ами то това не ви е професионална техника затова се е счупила"

Не ми стана ясно дали ми прави комплимент че съм про. или какво ли.А и две изречения - едното с поука "тека си работи" а другото "счупена".

Но това е.Писах и до Сони България и там любезно се направиха на заинтересовани но .....

Маи все пак е по-добре да се пише до Сони България и те да видят да си оправят бакиите.Или да се търси съдеиствието на Бони - тои е приятел с тези от сервиза.

Отговори на това съобщение
 Re: Гаранции
Автор: landstar   
Дата:   22-10-06 18:13

ПРИЯТЕЛИ, предлагам да спрем спортните страсти и да плюем в очите на нафуканите фирми, дето не зачитат България!
Тия дни ми се скапа Олимпуса и дори в НФС не успяха да му разберат болката - просто му се пътувало за Чехия.
Реших да направя анализ, аджеба, на кого друг да се доверя? И стигнах до извода, че ХЕПТЕН НЕ МИ ПУКА ЗА КАЧЕСТВАТА на тая и оная марка, която като Никон например, има представителства във всякакви държавни образувания - като Литва например, но не и в България! Олимпус България - алъш-вериш фирмичка. Другите - хептен не са ни зачели с представителство, камо ли със сервиз! Амбулантна търговиика само. И реших - един е лозунга - съюз с Канон! Може да е най-калпавата марка на света, но за нас - българите е налице, тука - можеш да я пипнеш и видиш, ремонт да ти направят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна