Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Boce   
Дата:   08-02-24 12:03

Хора искам да споделя някои наблюдения относно БГ търговеца !! По скоро тези които гледат как да мине номера ! Не говоря за Коректните !! Има една категория за Фото продажби не само тук но и в други сайтове в които се подвизават едни и същи търговци !Например този:фотоапарат Panasonic DMC-FZ30, няма батерия
Внос от Германия, продава се в състоянието в което е пристигнал"" Почти всичките описания за фотоапаратите са му такива ,ако въпросният продукт е за 20, 30 лева да речем !!И при запитване ми пише "четете описанието" и толкова ! НО при такова описание как да му дам 200 лева за ОЛИМПУС ОМ ??? За мен влиза директно в графата "Мошеник" Има и един друг. Той ще се познае, той е тук https://bazar.bg/obiava-36747660/obektiv-za-pentax !! Мътни снимки ,за мен е умишлено всичките са му такива обаче "Добро състояние" Не сме малоумни.Описания директно копирани от официалните търговци, ма чакай малко аз ако ще чета сайта на вносителя аз няма да искам от теб да го взема и то на по висока цена !Всеки си гледа канчето ма като ме бъзикат няма да се правя че ми е гот !! Очаквам да споделяте за да ги осветлим "Тарикатите" че да не се прецакват "Поклонниците" [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] Хайде хаир да е
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Mogila   
Дата:   08-02-24 12:14

Лошо или непълно описание на артикула? Кофти снимки? Просто игнорираш обявата. Какъв е проблемът? Ако не го направиш значи сам си го търсиш.
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Boce   
Дата:   08-02-24 12:53

Ми така дай да игнорираме и енергото и бензина и храната ,дай да ги подминем за да не се минем !! Лошо и не пълно описание има и в Мобилните оператори и в Бързите кредити и в срока на годност на салама !!Игнор ли бичиш ??Не сериозно е ! Да си траем ли ми казваш ,за да се хване следващият балама ??
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Synthy   
Дата:   08-02-24 13:01

Защо изобщо се занимаваш с българските търгаши?! Има и свестни, но те не са от постоянните. Аз купувам от тук употребявана техника ако ми трябва бързо, в ибей (примерно) е видимо по-скъпа или ако я няма. Защо си го причиняваш...
Но като цяло си прав, трябва да има черен списък. А аз отдавна спрях да мрънкам и за филтър в обявите, където мога да изключа дадени потребители - да не ми листва техните обяви. Обаче - йок.
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: asahi   
Дата:   08-02-24 13:17

С вдигане на аларма на пейката пред блока дори автомобил от паркинга не можеш да преместиш. Файдата е колкото да разтовариш временно емоцията. Докато има хора с ниска потребителска култура ще има търговци, които да се възползват от тях.

Неслучайно за електроенергията и горивата има стандарти и закони.
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Boce   
Дата:   08-02-24 13:18

Не бе хора така като казваме "Защо изобщо се занимаваш " или "Подминавай" сами си го слагаме ма аз не живея в Германия или Холандия .Докато не се вземеме в ръце търгаши и тарикати ще има ! Не знам ,аз не ги виждам така нещата !Карай ...............
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Boce   
Дата:   08-02-24 13:23

Що ли па се напъвам като гледам колко Ви дреме само си губя времето !!
 Re: БАЛАМИ ЛИ СМЕ ??
Автор: Synthy   
Дата:   08-02-24 13:23

Игнорирането също е знак на протест. Различно е от соченето, не е толкова шумно, но върши работа. Ако всички потребители спрат да купуват от подобен род хора - те сами ще се принудят да си подобрят търговската практика, ако искат да продават. Или ще затворят сергиите и ще се преориентират.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.