Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 19:06

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1

Не знам дали ми е добър линка ( ако не, благодаря предварително на този, който го оправи ), ама тази снимка хич не ми влиза. Вярно е че става въпрос за собствена естетика, ама доста хора не пестят суперлативи и точки. Извини ме, Авторе, моето въображение говори: снимка от "Работническо дело", върху която някой е хапвал мазна копърка [smilie23]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Точица   
Дата:   16-10-06 19:09

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: бате_влади   
Дата:   16-10-06 19:09

Айййй! Ам'туй ного арть, ва! Не моа да го коментирам щот съм още ного зелен у фотото. Ма и мене не ма кефи. Ма виж, линка мога да го оправя:

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: nsirakov   
Дата:   16-10-06 19:10

това си е за видове бре...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: danny_falin   
Дата:   16-10-06 19:14

тъпите станахме двама [smilie5]
с пастели, лист хартия и едно 2 годишно хлапе ще стане по добре



Публикацията е редактирана (16-10-06 19:14)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:16

хе хе тва ме кефи:

miroslava
15.10.2006 09:40 луд
в любими! :)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Jamess   
Дата:   16-10-06 19:20

Братчет, не те знам от колко време си у форума, а и не ме интересува, но за твоя информация ще спомена, че ако всички 41583 регистрирани форумци почнат да пускат линкове към снимки, които харесват/не харесват и започнат да разсъждават на глас за тях, то тогава всички фотографски теми тук ще потъват с такава бързина, че някой ден ако искаш да разбереш какъв апарат до 500 лева да си купиш така и няма да разбереш.[smilie23]

Ако все пак продължава да те сърби/боли за някоя снимка тък във форума ходи в Зоната и пускай линкове на воля там.И поне се научи да ги пускаш като хората!

(аз Авторът на този кадър не го познавам, а и не смятам да разбера точно сега кой е)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:23

Аз пък не моа стопля тва мъжко ли е или женско... недостатъчно виси за мъжко, много виси за женско [smilie10]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   16-10-06 19:25

Време е за новата категория :

АРТ Ексхибиционизъм

[smilie5]


[smilie18]


[thankyou]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: marto   
Дата:   16-10-06 19:25

недостатъчно виси за мъжко, много виси за женско

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:31

Бахти яката снимка... [smilie10] [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 19:36

Нейви - Говорител на Президента[smilie24] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: lumix   
Дата:   16-10-06 19:36

....ами то си пише какво е "Извор на живота" ....:-)))))))))![smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:38

Животът извира БУКВАЛНО от мъжкия полов орган ;)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Kaiser.Soze   
Дата:   16-10-06 19:38

кранчето на любовта [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 19:42

М-да, Jamess е прав. Целта ми бе да обърна внимание на променящата се естетика, а не да хуля снимка, или самоцелно да споделям какво разглеждам в Форум-а. Ще се радвам да има поддръжници на снимката. Още по-добре ако те са аргументирани с нейните достойнства. Иначе като цяло може да се случи една тема с доста забавни коментари, ама такива има не малко. Моля админите, ако счетат въпроса за изчерпан да го закрият.
[smilie8]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:47

Аз веднъж се пробвах да извлека ОБЯСНЕНИЕ на някоя и друга снимка от ВИДОВЕ, но онея хукнаха да гонят Бони да ма БАНВА [smilie10] , разбирам, че явно съм го направил по много не деликатен начин... ама като ти гледам темата ти не е кой знае колко по различна от моята [smilie18]

Иначе мен като си ме видят и веднага четат между редовете [ezik]

Тази не е сложена във ВИДОВЕ обаче... сложена е в голо тяло.

Ама то иди разбери мъж ли е жена ли е...

То бива стремеж към омазване, ама това надхвърля всичките ми АЛТЕРНАТИВНИ представи...

Интересно е ако накарате Мирослава да обясни фотографията, ако има желание разбира се... понеже глейти ко стаа тука:

miroslava
16.10.2006 16:53 "неясно" :))))
това е моята "снимка на месеца"!


АЛБИРЕО също ще съм му признателен да обясни, ЗАЩО това е най-хубавата снимка, която мога да видя?

Че нещо ме присвиха слабините при липсата на визуално такива... ако е мъжко тяло де...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: zaiko   
Дата:   16-10-06 19:53

Имам чувството, че в изказването си под снимката ALBIREO намеква, че това всъщност би трябвало да бъде раждане, а това между краката на жената е главата на бебето [smilie10] [smilie11] [smilie10]. Баси!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:54

navy - погледни с малко чувство за хумор на това, което написах и ще разбереш ;) [smilie24]

Няма снимка, за която да се каже, че е НАЙ- ХУБАВАТА.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:57

Аххх... анализ на тема "Какво искал да каже авторът..." :)
Исках да прозвучи иронично... :)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 20:00

Ох, не знам, с риск да прозвуча твърде крайно, ще кажа, че това е снимка с много лошо визуално качество и НИКАКВО послание към мен естествено.
Сигурно има много хора тук в тоя сайт дет върлят на боб или имат сранни привидения и може да виждат нещо в тази мацаница...

Но аз мога да добавя, че освен по горните недостатъци откъм визия и липса на идея, снимката ми действа и с известна доза отблъскване поради видоизменените гениталии ли там какво е НЕ мога разбера, стои ми като ... злокачествено образувание, това е нещо дето нормалните хора го нямат, щом е трудно да го различа...

А и тези очила смешните отгоре... изобщо не ми се връзват.

Абе не знам, това е мое мнение, аз съм казал - Радостен съм, че не разбирам от такова изкуство! Не им се меся на хората и тва е. Не им казвам как да снимат и какво да правят...

Казах си...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 20:05

Navy - ти го каза. Аз също съм любопитен за коментара на Miroslava.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 20:18

(Стоев прави "мили очи" на Видарите и си държи голямата уста затворена[smilie21])

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: rumenn   
Дата:   16-10-06 20:19

баси..сърбят ме пръсчетата да си пусна моята редакция..но за сега се въздържам, че и без това доста ме депресира..[smilie5] [beer] [shtrak]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: royal   
Дата:   16-10-06 20:21

ох ..успокоих се , за миг помислих 4е съм импотентен естети4ески и не мога да се възбудя ве4е при вида на фото шедйоври [smilie5]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена