Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: chr   
Дата:   06-11-06 15:01

Публикацията е редактирана (06-11-06 15:02)



Публикацията е редактирана (06-11-06 15:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: alex_markov   
Дата:   06-11-06 15:07

От Години не се интересувам от отценките на мойте снимки, не че не уважавам мнението на другите, просто от давана знам какви са механизмите снимка да се отцени високо и твърдо не мисля че си заслужава зора, от друга страна мойте снимки не са АрТЪ, а са за "спомен", не пипам ФШ (дори не му разбирам съвсем;), не си вадя хляба с фотография, а се забавлявам, затова и рядко вече пускам снимки (не остава време), но все пак го правя независимо от малкото точки, мисля си че все на някой ще му харесат и ще се обогати поне с гледката на някой прекрасни кътчета който съм посетил[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   06-11-06 15:15

аре и аз да изрекламирам, нещо дет ме кефи много рейтинг 52/16 https://photo-forum.net/i/472062&USER_ID=4135

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: vga   
Дата:   06-11-06 15:25

AnyBodyGirl - снимката не ме грабва, главно щото няма идея, обаче коментара отдолу на midtone ме размаза [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   06-11-06 15:51

VGA,
Снимката няма идея??? хе-хе, как си я представяш идеята, ако не си я откриваш сам, няма кой да ти я открие..за мен лично тази снимка е като ретро-спомен за детството, а щом ми носи някаква емоция, значи в никакъв случай не е без идея[ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: xviper   
Дата:   06-11-06 16:04

Аз лично не мисля, че снимките ми са недооценени, толкова си заслужават... обаче се опитвам да ги правя по-добри. И честно - много ми липсва критиката! Искам с две ръце да гласувам за предложението на gorbi:
- техника на снимане
- художественост
- оригиналност
- сюжет
- композиция
- идея
- образност
Нека се направи едно междинно формулярче при гласуване, където човек да отбележи какво му е/не му е харесало в снимката! Това със сигурност ще намали броя на гласуващите (както се получи и напоследък, след въвеждането на новите правила), но поне ще е по-полезно.
Може дори да се въведе гласуване с отрицателна стойност - може би ще има полза? Може би ще намалеят преоценените снимки?

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: deathzone   
Дата:   06-11-06 16:04

Абсолютно си прав за твойта снимка, прекрасна, кара те да се върнеш къме детските си спомени на безгрижното си детство. А листата са си листа, няма нещо в света, което да направиш и да не се повтаряш. [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: D.H.V.   
Дата:   06-11-06 16:18

Откъде я изкопахте тази тема....
Става като "форум във форума" - като всеки започне да пише специално за снимките си, темите ще започнат да потъват за секунди, както снимките във албум "всичко"... (и аз допринасям в момента за това, сори)

Аз не се оплаквам от оценките на моите снимки. Преди два месеца за пръв път съм хванал апарат.[shtrak] Знам че не са шедьоври, достатъчно е да ми харесват на мен, и да са приятни за разглеждащите.

(Пък имам и една доста добре оценена, неочаквано за мен)

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: AnyBodyGirl   
Дата:   06-11-06 16:24

пст, аре сега, аз съм линкнала не моя снимка, бе[ezik] [ezik] [ezik] просто смятам, че това е една от добрите недооценени снимки, има такива във всички форуми, за това не са от особено значение точките - поне за мен[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: Zz   
Дата:   06-11-06 16:30

Няма юзър с пост в тази тема, за когото точките да са без значение!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: dkork   
Дата:   06-11-06 16:32

да почвате да оценявате еееей....
сега ще се разказва приказката :
рейтинг за смет....[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои снимки считате, че не са ви дооценени?
Автор: snapple   
Дата:   06-11-06 23:53

всички у профило ми бие [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна