Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ithilien   
Дата:   17-10-06 14:43

А я па най обичам лучец, бобец и да и*ъ.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 14:47

Неви, ти демонстрираш завидно ниска култура и ниска търпимост. Не смятам че ти дължа уважение след като добре познаме от форума изявите ти. Смятам те за крайно неподходящ да обсъждаш теми за изкуството - зле информиран и с кръчмарски органичен светоглед...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: sweti   
Дата:   17-10-06 14:47

Frida, моля за извинвение, че употрбих псевдонима ти в умалителна форма. За жалост не зная фамилното ти име, което бих предпочел да използвав в бъдеще в обръщенията си към тебе. Обещавам да не повторя грешката си...
Все пак ще попитам още ведъж: моля да споделиш твоето мнение за коментираната снимка. Надявам се по този начин да намеря връзката към идеята на автора.
Ако се страхуваш от тълпата шофьори, прати ми ЛС за да дискутираме посредством електронна поща.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 14:49

Каквото и да си говорим, Нейви може да е заядлив, но определено го бива в снимането. А това все пак е сайт и за ФОТОГРАФИЯ, освен за АРТъ. Вчера видях едно прекрасно боке на Тор в рейтинга, което по странна причина, имаше само 8 точки рейтинг Б, независимо, че беше прекрасно.
Пък работата на рейтинг Б мисля, че не е да се изживяват като БОЖЕСТВА, напротив мисля си, че на първо място това е: СЕРИОЗНА ОТГОВОРНОСТ за утвърждаване на добро качество в сайта - НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА[smile] [smilie24]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена