Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 
 Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 19:06

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1

Не знам дали ми е добър линка ( ако не, благодаря предварително на този, който го оправи ), ама тази снимка хич не ми влиза. Вярно е че става въпрос за собствена естетика, ама доста хора не пестят суперлативи и точки. Извини ме, Авторе, моето въображение говори: снимка от "Работническо дело", върху която някой е хапвал мазна копърка [smilie23]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Точица   
Дата:   16-10-06 19:09

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: бате_влади   
Дата:   16-10-06 19:09

Айййй! Ам'туй ного арть, ва! Не моа да го коментирам щот съм още ного зелен у фотото. Ма и мене не ма кефи. Ма виж, линка мога да го оправя:

https://photo-forum.net/i/457151&OFFSET=3&CATEGORY_ID=3&PERIOD=1
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: nsirakov   
Дата:   16-10-06 19:10

това си е за видове бре...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: danny_falin   
Дата:   16-10-06 19:14

тъпите станахме двама [smilie5]
с пастели, лист хартия и едно 2 годишно хлапе ще стане по добре



Публикацията е редактирана (16-10-06 19:14)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:16

хе хе тва ме кефи:

miroslava
15.10.2006 09:40 луд
в любими! :)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Jamess   
Дата:   16-10-06 19:20

Братчет, не те знам от колко време си у форума, а и не ме интересува, но за твоя информация ще спомена, че ако всички 41583 регистрирани форумци почнат да пускат линкове към снимки, които харесват/не харесват и започнат да разсъждават на глас за тях, то тогава всички фотографски теми тук ще потъват с такава бързина, че някой ден ако искаш да разбереш какъв апарат до 500 лева да си купиш така и няма да разбереш.[smilie23]

Ако все пак продължава да те сърби/боли за някоя снимка тък във форума ходи в Зоната и пускай линкове на воля там.И поне се научи да ги пускаш като хората!

(аз Авторът на този кадър не го познавам, а и не смятам да разбера точно сега кой е)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:23

Аз пък не моа стопля тва мъжко ли е или женско... недостатъчно виси за мъжко, много виси за женско [smilie10]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   16-10-06 19:25

Време е за новата категория :

АРТ Ексхибиционизъм

[smilie5]


[smilie18]


[thankyou]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: marto   
Дата:   16-10-06 19:25

недостатъчно виси за мъжко, много виси за женско

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:31

Бахти яката снимка... [smilie10] [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 19:36

Нейви - Говорител на Президента[smilie24] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: lumix   
Дата:   16-10-06 19:36

....ами то си пише какво е "Извор на живота" ....:-)))))))))![smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:38

Животът извира БУКВАЛНО от мъжкия полов орган ;)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Kaiser.Soze   
Дата:   16-10-06 19:38

кранчето на любовта [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 19:42

М-да, Jamess е прав. Целта ми бе да обърна внимание на променящата се естетика, а не да хуля снимка, или самоцелно да споделям какво разглеждам в Форум-а. Ще се радвам да има поддръжници на снимката. Още по-добре ако те са аргументирани с нейните достойнства. Иначе като цяло може да се случи една тема с доста забавни коментари, ама такива има не малко. Моля админите, ако счетат въпроса за изчерпан да го закрият.
[smilie8]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 19:47

Аз веднъж се пробвах да извлека ОБЯСНЕНИЕ на някоя и друга снимка от ВИДОВЕ, но онея хукнаха да гонят Бони да ма БАНВА [smilie10] , разбирам, че явно съм го направил по много не деликатен начин... ама като ти гледам темата ти не е кой знае колко по различна от моята [smilie18]

Иначе мен като си ме видят и веднага четат между редовете [ezik]

Тази не е сложена във ВИДОВЕ обаче... сложена е в голо тяло.

Ама то иди разбери мъж ли е жена ли е...

То бива стремеж към омазване, ама това надхвърля всичките ми АЛТЕРНАТИВНИ представи...

Интересно е ако накарате Мирослава да обясни фотографията, ако има желание разбира се... понеже глейти ко стаа тука:

miroslava
16.10.2006 16:53 "неясно" :))))
това е моята "снимка на месеца"!


АЛБИРЕО също ще съм му признателен да обясни, ЗАЩО това е най-хубавата снимка, която мога да видя?

Че нещо ме присвиха слабините при липсата на визуално такива... ако е мъжко тяло де...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: zaiko   
Дата:   16-10-06 19:53

Имам чувството, че в изказването си под снимката ALBIREO намеква, че това всъщност би трябвало да бъде раждане, а това между краката на жената е главата на бебето [smilie10] [smilie11] [smilie10]. Баси!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:54

navy - погледни с малко чувство за хумор на това, което написах и ще разбереш ;) [smilie24]

Няма снимка, за която да се каже, че е НАЙ- ХУБАВАТА.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:57

Аххх... анализ на тема "Какво искал да каже авторът..." :)
Исках да прозвучи иронично... :)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 20:00

Ох, не знам, с риск да прозвуча твърде крайно, ще кажа, че това е снимка с много лошо визуално качество и НИКАКВО послание към мен естествено.
Сигурно има много хора тук в тоя сайт дет върлят на боб или имат сранни привидения и може да виждат нещо в тази мацаница...

Но аз мога да добавя, че освен по горните недостатъци откъм визия и липса на идея, снимката ми действа и с известна доза отблъскване поради видоизменените гениталии ли там какво е НЕ мога разбера, стои ми като ... злокачествено образувание, това е нещо дето нормалните хора го нямат, щом е трудно да го различа...

А и тези очила смешните отгоре... изобщо не ми се връзват.

Абе не знам, това е мое мнение, аз съм казал - Радостен съм, че не разбирам от такова изкуство! Не им се меся на хората и тва е. Не им казвам как да снимат и какво да правят...

Казах си...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 20:05

Navy - ти го каза. Аз също съм любопитен за коментара на Miroslava.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 20:18

(Стоев прави "мили очи" на Видарите и си държи голямата уста затворена[smilie21])

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: rumenn   
Дата:   16-10-06 20:19

баси..сърбят ме пръсчетата да си пусна моята редакция..но за сега се въздържам, че и без това доста ме депресира..[smilie5] [beer] [shtrak]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: royal   
Дата:   16-10-06 20:21

ох ..успокоих се , за миг помислих 4е съм импотентен естети4ески и не мога да се възбудя ве4е при вида на фото шедйоври [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 20:24

royal, барай си патката докато гледаш[ezik] [smilie5] [beer]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: miroslava   
Дата:   16-10-06 20:52

хм...
ние увредените си говорим на наш си език..., не мога да ви обясня тази фотография, защото сте другаде... [smilie3]
обаче, бих споделила нещо напълно реално - заради въздействието на "снимки" като тази, човек пожелава да познава автора... аз, естествено, бих искала да познавам мнооооого малко автори тук... [smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 20:56

Miroslava says:
хм...
ние увредените си говорим на наш си език..., не мога да ви обясня тази фотография, защото сте другаде...
обаче, бих споделила нещо напълно реално - заради въздействието на "снимки" като тази, човек пожелава да познава автора... аз, естествено, бих искала да познавам мнооооого малко автори тук...


OK, важи...! [shtrak]
Да ти кажа, твоите снимки за мен са с много голяма разлика от коментираната. Все пак ти си знаеш....



Публикацията е редактирана (16-10-06 20:59)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pomstar   
Дата:   16-10-06 20:58

мира, [smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ithilien   
Дата:   16-10-06 21:00

АХАХАХХАХАХАХАХАХ :)))))))))))))))))))))))
miroslava, кака, как да я обясниш тая фотография, като то е трудно да се нарече фотография ;) Може и да има някакво послание, ама визуално е толкова зле, че е трудно да се гледа.
navy, Би трябвало да е жена, погледнi лявото ходило, прилича ми на женски крак.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: monkilok   
Дата:   16-10-06 21:02

Ако говорим за градивни мнения и критики, вижте колко дълга тема изградихме пак... А на къде ни води? Към блок след някой друг час.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: draev   
Дата:   16-10-06 21:05

За мен е голяма тъпня!Обаче като гледам рейтинг Б.................. Може и аз да съм тъп[smile]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: miroslava   
Дата:   16-10-06 21:09

ithilien, какиния, аз цялата приличам на мъж, нали ви казах вече, че сме увредени [smilie3]
а пък ей такива чудения като цялата тази тема, са като "писане върху вода", ако ме разбирате... [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 21:20

много як спор:) аз що харесвам крем брюле, а ти що харесваш крем карамел. Яко чесане на езици.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: tishovsx   
Дата:   16-10-06 21:23

Опазил ме господ от тоя артЪ, тъпотия бих казъл [smilie19]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Георги   
Дата:   16-10-06 21:27

мирослава я бива и с думите [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 21:30

(гали нежно еднооката си патка[smilie21])

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: icicle   
Дата:   16-10-06 21:32

eй сега ще дойде някой от Админите да обясни, че тук нямало "приятелски кръгове"...[smilie7]

вЕрвайте....
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Cyclops   
Дата:   16-10-06 21:36

Използвах времето докато не писах по темата да поразгледам профила на Автора. Трябва да призная, че определено си струваше. Много по-добър от мен самия.[smilie24] А и въобще! Това обаче още повече потвърждава недоумението ми от точно тази снимка. Така или иначе всичко се случва, дори и с "най-добрите английски семейства". Темата се поизчерпа, дано да е накарало поне някого да се поразмисли. Жалко, че самия Автор не присъства, че така без него сме малко като лешояди. Е, това е! Arrivederci!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: aquarius   
Дата:   16-10-06 21:39

Пък аз много обичам крем-карамел....без карамел!! [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Пих и гинкобилоба, ама пак не вдявам![smilie8][smilie8]

И крем ОЛЕ обичам!!! [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

И тирамису обичам!!!! Ама и то не помага!!!

Пробвах и чийзкейк, ама Артъ ме поваля от секаде!!![smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Много е Бе туй! [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 21:54

Георги, хубу щом я бива, поне да каже нещо [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 21:56

Моите уважения към автора, има хубави кадри, смислени [smilie24]

Не съм длъжен да я разбирам тази фотография и специално към Мирослава, да и отворя очите, щото явно НЕ ме е разбрала.

Аз не исках от нея да ми казва към коя група числя или те към коя група числят или да ми пише по вода... а ако може да сеопита ДА Я ОБЯСНИ!

Ако не може - не може... не да ми се прави на ентелегент [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Damajanoff   
Дата:   16-10-06 21:59

Автор: Kaiser.Soze
Дата: 16-10-06 19:38

кранчето на любовта [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

хахаха
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:01

е кво има да се тълкува, жена след първата брачна нощ:) показва чаршафите на тати, за да запази честа си.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 22:02

Вижте сега, наистина изкуството не е необходимо да се обяснява...
Прави са си някои хора...
То или се усеща или не.
Или се разбира или не.

Аз нито го усещам, нито го разбирам, това го казах и няма да го повтарям ... просто мислех, че ще се състои една малка дискусия.
Защото разбирате ли, литературата се анализира, обсъжда, авторов замисъл и т.н. Музиката също, много неща имат ПОЧВА ЗА АНАЛИЗ...

Странно защо тези алтернативни изгъзици не могат да се анализират... много странно...[smilie10]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: SLR   
Дата:   16-10-06 22:03

Баси,хич и не искам да знам какво е имало на снимката преди да я омажат[smilie10]
Иначе автора има доста добри неща[smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:05

само да кажа, че на моя монитор на макс брайтнес и контраст се вижда като скала, не се вижда човек. Като пускате снимки, имайте предвид и по-тъмните монитори. Трябваше да я пускам на фотошоп и да осветявам допълнително, за да видя, че има човек.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:07

(офтопик)
ХЕЕЕЕЛП! ПОМОЩ! АДМИН ДА СЕ НАМЕСИ! ТИЧАЙТЕ НАСАМ! ТИЧАЙТЕ НАТАМ! ПОЖААААР!!!

Колко време се кисне зрелият фасул у студена вода преди варенето на боб-чорба?[smilie8]

Марката е "Родопски боб", по-горе пише "Крина" - не знам фирмата ли е това, пакетиран от "Суидън Комерс" ЕООД мисля..[smilie8] [smilie8] [smilie8]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 22:12

цяла вечер, но по принцип се мята в тенджера под няалягане [ezik]
Първата вода се изхвърля, нали знаеш [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: aquarius   
Дата:   16-10-06 22:14

Ако не си мноо гладен остви га да кисне до утре!!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Пак искаш мога да ти споделя ина мноо арна ррецепта - Боб по хайдушки!!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] Кат огладнееш свиркай да готвим...онлайн!!! [smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:16

не ползвам под налягане - страх ме е, макар и да изпитвахме една партида преди време...

ще го накисна за до утре вечер и ще изхвърлям водите редовно[smilie5] [beer]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: den_den   
Дата:   16-10-06 22:18

cerebellum, честно ма изкърти [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 22:20

Готвенето да Ви е проблема!

Като за снимането не поемате от съвети ...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: aquarius   
Дата:   16-10-06 22:23

Що бе Морски?

На снимката от началото найш ли как ще и отива един бопппппппппппппппппппппп!!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Marillion   
Дата:   16-10-06 22:23

Голямо коментиране за снимка, която НЕ ХАРЕСВАТЕ...

Мен не ме кефи - не гледам такива и т'ва е. На който му харесва да си ги харесва. Разни хора - разни идеали. Никой няма право да съди другия за вкуса му.

Важното е всеки да се изразява по начин, който му харесва. Така се запазва индивидуалността на автора. Ако всички снимаме по правилата, обработваме по някакво клише 99% от снимките ще са еднакви.

Интересно ми е само 1 - колко рейтинг Б е събрала тази снимка. Аз от фотография разбирам супер малко, но за мен това не е фотография, а чиста рисунка.

Явно и аз съм прост....
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: royal   
Дата:   16-10-06 22:24

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/uqmv7635.JPG
http://photo-zona.net/images/user19604/album2552/preview/ffirecomo6.jpg


ХЕЕЕЕЛП! ПОМОЩ! АДМИН ДА СЕ НАМЕСИ! ТИЧАЙТЕ НАСАМ! ТИЧАЙТЕ НАТАМ! ПОЖААААР!!!

полу4ен е сигнал за пожар от гражданина 100ев ![smilie5]
пай сееее
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: tishovsx   
Дата:   16-10-06 22:24

Стоев, слагаш боба да заври за 5 мин, след това изхвъргаш водата, сипваш СТУДЕНА вода, малко олио и си вариш докато боба почне да се съблича, т'ва е [smilie3]
Другото е тинтири минтири, слушай ме аз съм парче готвач[smilie21]



Публикацията е редактирана (16-10-06 22:26)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: aquarius   
Дата:   16-10-06 22:25

Мерилиънски, мноо станааме тука прозтити!!![smilie7]

Земи са нареди на опашката!!!! [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 22:27

Мерилиън - НИКОЙ НЕ ОСЪЖДА автора или творбата...


Само търсим разни обяснения...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:31

...и как се готви боб...[smilie24] [beer]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:32

мерилиън, първо осъждаш хората, които се възмущаваха, а после се очудваш, защо снимката има толкова голям рейтинг Б [smilie18]
Всеки си има виждане за фотографията. Хората, които пускат такива теми не разбират, че така правят реклама на дадената снимка. Или не разбират, или точно това им е целта [smilie23]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Marillion   
Дата:   16-10-06 22:33

Търсенето на обяснение публично си е чисто обвиняване.

Не си прав нейви тук. Говорех за Мирослава. Тя не е длъжна да ти обеснява какво и харесва в снимката. Ся на мен като ми харесват бозаджийски пейзажчета да взема да ти обесня к'во ме кефи и то по такъв начин... си е малко кофти.

Ае... да не ви пука и т'ва е.

(нарежда се на опашката за семки и пуканки, след това на другата опашка)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: royal   
Дата:   16-10-06 22:33

изкуството иска жертви ,а жертвите - искуство !
[smilie5]
цитат от "Размисли и страсти" на професор Ву4ков
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:35

да живее Вучков, последния истински творец на тая земя [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:36

Вучков от СДС ли е? [smilie10]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Marillion   
Дата:   16-10-06 22:37

cerebellum - никой не съм обсъждал - ако обичаш.

ПРАВЯ КОНСТАТАЦИЯ на мненията до момента. Да виждаш мнение свързано с други хора ОСВЕН МЕН?

Странни хора...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:42

Мерилиън, целта ми не е да се заяждам честно. Просто в един пост пускаш противоречиви послания.
"Никой няма право да съди другия за вкуса му." <----> "Интересно ми е само 1 - колко рейтинг Б е събрала тази снимка."
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:44

Така или иначе, това не е толкова важно, просто тия теми са супер безсмислени.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:47

cerebellum написа:

> Така или иначе, това не е толкова важно, просто тия теми са
> супер безсмислени.
Не си прав - аз получих няколко отговора на въпроса си за боба, а това е витално важно за оцеляването ми като фотограф и личност[ezik] [smilie5] [beer]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Marillion   
Дата:   16-10-06 22:49

Стоев - ожени са и почна да готвиш...

мамка му и аз готвих днес...

т'ва жените са експлоататори на мъжкия труд!
Пълна неравноправност!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:49

хаха, стоев да бе и ти си прав:) само че като изключим офтопиците в темата, тя трябва да се затвори:)
Като се замисля, какви по-безобидни мои теми са затваряни:) А като се замисля още малко, май всички мои теми се затварят:)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:50

Аз викам да си говорим за готвене, докато се затвори темата:)
Ония ден пробвах соса карбонара на маги малки тайни, съкс:)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: queen   
Дата:   16-10-06 22:51

Тази снимка има свойството да се променя :)

Първият път като я видях, ми се стори, че това е някакво безформено петно. Вторият път идентифицирах човешки крак и постепенно, с много вглеждане, различих странично легнала фигура. Но третия път! О, Боже! Видях, че конфигурацията на долните крайници е в разкрачено положение!

Сега само ми остава да установя гениталиите дали са мъжки, или женски. [smile][smilie25]



Публикацията е редактирана (16-10-06 22:52)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: vampyr   
Дата:   16-10-06 22:51

Никoй не е длъжен да обяснява каквото и да било, още повече на аудитория като тълпата писала в тази тема
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 22:53

Не минахме ли към по-гастрономическите нюанси на темата:)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: rumenn   
Дата:   16-10-06 22:55

Queen, това е защото времето се постъмни..и мониторите станаха по-ярки..[smilie5] [beer]
аз вече виждам и едно гномче[smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:02

за всеки влак си има пътници.
Аз на тоя нито мога, нито искам да се кача [smilie21]

Ей ви един витз:
Веднъж ограбили Пикасо. Човека се оплакал в полицията. По неговото описание на следващия ден арестували една пералня и един тролей 11-ка [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:08

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

she povarna
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:11

[smilie5] - te taka e s tiq novi pravila - te tova stava![ezik]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:13

vampyr написа:

> Никoй не е длъжен да обяснява каквото и да било, още повече на
> аудитория като тълпата писала в тази тема
Що бе, налей малко акъл за без пари[ezik]

В солена вода или без сол се кисне? За месото знам, че се соли накрая, за да е сочно, ама боба е по-друга работа една[smilie21]

[smilie21] [smilie21]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Han_Solo   
Дата:   16-10-06 23:16

vampyr написа:

> Никoй не е длъжен да обяснява каквото и да било, още повече на
> аудитория като тълпата писала в тази тема
Вампире, вбесто да отговаряш, вместо чаша кръв удари едно чайче /за тези които знаят вица/ ама и без да съм от тия на които трябва да се отговаря , ей богу нищо не може да ме трогне [smilie23] ама много не рабирам от модерно изкуство
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   16-10-06 23:17

Вампир,
Значи вече сме тълпа и богоизбрани?
Хе-хе, забавно, някои хора се вземат много насериозно... а това е комично.
Този линк не е единствено явление, но нейсе, на мен новата система ми харесва повече, защото като цяло наистина снимките в ИЗБРАНО са по-добри и успяват да се видят, а също и в ПРЕДСТАВЯНЕ - наистина изпъкват някои добри, когато ги има. Може би хубавото е, че това е стимул за юзерите с право на една снимка - да показват по-добри снимки и да не се отказват така лесно.
Темата пък си е съвсем на място, за да вади очите на тези, на които им е гласувано доверие, да бъдат самокритични, да си отварят очите и да рейтингуват наистина добри работи, а не да се изживяват като неразбрани богове, щото все пак сме на земята, а не на луната, иначе ще си помисля, че пак си играем на ай си кю лобита. Поздрави[smile]
 [smile]
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:19

Re: Сигурно съм тъп...?

SIGURNO E [smilie21]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:19

Че де видя изкуство????

Изкуството е друга патка - бах го и изкуството, дето требе да ти обяснят какво да видиш, ако го няма - нещо като боб чорба без боба[smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:20

Стоев , ti ot B-ogoizbranite li si?
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Георги   
Дата:   16-10-06 23:22

да разведрим малко темата с една мазнотия [smilie18]


https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/oucb5155.JPG
http://i21.photobucket.com/albums/b259/givanov/IMG_8198-small.jpg
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   16-10-06 23:23

Убава мазнотия Георги[smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:23

Говорят си двама древногръЦки философи:

- Тъпак е тоя, дето като обяснява нещо и другите не го разбират. Схващаш ли ми мисълта?

- Ами не...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:25

Изкуството Стоев е кат миризмътъ на боба :-)
Доброто изкуство е кат' преди да го хапнеш, калпавото - след [smilie3] [smilie21] [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:25

[smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:27

Storm-Bringer написа:

> Стоев , ti ot B-ogoizbranite li si?
Тц - обикновен свещенник в храма съм[smilie21] [smilie21] [smilie21]


https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/ului7868.JPG

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 23:28

Тоест, който консумира боб не може да прави добро изкуство [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Han_Solo   
Дата:   16-10-06 23:29

cerebellum написа:

> Тоест, който консумира боб не може да прави добро изкуство
> [smilie18]

ама може да прави артЪ [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:29

може, може, важното е в кой момент го прави ;-) ако попрекали с консумирането на боба и изкуството почва да понамирисва ;-))
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: iiccoo   
Дата:   16-10-06 23:33

По темата :
"Снимката" е меко казано отвратителна и ТВЪРДО казано безсмислена. Наистина е прав този който беше написал в коментарите под снимката, че царя е гол [smilie18] Но това мен лично не ме впечатлява толкова, защото не спирам да се учудвам и дивя на оценяването на някои снимки, които са съвсем обикновени и посредствени, а други с толкова красота са пропуснати и подминати, но това си е мое мнение и съм сигурен, че има хора, които мислят по обратния начин.Все пак ако мислеим всички еднакво ( както беше казал един философ ) значи никой не мисли достатъчно.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:35

научено от нейви: за хубаво изкуство трябва качествен боб. най-добре бобът да е бял, с L-образни зърна. надписът на плика трябва да е червен. някъде между 100 и 400 зърна е добре за качествена паница чорбъ. стабилизацията си тряа - иначе се разплисква чорбътъ, особено на по-големи разстояния. [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 23:36

не знам защо всички пренебрегват боба и коментират още тая снимка [smilie11]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Han_Solo   
Дата:   16-10-06 23:37

ukk написа:

> може, може, важното е в кой момент го прави ;-) ако попрекали с
> консумирането на боба и изкуството почва да понамирисва ;-))

Иди на някой пърформанс пък после дай да го обсъдим на бира... Бях на един уъркшоп в ротердам и тогава окончателно се убедих че такова "изкуство" съществува само защото много хора ги е срам да си признаят че нищо не разбират от подобни неща за да не станат случайно за смях.... айде да не продължавам...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:37

rekolta 2006 [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:38

Ари...
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:39




























 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:40

ей туй със 100-така си е изкуство, обаче! :-))) [smilie24] [smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:40

Na toq ne mu trqbwa fotoparat! Samo abi matricata! Da si draska s molivi! [smilie23]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:43

100така си е запазена марка за Дружката[smilie24] [beer]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: vampyr   
Дата:   16-10-06 23:44

anybodygirl
temata e bezpodobno tupo postavena.

pozdravi
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:45

[smilie9]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: rumenn   
Дата:   16-10-06 23:45

ей стига сте се възмущавали че ше зема да пусна мойта визия за кадъра и ше видите тогаз[smilie5]

иначе мойта котка ше си търси мъж скоро..[smilie24]

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/rgwd5026.JPG
http://photo-zona.net/images/user13049/album4024/large/1161030617_my_cat_14.jpg
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   16-10-06 23:45

хан_солу, според мен това е нормален процес за хора, които се занимават от много време с фотография, и въпреки това искат да привлекат вниманието към себе си, а в същото време поизчерпали вдъхновение или нямащи какво да снимат. Защото всеки вече е качил по един щъркел, патка, скитник, итн в профила си, няма интрига. А като омажеш яко се получава нещо ново:)Когато човек започне да търси под вола теле в дадена сфера, значи е задобрял [smilie7] Проблема е , че много хора знаят кво има под вола, най много някое лайно [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   16-10-06 23:49

а, ако вола е в градината - може и боб да има ... [smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:50

rumenn написа:

...мойта котка ше си търси мъж скоро..[smilie24]
https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/rgwd5026.JPG

Хубава е мацата, но ние трябва да водим момченцето да го таковат, преди да се разтърси [smilie3] [beer]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: rumenn   
Дата:   16-10-06 23:52

мойта маца е нимфоманка...става нетърпима почти всеки месец и се налага да я дрогирам с хапчета..обаче поне 1 път трябва да свърши работа че било добре за здравето и съм решил следващия път да е..[smilie24] [beer]
после мацета ще подарявам..[smilie5]



Публикацията е редактирана (16-10-06 23:53)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:54

Нашето бъзльо го тресе от октомври до май, ама още не го е хванало[beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/xgmd2313.JPG
http://img.photobucket.com/albums/v203/Stoevmobile/MWSnap002.jpg


 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Императорът.   
Дата:   16-10-06 23:55

113 - рейтинг А и 53 - рейтинг Б.
Не искам да нагрубявам никого, но според мен гласувалите за тая гнъс трябва да бъдат освидетелствани.

Прилича на порнографска рисунка от раннокаменната епоха, преснимана от стената на някоя пещера.



Публикацията е редактирана (16-10-06 23:56)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   16-10-06 23:55

[smilie21]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Han_Solo   
Дата:   16-10-06 23:56

cerebellum написа:

.............
> [smilie7] Проблема е , че много хора знаят кво има под вола,
> най много някое лайно [smilie18]

де да беше само лайно, неслучайно хората като казват "да търсиш под вола теле" имайки предвид нещо съвсем друго за сучене [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: belphi   
Дата:   16-10-06 23:56

сранни привидения може да се видат в тази мацаница...[smilie23]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 23:58

Упс, една друга сним с Про апарата за рИклама[smile] [beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/ecut4703.JPG
http://img.photobucket.com/albums/v203/Stoevmobile/DSC00285.jpg


 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:01

Ah deba i telefona [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 00:04

Мартинов, как да легна по корем на мокета пред идиотчето бе?[ezik]

Веднага ще смени позицията и ще дойде да ме души, съсипвайки съзидателните ми идеи [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ачо   
Дата:   17-10-06 00:06

Издебния когато спи дълбоко...
https://photo-forum.net/static/forum/2017-04/wasq4369.JPG
https://photo-forum.net/imgs_thumbs/156/2_1160662034.jpg

https://photo-forum.net/imgs/156/2_1160662034.jpg
Ето тази мойта непомръдна.....[smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: maddam111   
Дата:   17-10-06 00:06

Вампире, недей да скромничиш- защити си дружката! [smilie5]

Ами някои гласуват по инерция....кво се чудите...[smilie8]
и да, кофти е поставена темата, ма пьк и Мирослава не можа да каже защо й харесва- а то май Автора й харесва [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   17-10-06 00:06

бе както си личи от "снимката" - не е ясно какво има под вола ;-)))
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 00:08

(отива да дебне котарака)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:17

Тълпата поздравява Вампи за великата и умопомрачителна визия с която ни дарява [smilie5][smilie18]

https://photo-forum.net/i/454619&USER_ID=633

[smilie5]

[smilie18]

То композиция,то осветление, то съдържание ...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 00:19

Не забелязвате ли оформянето на група недосегаеми, т.е. за тях изкуството е аксиома и не подлежи на доказване.

АКО не го разбирате - значи проблема е във Вас!

Стопляте ли ми намека [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: den_den   
Дата:   17-10-06 00:22

Аз май изстинах вече...щото го стоплих доста преди [cool]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   17-10-06 00:23

[smilie5] [smilie19]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 00:23

Мартинов, той клъвнат като малък от патка уа - простено му е да е "такова" (де беше онази Тема за значението на "такова"-то...)[smilie21] [smilie21] [smilie21]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:24

Нави добре че не знаеш още колко хиляди бокета трябва да изснимаш за да може да правиш арт от тъпата действителност която те заобикаля ...

https://photo-forum.net/i/414948&USER_ID=633

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 00:27

А, не ми е работа да давам предложения, но пък, струва ми се, че ако стане така, че да не се виждат броят на точките - независимо Б или А в галерията избрано или представяне, няма да се гласува толкова много по инерция...
Изобщо какъв е смисълът да се виждат броя на точките, те картинките си се подреждат по резултат, не е нужно да се виждат самите точки, ако изобщо ми забележат идеята де[smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 00:29

Мартинооооооооооооооов, НЕ ми се налага, приятел, НЕ МИ СЕ налага [smilie7]

Аз просто си живея хубавия живот [beer]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   17-10-06 00:29

Опази боже да няма точки....:) няма да има спорове, хубави теми във форума, и хора може да няма..
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:33

Абе вече е в историята [smilie5] [smilie18]

https://photo-forum.net/i/454893

[smilie5]

[smilie18]

Снимано е с канон щото фокуса е отзад [smilie2]

[smilie5]


[smilie18]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 00:33

Серебелум, не да ги няма, но да не ги виждаме като цифрово изображение под снимката[smile]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:39

Нави снимам от 84та година и един не дойде да ми каже :

-Снимай ми АРТ ,плащам ...


И при теб ли е така ???

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   17-10-06 00:41

АБгърл: ама ше изчезне тфа гъделичкащото чувство ако не се виждат :)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ukk   
Дата:   17-10-06 00:41

Предложението на Ани с Тяло на Момиче (АниБодиГърл ;-)) е яко, м/у другото [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   17-10-06 00:43

аз пък кат видя много точки по инерция не гласувам:) за кво да наливам там дето вече има [smilie21]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: maddam111   
Дата:   17-10-06 00:43

еее Мартинов, много лично стана....[smilie8]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: diana_g   
Дата:   17-10-06 00:45

pmartinov,
zvu4i6 mi inteligentno,pak pi6e6 strani ne6ta.
i tova s linkovete-drebnavo e [smile]

pozdravi...

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   17-10-06 00:45

maddam111 iskash li da te snimam gola? [smilie5]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 00:46

Ние масите лично ги приемаме нещата ...

Тоя сладур отдавна е над тълпата ...


[smilie3]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 00:48

Напротив Серебелум, така авторът ще е в пълно неведение, къде се намира в класацията и първо това ще му държи интереса да поглежда повече в галериите, а може би и да загуби интерес към точкогонството - кой знае, все пак тук едва ли ви събират само точките, но като гледам в галериите, май почти никой не гледа снимки, освен водещата снимка на галерията, другите сякаш, че никой не ги вижда[smile]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: maddam111   
Дата:   17-10-06 00:51

...[smilie3]
ай стига линкове...грозно е
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 00:52

Мдааааам, темата придоби зонов привкус[smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: maddam111   
Дата:   17-10-06 00:54

AnyBodyGirl
принципно си права....ама стига с тия точки [smilie22]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   17-10-06 00:58

нейви, иди в другата тема за бокето:)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 00:58

Ми да де, и аз това казвам, така няма и да ги виждаме и може би няма толкова да вълнуват хората, които се интересуват от тях.[smile] Уф, и на мен обаче тези теми ми писнаха, но пък се възползвах от интересът към темата да предложа тази идея, пък който както иска да я оцени
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: maddam111   
Дата:   17-10-06 00:59

[smilie5] вьзползвай се докато не я затворят
[beer]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: cerebellum   
Дата:   17-10-06 00:59

АБгърл: кфа файда от гледане, кликай на златото да радваш хората ;-)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 10:59

Автор: navy
Дата: 17-10-06 00:19

Не забелязвате ли оформянето на група недосегаеми, т.е. за тях изкуството е аксиома и не подлежи на доказване.

АКО не го разбирате - значи проблема е във Вас!

Стопляте ли ми намека

-------------------------------------

navy

прав си, ама к`во ти пука? [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: TpEcHaT   
Дата:   17-10-06 11:02

[smilie11]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Galina   
Дата:   17-10-06 11:02

Чаках ви да видя кога ще забележите, но явно няма да стане скоро, за това ще разбуля мистерията - жена е - между краката й има бебе [thankyou]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: chr   
Дата:   17-10-06 11:10

за съжаление по нищо не личи , че е бебе...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 11:13

Автор: Galina
Дата: 17-10-06 11:02

Чаках ви да видя кога ще забележите, но явно няма да стане скоро, за това ще разбуля мистерията - жена е - между краката й има бебе


----------------------------

Е, айде да е живо и здраво тогава !!![smilie7]

[beer]



Публикацията е редактирана (17-10-06 11:13)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: TpEcHaT   
Дата:   17-10-06 11:16

grupiraneto privyrshi mai

[smilie21]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Георги   
Дата:   17-10-06 11:54

е и днес е ден, дайте да оклепаме някой друг. например мурнау [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 11:59

Навит, пусни тема [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: pmartinov   
Дата:   17-10-06 12:02

Сеирджии [smilie5]

 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: djore   
Дата:   17-10-06 12:06

McDragnev [smilie24]

ama poznah 4e 6a "zalitne6" [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 13:45

"Снимай ми арт" може да дойде и да ти каже някой супер тъпак, който си няма идея какво е изкуството. То не е нещо, което дължи обяснения на простаците, снимащи кебапчета, нито е нещо, което може да бъде произведено по поръчка. То е нещо, което се преживява от автора и той му придава после форма. Тази форма може да е всякаква - може да е лайно, може да не е на фокус, може да е снимано с кашон, може да е кашон, може да е въздух ... всичко ... единственото му качество, задължително, за да бъде определено като изкуство е да бъде преживяно и да предизвиква някакви преживявания в реципиента си. Естествено знаем, че изкуството не може да бъде консумирано от всеки. Човек се учи например да слуша класическа музика. Не всеки има чувствителността и е възпитал сетивност, с която да може да почувства дадено произведение. За това е много сложно да се определи и да се отсече - това е изкуство, това не е.

Пък който иска да изкарва пари, който иска да продава тоалетна хартия или кебапчета, който иска да снима цицорести блондинки, който иска да ги консумира ... хората са свободни и различни и имат пълната свобода да живеят както искат и могат ... кой сте вие да сочите човека с пръст и да му се смеете на работата и да изисквате обяснение от него и да я класифицирате и етикетирате като еди каква си?!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 13:53

единственото му качество, задължително, за да бъде определено като изкуство е да бъде преживяно и да предизвиква някакви преживявания в реципиента си.


Frida,

извинявам се, но по тази дефиниция много неща минават за изкуство - даже чалгата предизвиква някакви преживявания в реципиента си. [smilie7]

На мен ми е забавно да наблюдавам напъните за налагане на мека диктатура на Артъ...[smilie25] поне теоретично да бяхте по-добре подготвени....
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 14:00

Еми то е ясно, че не съм достатъчно компетентна да измисля определения за изкуство. Те искуствоведите нямат определени, та аз ли ше им дам ... Но ми писна да ми вадят думи от контеста, в който съм употребила .. заядните на дребно са тъпи .. а ако си мислиш, че чалгата е прецживяна от певиците, то може би вярваш, че азис наистина го иска и го стиска или пък ще идеш на проститутка и ще и вярваш, че ти си единствения способен да я докара до оргазъм хахахаха
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:09

Я някой да купи порция кебапчета на това момиче, че вече втори месец ги сънува ха ха ха ха ха[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Зил съм, та мачкам [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ithilien   
Дата:   17-10-06 14:11

ЪЪЪЪ реципиент случайно не означаваше ли "тоя дето слуша/гледа/(приема)" - тогава за какъв азис и за какви певици иде реч ? Говорим за момиченцата дето фръцкат дупета на чалгата - в тях тя предизвиква явно нещо, ама това едва ли ще направи чалгата изкуство. На същия принцип ако го караме, то аз ще хвана китарата, и с беглите си умения ще настържа 4 - 5 акорда без мелодия, или със съмнителна такава, на които обаче адски ще се изкефя, щото ще звучат твърдо . Някои хора също може да им се изкефят, щото това ще е ебати стъргалката. Моето кефене и кефенето на тия които вероятно може да се изкефят ще направи ли 5-те ми акорда изкуство ?
А ако хвана една кофа с боя , айде 2-3 кофи с различни бои и взема 1 баданарка и намажа по една стена разни фигурки, на което естествено ще се кефя, щото си е яко да мажеш с баданарка по стените. В същото време група келеши пък може да се изкефи много яко че съм омазал стената (може пък това да е стена на някоя важна сграда), ще си кажат "уелееее скивай как яко са омазали тая стена копелеее". Това дали ще е изкуство ?
Ако това е изкуство, то значи всеки прави изкуство. И не забравяйте от къде идва думата изкуство - от изкусен. Така че, такива определения като на Фрида леко звучат несериозни.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:15

Тя е алтернативно сериозна, недей и се опитва да я разбереш, това да не ти е порция кебапчета [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: avela   
Дата:   17-10-06 14:18

може ли автора на темата да ми обясни защо си е харесал точно този ник?
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: belphi   
Дата:   17-10-06 14:21

извинявам се, но по тази дефиниция много неща не са ми ясни :
туи РЕЦИПИЕНТ ,как се превежда - като рециклиран пациент ли ? [smilie5]
да не е някои метафизи4ен хомеоподобен субстракт , дефиниран в имаджинерните артъ справо4ници ?[smilie11] [smilie7]
изкусен съм да узная !
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: sweti   
Дата:   17-10-06 14:21

icicle [smilie24]
не съм на мнение, че icicle вади думите на Frida от контекста...
от 20-30 души които писаха тук на двама им беше ясно за какво става въпрос в снимката и за изкуството по принцип. Вместо да ни нападаш, обясни ни за каво става въпрос, Фридке. Нека да научим и ние нещо и да можем да се замисляме над подобни снимки (не да ги разбираме, толкова далеч не смея да стигам). Че и смислена тема да стене иначе за боба можем и чащка да си говорим [smile]

П.П. и за проститутките не си права ама тва е друга тема...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: vladomatev   
Дата:   17-10-06 14:25

Стоев сол се слага на края като боба е сварен ...и аз искам кебап4ета ...страхотна тема!
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Jamess   
Дата:   17-10-06 14:28

avela, отговорът на въпросът ти може случайно да се крие в заглавието на Темата...А може и да не се крие там...

Някой пуканки?[smilie21]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:30

Аз вече рупам, след като излапах кебапчетата [smilie18]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: icicle   
Дата:   17-10-06 14:31

Автор: vampyr
Дата: 16-10-06 22:51

Никoй не е длъжен да обяснява каквото и да било, още повече на аудитория като тълпата писала в тази тема



[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Всъщност, става дума за това - някои кой знае защо са решили, че останалите са тълпа [smilie23]

Смешна работа...


Дайте боб, кебапчета, Артъ и бира за всички![beer]



Публикацията е редактирана (17-10-06 14:32)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 14:34

за неви: асоциацията между теб и зил ми хареса .. зила е мръсен, шумен, грубоват и е добре да седи на разстояние от такова нещо освен ако не шофьор с черно под ноктите



Публикацията е редактирана (17-10-06 14:49)
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:39

А па ти падаш по долно и от мене, Фрида, без да те споменавам или да обиждам, директно да обищдаш с тези думи:

Автор: Frida
Дата: 17-10-06 13:45

"Снимай ми арт" може да дойде и да ти каже някой супер тъпак, който си няма идея какво е изкуството. То не е нещо, което дължи обяснения на простаците, снимащи кебапчета...


Ти с тези думи не се ли представяш като...хм, тъпачка? простачка?

Много е лесно да се приказват обидни думи, нали?
Изцвъкваш се в темата и почваш да акаш... тъпо! Предизвикваш скандали...

Аз просто няма да ти отговоря по този селски начин. Ще си продължа да си обсъждам една ТОЧНО фотографска тема - за изкуството и различните начини на представяне [smilie7]
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: ithilien   
Дата:   17-10-06 14:43

А я па най обичам лучец, бобец и да и*ъ.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 14:47

Неви, ти демонстрираш завидно ниска култура и ниска търпимост. Не смятам че ти дължа уважение след като добре познаме от форума изявите ти. Смятам те за крайно неподходящ да обсъждаш теми за изкуството - зле информиран и с кръчмарски органичен светоглед...
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: sweti   
Дата:   17-10-06 14:47

Frida, моля за извинвение, че употрбих псевдонима ти в умалителна форма. За жалост не зная фамилното ти име, което бих предпочел да използвав в бъдеще в обръщенията си към тебе. Обещавам да не повторя грешката си...
Все пак ще попитам още ведъж: моля да споделиш твоето мнение за коментираната снимка. Надявам се по този начин да намеря връзката към идеята на автора.
Ако се страхуваш от тълпата шофьори, прати ми ЛС за да дискутираме посредством електронна поща.
 Re: Сигурно съм тъп...?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   17-10-06 14:49

Каквото и да си говорим, Нейви може да е заядлив, но определено го бива в снимането. А това все пак е сайт и за ФОТОГРАФИЯ, освен за АРТъ. Вчера видях едно прекрасно боке на Тор в рейтинга, което по странна причина, имаше само 8 точки рейтинг Б, независимо, че беше прекрасно.
Пък работата на рейтинг Б мисля, че не е да се изживяват като БОЖЕСТВА, напротив мисля си, че на първо място това е: СЕРИОЗНА ОТГОВОРНОСТ за утвърждаване на добро качество в сайта - НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА[smile] [smilie24]
 

 Тази тема е затворена