Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 
 campaign for real beauty
Автор: urbangrey   
Дата:   16-10-06 15:45

http://www.campaignforrealbeauty.com/home_films_evolution_v2.swf
гледах днес това филмче - интересно ми е да чуя коментари на хора от форума...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   16-10-06 15:50

Моят коментар е лаконичен и ясен: да го духат грозните :-)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Cristinel   
Дата:   16-10-06 15:52

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: urbangrey   
Дата:   16-10-06 15:55

borissov - dein Gesicht ist mir egal
buck dich - nocheinmal
- neshto takova li imash predvid? ili?

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   16-10-06 15:56

хихи, и накрая фотошопа и вече не е същия човек, кефи филмчето[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-06 15:59

Тук пасва народната мъдрост:

"Нищо не прави жената по-красива от...
..Фотошоп"

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: hash   
Дата:   16-10-06 16:02

суровата истина за рекламите. за съжаление има прекалено много хора, на които им оказват влияние на самочувствието...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Azirafel7   
Дата:   16-10-06 16:02

Тоя с шопа е железен :) Чекай да го пусна на slow motion да видя какви ги върши [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   16-10-06 16:06

urbangrey: съжале боку, не говоря немски...Но и аз харесвам Рамщайн :-)

Azirafel7: мхм, добър е :-)

Иначе аз познавам моми, които и на живо си изглеждат така, или почти. Лошото е, че са толкова, толкова малко на фона на безбрежното море от вълкодави [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: mal4o   
Дата:   16-10-06 16:08

Извинете,ама има и хубави жени дето не им трябва photoshop.....тая мацка на клипа явно е специален случай :) [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: urbangrey   
Дата:   16-10-06 16:12

ecobo / borissov / Azirafael7 -[smilie24] [beer] [smilie5]
na men lichno mi haresva - http://andrzejdragan.com toq chichko kakvo e napisal (kojto syshto polzva citat) - neshto ot sorta - fotografia mu nqma za cel da presyzdade realnostta - a neshtata takiva kakvito gi iska toj da bydat i izglejdat...



Публикацията е редактирана (16-10-06 16:13)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 16:20

Готино :)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: canonio   
Дата:   16-10-06 16:22

Ама не беше фотошоп май.....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Amigo   
Дата:   16-10-06 16:32

Ей ги тука "красивите" звезди без грим [cool] [cool]


Памела харчи по 9000 $ на ден за грим [cool] [cool]

https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/vzkg1373.JPG
http://star.blog.bg/photos/4576/pam_tranny.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2006-10/ovgd6632.JPG
http://star.blog.bg/photos/4576/pamela_44fd90a2f2778.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: n1x0n   
Дата:   16-10-06 16:38

Както е казал n1x0n:
"Всяка една уважаваща себе си жена, поне един път трябва да си направи професионална фотосесия с гримьор, фризьор, стилист и качествен ретуш. Само това е начина да спре да се сдухва от рекламите на козметика."
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   16-10-06 17:20

Много правилно :-)

Оообаче фактът е, че има кучета, дето с нищо не можеш да ги оправиш...Бррр.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: mujimasa   
Дата:   16-10-06 18:03

само да вметна-програмата Не е Фотошоп!!!(палетите на зуум се виждат малко по добре и си личи,че съм прав)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: navy   
Дата:   16-10-06 18:24

Автор: borissov
Дата: 16-10-06 17:20

Много правилно :-)

Оообаче фактът е, че има кучета, дето с нищо не можеш да ги оправиш...Бррр


А ся да се върнем на едно мое твърдение за фотогеничността и уменията на фотографа и как бихте могли да снимате някой... вълкодав както се изрази гуси Борисофъ

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   16-10-06 18:43

Мужимаса, може и да си прав, но е аналогична програма, а и ми прилича малко по менюто на Фотошоп за МАК, а Нейви подхваща една интерсна насока на коментарите, как да накараш лицето да покаже своя чар и излъчване, това не на всеки се отдава и не винаги се получава.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: mujimasa   
Дата:   16-10-06 18:59

AnyBodyGirl-на работата бачкам на Г5 и палетите на ПС и Мак са си сьщите,тъй като вкьщи съм на ПС.Виж,тва дет го разправя Нави е друг вьпрос.Лично аз мисля,че по гореупоменатия начин(визирам сайта),може доста да се постигне и "грозното пате" да се превърне в "принцеса" почти всяко средностатистическо момиче или момче.Естествено тук се говори за много пари(от и за работата) и ако нещо не става с пари,то...


Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   16-10-06 19:29

navy: глупости са това, разбира се винаги можеш да подобриш което и да е произволно куче, обаче има неспасяеми случаи...И то много [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-10-06 19:37

Кефят ме вълкодавките, дето са със самочувствие на неотразими красавици :)
Или такива, дето са им правили ПРО снимки и са се видяли красиви, но си остават крокозъбели :)
Ама самочувствието на макс [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: tochnia   
Дата:   16-10-06 20:36

Това филмче ми спря тока [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: urbangrey   
Дата:   16-10-06 20:43

tochnia - welcome to the real world ;)[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: japanese   
Дата:   16-10-06 21:15

ni1xon[smilie24] .

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: asahi   
Дата:   16-10-06 21:44

Рекламна кампания на Dove.
Нека следим финансопотока.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: freak_man   
Дата:   16-10-06 23:41

Ау, колко сте зли. Онази била вълкодав, тази била крокозъбъл.... И най-грозният модел може да предаде състояние, ако има кадърен фотограф пред себе си. Никой не е казал, че всичко трябва да бъде красота...
Мен лично ме втрисат писанията на едни смачкани женици, точно от подобни манипулации, през форум...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: ecobo   
Дата:   17-10-06 08:33

freak_man, само с кадърен фотограф не става. Требе си кадърен ЕКИП: кадърен гримьор, кадърен стилист, кадърен ретушьор, кадърен дизайнер... Фотографа е накрая в списъка.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: 2metraninja   
Дата:   17-10-06 10:00

Мен за пореден път ме шокира изказване на съфорумеца Борисов и по- специално в частта с епитетите, които употребява за жени. Къде са ми детските книжки и плахото момче, което така се вълнуваше само преди година че ще снима за пръв път в студио момиче и се притесняваше тя да не разбере че му е първия път?[smilie10]
Нека с професионалното израстване не губим душата си. Някой беше казал, че да снима хубави жени всеки може.
Язък.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   17-10-06 10:22

2metraninja , че аз още съм си плахо и скромно момченце, питай тези, които ме познават на живо :-) А за епитетите - какво, защо не? Нагледал съм се на грозотии около мен, хеле па на такива със самочувствие. Всяка жаба да си знае гьола...За душата ми не се притеснявай, поддържам си я внимателно[smilie18]

Щом всеки може да снима хубави жени - ами правете го, бе, какво чакате? [smilie18] Щото, в интерес на истината, като изключим моделите на скромната ми особа и на още 2-3 автора, много много рядко се вижда прилична мома тук.[smilie18]



Публикацията е редактирана (17-10-06 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: shadowhand   
Дата:   17-10-06 10:48

borissov, млъкни вече бе жалки човеко. Не ти ли писна да се самоизтъкваш? Чак ми идва да повърна вече...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: ya_rayah   
Дата:   17-10-06 10:56

Makeup Makes All...


Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: diana_g   
Дата:   17-10-06 10:57

borissov,mnogo ti e kas arshina s koito meri6 [smile]

krasotata e otnositelno poniatie,a izkazvaneto ti e mnogo kraino,koeto pak me kara da si mislia razni ne6ta


Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   17-10-06 11:08

shadowhand: повърни си, бе, някой да те спира? Гледай само да се не задушиш, въпреки че няма да е голяма загуба.

diana_g: крайно е, разбира се. Защото ми е писнало от лицемерни politically correct изказвания. Защо красотата да е относително понятие? Очевидно е, че не е. Говорейки само за външния вид, разбира се, аз я приемам като абсолютна величина, и мога да ти гарантирам, че огромната част от мъжката популация на тази планета го прави също. А това, че на, хм, "не-толкова-красивите" жени им се иска да не е така, си е техен проблем. Така по-умерено ли ти звучи?[smilie18] Мамка му, има красиви хора, има и грозни (мнозинството), какво толкоз? Аз само констатирам очевадното, сърдете се на майката-природа, не на мен. Не ме карайте да посочвам конкретни примери във форума, защото това вече няма да е готино [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: slivenski   
Дата:   17-10-06 11:14

Що бе, нали си пълитикали ънкърект... Давай! [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Славов   
Дата:   17-10-06 11:14

Хубаво филмче.
Извода е: взимаш снимка дето горе-долу става,
даваш я на професор по Фотошоп и[smilie18] получваш шедьовър!!!

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: 314   
Дата:   17-10-06 11:18

да де, щото ти си първа красавица ,нали?[thankyou]

borissov написа:

> Моят коментар е лаконичен и ясен: да го духат грозните :-)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   17-10-06 11:20

slivenski: аз съм, само че не съм чак такова говедо, че да обявя публично за грозна някоя мома...Нека всеки да си мисли, че не се отнася за него [smilie18]

Славов: welcome to the real world, Neo!

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   17-10-06 11:20

314: красавица със сигурност не съм [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: shadowhand   
Дата:   17-10-06 11:25

Мда така е... грозен, тъп и противен си. Никой не ти го казваше, но като ти порасна оная работа малко и изведнъж много се възгордя.

Не забравяй, че до вчера питаше как се синхронизира втора светкавица и как аджеба се използва. Защото хората, които ти се радват може да са ги пропуснали тези теми, но много други не сме.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: borissov   
Дата:   17-10-06 11:32

shadowhand кое ми е пораснало и за кое съм се възгордял?! В момента говорим за женска красота, какво общо има кой съм и що съм? Аз тия неща ги казвам като мъж, не като фотограф.

Не съм питал за втора светкавица, хъни, за други работи питах :-) Което иде да покаже, че като не знам нещо, не ме е срам да питам ин пъблик.

Грозен и тъп със сигурност не съм, противен - може би чат-пат, хеле па за разни лузери по форумите :-)

Много ми е забавно, само че трябва да излизам (да снимам една потресаващо красива американка, колко тъжно), но довечера ще се включа адекватно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 11:35

Кога станахте калайджии, кога ви почерне гъзъ и ви писна от политически коректни изрази?!
Струва ми се, че не сме се излекували от шовинистичната си балканджийска психика /мъжете имам предвид/, чийто идеал е перхидролена и тъпичка, да не ви комплексира откъм интелект.
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: shadowhand   
Дата:   17-10-06 11:35

Категоричното ти исказване води до лесния извод, че в дългите ти години на "ПРО" си стигнал до заключението, че грозните жени няма как да бъдат заснети и изкарани по подобаващ начин. До тук да приемем, че всичко е ОК. Изведнъж обаче голямото "ПРО" решава да ми тегли една хубава псувня на всичките, защото видите ли той е нещо повече от бог.

Е съжелявам, но тук приказката става нешриятна.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: el4etop   
Дата:   17-10-06 12:01

Предполагам, че на част от хората тук като професионални фотографи наистина са им се поизменили понятията за красота и са вдигнали летвата. Аз като една средностатистическа жена мисля, че повечето жени не са нито красиви, нито грозни, а по-скоро са красиви за определени хора и безразлични за останалите. Така че според мен важното е фотографът да успее да открие индивидуалността на жената, а не да търси това, което я уеднаквява с всички останали модели по кориците на списанията[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: bluewater   
Дата:   17-10-06 12:02

Абе хора всички жени са красиви.
Особенно ако са усмихнати.Това че на някой някоя не му харесва нищо не значи. Друг пък точно тая ще я боготвори. Така че усмихвайте се и всичко е наред;)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: urbangrey   
Дата:   17-10-06 12:10

malko sa naistina hubavite jeni - a tyrseneto e golqmo na pazara ;) - izhod photoshop[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: 2metraninja   
Дата:   17-10-06 12:27

На el4etop постинга ми хареса, особенно във втората си част, защото съвпада с моите виждания.

А съфорумеца Борисов пак взе да обяснява на всички какви красиви жени снима... Ми хубаво ма'аму'ейба, ама каква е връзката с темата? В която тема се разисква как от всяка жена може да стане лице за рекламен билборд с почти идеални пропорции и визия?

Автор: borissov
Дата: 16-10-06 15:50

Моят коментар е лаконичен и ясен: да го духат грозните :-)


Това ти е коментара на филмчето...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: soleil   
Дата:   17-10-06 12:35

AZ kato vi govorq che Photoshopa si mu e maikata nikoi ne mi vqrva...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: delchev   
Дата:   17-10-06 12:57

хмммм... с риск да ме обвините, че вземам страна... истината е, че красивото е стандартизирано... т.е. може съвсем количествено да се измерят някои ъгли, пропорции и т.н. и да се каже дали (и защо) някое лице (и/или тяло) е грозно.
Нещата, за които спорите (до колкото на мен ми е известно) са по-скоро хубост и чар... т.е. има лица, които са откровено грозни и въпреки това изглеждат добре, когато са снимани подходящо...
а и - да не забравяме Саудек - в сериите му от последните 5 години няма красиви модели, даже напротив, ама е въздействащ та дрънка...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: asahi   
Дата:   17-10-06 12:59

И гримът помага.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: tishovsx   
Дата:   17-10-06 13:01

Три водки и всички жени са красавици...
а това, че някой преди година не е знаел как се държи апарат и сега се прави на велик си е негов проблем - бързо пада на земята и си остава там откъдето е тръгнал, типично Българска черта (по принцип говоря, не визирам никой!)

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: 2metraninja   
Дата:   17-10-06 14:05

Нека всеки снима каквото му харесва и/или каквото може да продава най- добре и за най- много пари - все пак това е професия - за кого повече, за кого по- малко. Разбира се че е по- лесно да снимаш красиви модели и после те да изглеждат красиви на снимките. Но дори и красивите се постпроцесват яко. Самия borissov даже се попрестарава ми се струва на моменти.
Тва за идеализирания образ и идеал за красота е старо като изкуството - който е учил/чел история на изкуството сигурно му е направило впечатление че и древните гръцки скулптори не са ваяни от натура, нито пък представят някой конкретен човек. Тва си е виждането на твореца. Идеала му, един вид.
Уф, много е дълга тая тема.
Тезата ми е, че не подхожда на един мъж, младо момче даже, фотограф, човек на изкуството разбийш ли да казва "да го духат грозните". Природата си е природа, който се е объркал по въпроса колко е красив нека да му се каже че не е така, която не е суперкрасавица, но се налага да се снима да се гримира и фотошопва за да стане такава, но да класифицираш хората и да им лепиш етикети (макар и да не посочваш имена - в случая на цялото женско съсловие отива) не е красиво. Не е и правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:05

Бе тва само да ги снимаш и да точиш лиги ич не е за завиждане...

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: tishovsx   
Дата:   17-10-06 14:34

Нави, някой ги и снимат[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Frida   
Дата:   17-10-06 14:35

е примерно нави, който и да го снима се кебапче ше излезе [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: slivenski   
Дата:   17-10-06 14:38

няма грозни жени... има неумеещи да работят с фотосопата фотографи... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: navy   
Дата:   17-10-06 14:41

Фрида, ако не докажеш думите си излиза, че си обикновена лъжкиня и въздухарка, предизвикваща скандали [smilie7]

Такава ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 19:19

сиси има ли?[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: asahi   
Дата:   17-10-06 19:37

Кой?

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: freak_man   
Дата:   17-10-06 20:01

Стоев, така като гледам предимно патки има.....[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: alita   
Дата:   17-10-06 20:25

n1x0n [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Стоев   
Дата:   17-10-06 22:17

Няма патки ве[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: tishovsx   
Дата:   17-10-06 22:25

Стоев, ко стана с боба бре[smilie11]
Ето една рецепта да не скучаеш [smilie24]

Боб по хайдушки

1.Взимаме едно по-горямо гърне слагаме боба в него и наливаме вода да покрие боба.
2.Слагаме гърнето на огъня и чакаме да заври водата.Когато тя заври изхвърляме я и наливаме нова.Чакаме да заври и нея хвърляме после наливаме пак и чакаме да заври и т.н. докато заври и седмата вода.
След това изхвърляме водата заедно с фасула защото вече чевермето се е опекло.
Да ви е сладко
[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: Storm-Bringer   
Дата:   17-10-06 22:26

и не м пука [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: campaign for real beauty
Автор: C41   
Дата:   17-10-06 22:30

Абе един път на едно място, не изхвърлиха боба.
И чевермето беше готово и боба.

Направо 2v1.

Ти си фърляй [smilie21] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение