Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 
 За анонимността на снимките
Автор: tinman   
Дата:   17-10-06 10:13

Какво ли би било, ако заедно с името на автора за 24 часа се скрива и рейтинга на снимката? И за същото това време снимката изчезва от профила на автора. Може би така ще затрудним поне малко щабовете за ICQ рейтинг.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: TpEcHaT   
Дата:   17-10-06 10:17

има начин да се направи така, че снимките да нямат директен URL, ама ай некой друг път [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: martchony   
Дата:   17-10-06 10:20

Тинман, идеята си я бива.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Славов   
Дата:   17-10-06 10:31

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 10:35

Много отдавна съм го предложил ![smilie24]

Още една вярна стъпка към обективноста ![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 10:38

И какъв е проблемът "механизма" на ICQ да се задейства след 24ч.??[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 11:03

Къде може да се разгледат снимките по ICQ рейтинг [smilie11]



Публикацията е редактирана (17-10-06 11:06)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: otkata   
Дата:   17-10-06 12:03

При мен се получава още нещо интересно. Като отворя снимка за гласуване в нов прозорец отгоре, където е името на сайта се вижда заглавието на снимката. Ако липсва заглавие се показва името на автора, което ужким е скрито. С опера съм. Това бъг ли е или ...

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Георги   
Дата:   17-10-06 12:04

абе направо и снимката да се скрива викам аз, че може да има подпис подсказващ кой е автора.

най-добре да се гласува за тъмнейла само [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: dimi_borgir   
Дата:   17-10-06 12:13

Аз съм ЗА

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 12:18

Браво Тинман, за конструктивното предложение[smilie24] [smilie24] [smilie24] Да видим ще си направят ли труда да го погледнат.[smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: den_den   
Дата:   17-10-06 12:27

Идеята е добра, но не е нова, и спамерите са същите.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: soleil   
Дата:   17-10-06 12:28

A basi tochkarite...bira nemoite kupite s tiq tochki..tui da ne vi e SMART karta shell...eiii tc tc tc

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 12:32

tinman,

Разбирам, че така нареченото ICQ гласуване е проблем, но така едва ли ще го спрете...
И да скриете точките и името, авторът спокойно може да разпрати заглавието на снимката си на приятелчетата за гласуване.

Предлагам друга промяна - гласуването задължително да е съпроводено с кратък съдържателен коментар от гласуващия защо и какво харесва в дадена снимка. Без +++ и !!!, разбира се...

[smilie7]



Публикацията е редактирана (17-10-06 12:33)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 12:46

ясно е, че тази тема няма да има много поддържници сред icq почитателите, но аз вярвам или поне се надявам, че те не са преобладаващо мнозинство в този сайт[smile]
Аз харесвам анонимността на гласуването и често гласувам без коментар.
Нищо лошо няма в това, като се започнат едни промени да се завършат напълно.
Един форум за фотография е такъв, когато в него участват достатъчно мнозинство юзери. Щом теми с линкове към слаби снимки с висок рейтинг никнат като гъби всеки ден, явно въпросът е достатъчно наболял. В противен случай има вероятност ФотоФорум да заприлича на един много консервативен и затворен сайт за неразбрани хора, които се разбират сами, но другите не ги разбират.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 12:46

Icicle-[smilie24]с конструктивни коментари и "редакции" или други предложения, мисля, че сайта доста ще се пооживи[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Тед   
Дата:   17-10-06 12:47

За ква анонимност лафите, виждам всичко, анонимно или не анонимно.
Сайтът е като разграден обор.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: asahi   
Дата:   17-10-06 12:48

Не отдавам значение на гласуването. То е само за по-естетическа подредба на снимките.

Доста автори ги познавам по снимката. Не само аз.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 12:50

AnyBodyGirl-Ми нали коментарите със символи са си същото като ICQ-разпространението?Ако сами почнем да пишем коментари/дори и доста лаични-в моя случай/нещата може да се подобрят:-))))[smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: terminator   
Дата:   17-10-06 12:50

... И ще се напълни с такива съдържателни коментари: "Баси и якото такова дето предизвиква онакова у гледащия, та чак да се наака" и други от тоя вид. Въпрос на Copy/Paste [smilie25]

Мисля, че ще е по-добре да се гласува за поне 3 критерия за дадена снимка (пример: за естетическо въздействие, за композиция, за техническо изпълнение) и общата оценка да е сума от трите, ако се пропусне един критерий - не се зачита за оценка (но и отпада правото за повторно гласуване). Пример за това е photosight.ru. Или друго предложение - да няма разделяне по рейтинг А и Б гласуващи, а гласът на всеки автор да е с определен различен тегловен коефициент, на база на сумата от собствените точки. Малко тромаво и досадно става, ама като сме си такива шмекери ...
Варианти много са дискутирани тук и преди, просто в момента критериите на админите са такива.



Публикацията е редактирана (17-10-06 13:02)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Тед   
Дата:   17-10-06 12:50

asahi - дразнят се хората от ICQ :)
Тумби, кръгове, обръчи от фотографи [smile]

А фотографията е настрана - с точки или без точки.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 12:51

Автор: Phoki
Дата: 17-10-06 12:46
Icicle-с конструктивни коментари и "редакции" или други предложения, мисля, че сайта доста ще се пооживи


Phoki,

това имах предвид, още повече, че коментарите не може да са анонимни, всеки ще трябва да стои зад мнението си.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: asahi   
Дата:   17-10-06 12:53

Случва се (и на мен) автори да искат коментари в лично съобщение. Малко е задължаващо, но показва заинтересованост.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 12:55

terminator-ащо мислиш, че гласуващите със символи, ще си нарушат спокойствието да copy/paste-това нищо не променя- самосъзнанието, а не хленченето може да ни помогне.Един коментар от рода на това ми харесва защото...., или не ми харесва защото... е доста по- стойностен от точки[smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: deyo   
Дата:   17-10-06 12:58

Предложението е добро, но няма нужда чак снимката да изчезва от профила на автора. Освен това предложението за задължителен коментар е много задължаващо, много хора просто няма да има се занимава. По-добре е да се вижда списък на хората, които са гласували. Винаги съм искал да знам кой е гласувал за снимката ми, по този начин разбирам дали се е харесала на автор, който аз харесвам и уважавам. Така ще се избегнат и всички ++++ и т.н. (Аз също ги пиша, по същата причина - защото предполагам, че и на другите би им било интересно да видят кой е гласувал)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 12:58

asahi- абсолютно си прав,и считам, че не е редно да ангажирам конкретен човек с моя снимка, но от друга страна ако получа коментар, от мен зависи дали и как ще го вземо под внимание[smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 12:58

asahi, Тед,

Може да не отдавате никакво значение на точките и гласуването, и сигурно сте прави, но така или иначе те съществуват и се явяват някакъв критерий тук.

Та, проблемът е как този критерий да стане по-обективен, а не изкривен и неадекватен[smilie7]



Публикацията е редактирана (17-10-06 12:59)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 12:59

Асаши,
аз също не обръщам внимание на гласуването по много причини, но една от тях е, защото не съм убедена, че не е предубедено[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 13:02

Кое според Вас е по- добро- да имате точки със списък на далите Ви ги, или коментари или"Workshop"-ве/Редакции" на Вашите снимки??Или и двете??Не мислите ли, че ще стане доста по-забавно и приятно, без да се намесват Админите??[smilie24] [beer] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Lalinda   
Дата:   17-10-06 13:10

И това няма да помогне, защото хората си гласуват по групички... Ти на мене, аз на тебе - какво значение има някакво си icq? Нима не биха могли да си пращат лични съобщения помежду си, че вече са качили снимката си?

Невъзможно е да се спре. Просто няма как. Ако им трябва, и SMS-и ще си пращат.

Най-смешното за мен, че анонимните автори тук са паралелно неанонимни в съседните сайтове, където групите им действуват по същия начин...

Не виждам как би могло да се спре.

Един от начините е обаче да не се допуска снимки качвани другаде в български сайтове, в които се гласува за тях, да се качват и тук, и авторите сами да избират къде да качват.

Лично аз качвам различни неща в различните сайтове, и не задръствам пространството с едни и същи работи, показвани пред една и съща публика с цел да бъдат гласувани два пъти от нея [smilie11] [smilie11] [smilie11].

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: terminator   
Дата:   17-10-06 13:12

Phoki, идеята ми беше че който и сега слага наляво и надясно !!! и +++ без да се замисля, едва ли ще го сбърка Ctrl+C -> Ctrl+V

Аз например не пиша коментари, едно че нямам достатъчно време, друго и аз все още се уча и не съм профи та да давам акъли, просто с няколко +++ отбелязвам, че дадена снимка ми харесва, ако ми харесва много - пиша и по някоя дума. За снимките които не ми допадат или не разбирам - там си мълча и не гласувам.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: delchev   
Дата:   17-10-06 13:13

Lalinda [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 13:17

terminator-аз също гласувам анонимно/виж ми профила/, но казвам, че сами можем, ако искаме, ако- не, само ще си хленчим[smilie24] [beer]

Lalinda- какво по- точно ще промени твоето предложение?Само ще разводни "ширата"[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: deyo   
Дата:   17-10-06 13:37

Списъка с хората, които са гласували за дадена снимка ще извади наяве доста от групичките по ICQ!!! Всеки ще може сам да си направи извода, след като види, че примерно за един автор гласуват едни и същи хора.
От друга страна, колкото и на някои хора да не им пука за гласовете, именно гласовете и точките правят селекцията в този форум, така че за мен са важни от гледна точка на това, че благодарение на тях могат по-лесно да се сортират качествените неща.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: slivenski   
Дата:   17-10-06 13:44

Автор: deyo
Дата: 17-10-06 13:37

Списъка с хората, които са гласували за дадена снимка...
-------------------

Това го прадлагам от една година, ама никой не обръща внимание... Не че е кой знае какво, но поне ще се видят някои работи...

[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 13:51

deyo, slivenski- това което казвате, го знаете или предполагате, че е така?Защото и в идиния и в другия случай не разбирам, какво ще промени това???[smilie24] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: slivenski   
Дата:   17-10-06 13:58

Phoki, това да се вижда кой е гласувал за дадена снимка ще направи две неща според мен...

Първо ще накара гласуващите добре да преценят за какво и как гласуват /никой няма да иска да види името си в списъка на гласувалите за някоя боза или чифт не дотам добре заснети голи цици/, което ще повдигне малко естетическото ниво...

Второ, ще може да се види дали съществуват т.н. групи, което ще накара всички да мирясат на тая тема...

[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (17-10-06 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Lalinda   
Дата:   17-10-06 13:58

За година и нещо, откакто се регистрирах, бяха направени доста въведения, които не са повишили качеството на снимките, а само са стимулирали групиранията...

А какво ще стане, ако и коментарите са анонимни? Ще има ли sup-sup-zup и +++, тоест рапортувам, че гласувах?

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: vladimir666   
Дата:   17-10-06 14:13

Не мен ми се струва , че май бистрите повече политиката на сайта , отколкото снимате. Май повечко точките ви интересуват отколкото снимките.

Кофти е така.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: deyo   
Дата:   17-10-06 14:21

vladimir666, на работа сме пич, няма начин [smilie5] Мислиш ли, че щях да кисна тука в това хубаво време, ако не бях на работа?! Да не съм луд?! [ezik]

Иначе за промените - според мен някои имаха ефект, и то осезаем. Показването на гласувалите , освен нещата, които е споменал slivenski, ще направи излишни и коментарите от сорта на +++, !!! и т.н. Както казах, на мен ми е любопитно да видя кой е гласувал за моя снимка, не защото после ще тичам да връщам гласове наляво-надясно, а защото ме интересува дали примерно kolov, или nsirakov, или някой друг от любимите ми автори е харесал моя снимка. И да, одобрението е важно за мен, тъй като аз се смятам за ученик тук. Не виждам нещо лошо в това. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: belphi   
Дата:   17-10-06 14:25

Тинман, идеята си я бива[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 14:26

Ако се съчетаят предложенията от по-горе може би ще се получи нещо:
1.Анонимна снимка в продължение на ПОНЕ 24 часа
2.Анонимен рейтинг - т.е. ще има рейтинг, но няма да се знаят точките на снимките (може и без това, мисля)
3.Снимките да нямат директен линк, докато са анонимни
4.Открито гласуване по 2 или 3 различни критерия - композиция, естетика, техническо изпълнение, оригиналност и т.н. Така гласуващите може би повече ще се замислят като оцянават дадена снимка.
Ами това е...
И без (2) мисля, че ще помогне нещата да станат по-обективни
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: valetvitor   
Дата:   17-10-06 14:26

Аз гласувам ЗА това предложение. Колкото по-анонимно, толкова по-добре. Много хора гласуват просто защото дадена снимка е на някой автор, а не защото са я харесали кой знае колко. Не казвам, че всички са така, обаче съгласете се, че са доста.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 14:28

Анонимно за АВТОРИТЕ, но
ЯВНО за гласуващите! [smilie24]
И най-добре наистина да има критерии [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Lalinda   
Дата:   17-10-06 14:32

Проблемът е именно в ТОЧКИТЕ, не в снимането! Защото хората започнаха да снимат (или показват) единствено това, което е ТОЧКУЕМО.

***

Малко история от участието ми в този сайт, доста периферно, именно заради непрекъснатите нововъведения, КОИТО НЕ ПООЩРЯВАТ СНИМАНЕТО И СПОДЕЛЯНЕТО.

Впрочем, идеята да се регистрирам тук ми бе дадена от потребител, който бе много популярен тук, но и той от година насам не е качил нищо!!!

Та, първият ми шок дойде от изумително сложните правила (не познавам предисторията им, регистрирах се в средата на юни 2006 г.). Дълго време не можех да схвана идеята с местенето в албум Избрани, просто си качвах по три снимки на ден, по някое време, като понасъберяха стотина точки, ги премествах в Избрани (практика, твърде различна от основната тук, но тогава нямаше ограничения в гласуването). Понеже схванах, че по-високият рейтинг дава право на повече кадри в Избрано, показах и неща, които ловяха окото. С други думи, след десетина дни вече имах право на 3 снимки на 5 дни. Не показвах неща, които бях показвала другаде, и не познавах никого!

Втори шок - за снимките не се гласува, преди да са Избрани!

Ами, какво да кажа - дори да ги пращах в Избрани, те вече не събираха заветния минимум, понеже - именно - не познавах никого....

Трети шок - анонимно представяне. Същевременно - анонимни автори тук заливаха със същата неанонимна продукция паралелния български сайт...

Четвърти шок - повявата на чалги в топа...

Пети шок - появата на депресарски мазни, както им викате тук, в шопа...

Следващите шокове реших да си спестя.

Престанах да гласувам за неща, видени другаде. Нали не са тук, според вас, заради точките, а за да бъдат видени?

Пък и мястото ми вече не бе тук...

"Сбогом, и благодаря за рибата!".

От година не качвам нищо, ще местя в Избрано разни неща отпреди, докато се свършат, но някои от тях си остават и с нула точки...

Регистрирах се, за да показвам, но както бе казано по-горе, ако нямаш ТОЧКИ, НЕ ТЕ ВИЖДАТ.

Е, понеже предпочитам да ме виждат, а не да си извоювам виждане с разпращане на депеши, реших да качвам там, където ме виждат и без депешите...

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 14:38

Скай,
Идеята да не се виждат точките, когато една снимка влиза за гласуване е за да се избегне инерцията на гласуването. Много хора постъпват така:
Виждаш снимка без глас и изобщо не отварящ, виждаш снимка с рейтинг Б 20 точки и отваряш[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 14:55

Мдам, правилно, включваме я! [smilie24]
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Jamess   
Дата:   17-10-06 14:57

Виждаш снимка без глас и изобщо не отварящ, виждаш снимка с рейтинг Б 20 точки и отваряш
................................................
Мдаа, така е, AnyBodyGirl...

tinman , подкрепям напълно[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 15:08

.








Едно изкуство което се разбира единствено от автора си е достойно само за съжаление...





.

/това е реплика която вече не може да влезе в затворената тема/



Публикацията е редактирана (17-10-06 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: eXile   
Дата:   17-10-06 15:10

Ех, много шок и ужас в тая тема[smilie21]

Аз имам следния стратегически въпрос...

Ако тази гениална система бъде въведена според вас какво ще стане с рейтинга?[smilie21]

Аз пък не подкрепям[smilie23]

Кои са ТЕЗИ с групичките по кю-то?
А?
Кои?
Все говорите за ОНЕЗИ, онея там... Дето всички ги знаем кои са, ма май без мен само, щото аз не знам и ми е много интересно.
Кои си гласуват по кю-то? Конкретно?
Кои не са си заслужили многото точки или точките в рейтинг Б?
Кои гледат точките под тъмбнейла?
И откога четете мисли за да знаете кой какво прави и какво гледа? Тя телепатията по нашите географски ширини много се тачи и всеки все знае другия кво казал на гошо, пешо, за коя снимка гласувал, пък кои точки гледал, па какво гледал за да отвори снимката...

Голяма конспирация...

Празните мисли на един празен човек продължават гледайки профила ми в култа, където всичко е прозрачно и си има един контингент от десетина души (а това не е малка цифра предвид точкуването в култа), които са гласували за повечето от снимките ми И интересното е, че на нито един от тях му нямам кю-то и не съм си драсвал и ред... Зарежете тези тъпи конспирации и тъпи точки, снимайте, качвайте, показвайте...
Точките са най-малкото, което ви дава този сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:15

мхмдам и ти имаш право [smilie21]
и ко?

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 15:17

Slivenski-нали ако някой ти напише коментар под снимката ще видиш кой е?А колкото до групите- какво от това/ не забравяй, че твоите снимки рано или късно ще се окаже, че се харесват на определени хора, това ще значи ли, че те също са група, защото харесват снимките ти??[smilie24] [beer]
Lalinda-OK, но как ще разбереш дали даден коментар е от някой, който според теб/а и не само, разбира от фотография/?[smilie24] [beer] [shtrak]
Deyo-[smilie24] [beer] [shtrak]
SKY-Предложението е свързано САМО с точките?По т.4-Ако се въведе гласуване по критерии,/без коментар, ОТНОВО само с точки/, как ще разбереш какво точно- по този критерии куца на фогката?
Valetvitor- дайте да използваме МАХ това което имаме в момента, без да искаме нови промени, които не знаем как ще сработят[smilie24] [beer] [shtrak]
Lalinda-за дългия пост[smilie11] - [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 15:19

eXile-[smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: ring   
Дата:   17-10-06 15:23

ВождЪ както винаги много вярно го рече [smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:23

Чакай бе[smilie10]
Кфи само точки?![smilie11]
Използвах предложението за гласуване по определени критерии, които ще са явни - т.е. ще можеш да видиш кое куца.
Също така предложението авторите да са анонимки, а гласуването явно... точки ...ми то тук хората така се изразяват с точки...
не, че има значение...[smilie21] на мен лично отдавна ми е все едно

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: IvoYoo   
Дата:   17-10-06 15:24

абе за кво са ви тия точки, та толкова сложни системи се мислят [smilie8][beer][smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: eXile   
Дата:   17-10-06 15:24

Вие дайте още 2-3 предложения, и нека админите ей така пробно за 2 седмици да ги изпълнят. И който се регистрира - правилата да му ги пращат в писмен формат.

Искам да ви гедам физиономията докато тея две седмици седите с тва упътване, което бяла дебеличко ше стане, и се чудите кво беше ся тва приключение ся първо да кача снимка, па после кога аджеба мога да я кача, па кога мога да я вкарам в избрано, па кога може да се гласува, па кога ще я видят, па кога ще влезе в рейтинга, па аз ся кога ше мога аджеба па да кача снимка, ма вече ще мога ли тука, или само тука да си цъкам, пък...........

Форумът има нужда от точно три бутона - качи, гласувай, изтрий.

За спешъл промоции и дарения може да сложат четвърти - 500 точки рейтинг от воле, да мирясат всички...

То аз отдавна си мисля и без това да приложат тест за интелигентност и елементарна естетическа култура, ама не е тва начина мисля... Ще дойде момент в който да качиш една снимка и да я видят хората ще стане по-сложно от това да изснимам една лента и да си я проява, баси... После цифровата фотография била по-лесна и достъпна, ама ха...



Публикацията е редактирана (17-10-06 15:27)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: niavaah   
Дата:   17-10-06 15:28

[smilie10]
a zapetaiki[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:28

Мдам, това е вярно ама аз не съм казал, че подкрепям новата система на качване, гласуване и т.н. На мен лично нещата взеха да не ми допадат още с въвеждането на рейтинг Б, класации и тем подобни. Форума преди беше еднп уютно място дори и с излиянията на Гената. Сега...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: avela   
Дата:   17-10-06 15:30

eXile за президент[smilie24]
да ти имах търпението и ясната мисъл. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: eXile   
Дата:   17-10-06 15:32

niavaah, мани запетайките, чуденки му е маата[smilie21] (мноо яка дума тва чуденката[smilie5] )

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:33

Просто има мнооого разделения вече! Ей тва не ми допада! Йерархии, разделения и т.н. А това с анонимността на авторите и явността на гласуването няма нищо общо с разделението и йерархията.

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: niavaah   
Дата:   17-10-06 15:34

4уденки и полЮлеи[smilie7]
(АРЕ От мен да мине)[smilie19]



Публикацията е редактирана (17-10-06 15:47)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:36

[smilie21] то ако не е това с чуденките, запетайките и полЮлеите тук пък щеше да се съвсем студено

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:37

https://photo-forum.net/joro/emoticons/271.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:39

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonViolin.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: BoRiSoFF   
Дата:   17-10-06 15:39

SKY [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 15:39

ВождЪ не е пил и мисълта му се избистря ![smilie24]

Ех ако спре и да кади какъв бръснач ще е ...


[beer]

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:40

https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink30.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: eXile   
Дата:   17-10-06 15:41

Мартинов[smilie5]

Ай наздраве по случая[smilie21] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:42

https://photo-forum.net/joro/emoticons/juggle.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 15:42

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   17-10-06 15:45

[beer] [smilie21] [beer] Отивам да си варя ракията.......след като и тези правила ги оправихме[beer] [smilie21] [smilie21] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:47

мисла, че темата са изчерпаhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/schla15.gif
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 15:47

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif
[smilie18] [smilie18] [smilie18] май всички се изморихме от промени и аз така[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:55

ВСИИЧКИИИ СЕ ИЗМОРИХМЕ ОТ ПРОМЕЕЕНИИИ....
АЙДЕ ВСИЧКИИ...
https://photo-forum.net/joro/emoticons/intheclub.gif
ИИИСКАМЕ РАВЕНСТВО, БРАТСТВО И ЗАПЕТАЙКИИИ...
НЕ ВИ ЧУВАМ...
https://photo-forum.net/joro/emoticons/intheclub.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonMusicBand.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: SKY   
Дата:   17-10-06 15:58

сори за спамаhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif
няма да правя вече така https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/fam06.gif

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Георги   
Дата:   17-10-06 16:04

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: photoforce   
Дата:   17-10-06 18:44

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Lalinda   
Дата:   17-10-06 20:08

Това, дали някой разбира от фотография, се разбира от самия коментар...[smilie5]

Пък като гледам и някои от най-точкуваните тук пишат само по някое зуп-зуп-зуп.[smilie2]

Кому са нужни такива коментари?

Не е нужно да си добър фотограф, за да си добър критик...
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 20:16

(вари боб)[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: чочо   
Дата:   17-10-06 20:21

ами , част от предният ти постинг е насочен тъкмо към тях и за това спамят ....
няма как, групичките се пазят

карай !




иначе , в предложението на tinman има резон



Публикацията е редактирана (17-10-06 20:31)

Отговори на това съобщение
 Re: За анонимността на снимките
Автор: Phoki   
Дата:   18-10-06 09:37

Lalinda
Дата: 17-10-06 20:08

Това, дали някой разбира от фотография, се разбира от самия коментар...

Пък като гледам и някои от най-точкуваните тук пишат само по някое зуп-зуп-зуп.

Кому са нужни такива коментари?
___________________________________
Нали затова писа"КОНСТРУКТИВНИ"[smilie24]
Не е нужно да си добър фотограф, за да си добър критик...
______________________________________
[smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение