Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   16-10-06 21:02

С риск да се повторя, ще кажа: Да пускаш снимки в интернет е като да наредиш сергия на пазара и да идеш да пиеш кафе. Що се чудете, че ви крадат. Айде съдете ги ...дано съм жив да видя някой в БГ осъден за пиратство на снимки от нета [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   16-10-06 21:06

Забравих да ви спомена: Има маса вестници дето крадат безобразно от световни агенции като Ройтерс и АП, и нищо не им се случва вие как мислите по силни ли сте от тях ?[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: athom   
Дата:   16-10-06 21:39

Мхахахахах...бахти измекярите!

Оставете ги на воля в смърдящото им крадливо ежедневие бе, те сами не осъзнават докъде са затънали в собствената си смрадлива лой.


[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: stapos   
Дата:   16-10-06 21:47

Не се знае кой от къде я е откраднал. Може някой да си е разглеждал фото-форума и после да я е качил в собствена галерия в която не е обяснил че има чужди авторски снимки. После човека Пенчо дето поддържа и пише тази статия си броди случайно из нета с търсачка някакава и попада случайно - хоп готина снимка. А тя ще ми свъши работа....супер. Или спокойно чрез торенти се свалят предварително свалени на куп галерии. Аз също си записвам на харда чужди снимки на които много се кефя и които показвам на гости приятели и други. Мои снимки също са били вземани по неволя и ...... какво мога да направя.

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: SLR   
Дата:   16-10-06 22:00

stapos,аз като бродя случайно по улицата, и попадна случайно на някоя готина кола, не се качвам на нея,въпреки че ще ми свърши работа[smilie8]
Всеки уважаващ себе си и читателите,вестник,агенция или електронно издание, трябва да внимава откаде си набавя материали и кои са авторите им....иначе почват да приличат на обикновенни крадци[smilie23]

Не че у нас има нещо невъзможно де[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: Стоев   
Дата:   16-10-06 22:39

СЛР[smilie24]

Кажи им че и рибата си купуваш честно и с пари, а после я снимаш все едно е хваната у язовира[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: milenstiv   
Дата:   16-10-06 23:03

Който не иска снимките му да се използват "незаконно" да не качва в нета. Ако си свалил дори само една mp3-ка значи не си по различен а за софтуера да не говорим...

Отговори на това съобщение
 Re: Ъх, нямаме парички за един тъмбнейл
Автор: Neli78   
Дата:   19-10-06 13:38

milenskii, не си прав
ако си оставя колата отключена - съм виновна, че са ми я откраднали, нали.
Дори съм виновна, че съм изкушила примерните иначе хора и съм ги подтикнала към кражба.
И ако жена ти се гримира, е виновна, че е подтикнала някого към ...
и тия в банката защо държат там пари, как ме изкушават...
и тия дечица в градинката зад блока, дето си играят самички...
ех

В Катар коли не се заключват. И кражби няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна