Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: предложение към Админите
Автор: Mogila   
Дата:   29-01-24 10:01

Свиквайте
 Re: предложение към Админите
Автор: baron_barbaron   
Дата:   29-01-24 10:02

nislon
Тук няма да убиваме ако някой е послъгал. :)
А и ако се загледаш в пропорциите на "човеците" в AI генерираните изображения, малко е трудно, поне на този етап да послъгва.

На дали някой ще набеждава нещо. Опцията ще е да скиваме, доброволно тагнатите "снимки" и то само за себе си. Ако пък някой системно се опитва да послъгва, то неминуемо в коментарите ще има отражение. В това съм сигурен [smilie5]

И това разбира се ако предложението ми се приеме [smilie5]
 Re: предложение към Админите
Автор: asahi   
Дата:   29-01-24 10:25

"Автор: nislon
Дата: 29-01-24 09:45

..."

1. Къде е границата? В съда
2. Как се доказва? Със средствата, допустими в НПК
3. Да не стане обратния вариант - да набедят някой кадър, а той да няма нищо общо? Виж т.1 и т.2
4. Малко философско става, ама да не се окаже накрая, че само AI може да определи, дали е използван AI :) Доколкото в т.1 и т.2 не се ползва AI няма опасност да се окаже така.

 Re: предложение към Админите
Автор: philip   
Дата:   29-01-24 10:52

Авторът на темата не желае да вижда AI картинки в Албум. OK, но като гледам профила му той не е гледал там поне от година и половина, иначе все щеше да ударил барем няколко гласа.[smilie11]

И мен не ме кефят тук AI-тата, рисунките и преобработените картинки дето дори не мязат на фотографии, но просто ги подминавам и подкрепям това, което ми допада.

А по принцип администраторите винаги и за всичко са ни виновни, а ние естествено сме невинни.[smilie18]

 Re: предложение към Админите
Автор: baron_barbaron   
Дата:   29-01-24 11:20

philip
Не знам за какво са ти виновни администраторите и честно казано не искам да знам.

Авторът на темата не е гласувал в последните може би 5 години... И вероятно няма да гласува скоро. Защото така съм си решил. Това отговатя на моята житейска философия, имам свободата да не го правя и се възползвам от това. Дали някой кадър е хубав или не е много субективно и моя още по-субективен вот няма да промени това.

А дали АИ-тата ми харесват или не отново няма голямо значение. Аз дадох предложение за функционалност в сайта, която да е за всички не само за мен ;) Надявам се, че го осъзнаваш. Дали ще се приеме, не знам..

Ти толкова държиш на гласуването, дай своите 50ст, но по конкретната тема. Подкрепяш или не предложението ?
 Re: предложение към Админите
Автор: philip   
Дата:   29-01-24 12:27

baron_barbaron, струва ми се, че човек има право да дава предложения за нещо, което малко или много го засяга.
Ако посещаваш секциите форум и базар на ФФ не схващам какво те притеснява съдържанието на албум или която и да било друга галерия.

 Re: предложение към Админите
Автор: nyamago   
Дата:   29-01-24 12:39

Не. По принциш.

Изобщо не ме интересува какво се вижда или е скрито, нито дали е правено с AI или без.

Просто не подкрепям предложението. По принцип.
 Re: предложение към Админите
Автор: baron_barbaron   
Дата:   29-01-24 12:47

philip

Значи може би нямам право да давам това предложение. Възможно е да си прав. Без значение кои секции посещавам. Не си разбрал какво казах, но не е и важно.


Считайте го за оттеглено !
[beer]

Тук затварям темата, пожелавам на всички включили се ( и на останалите де ) ЗДРАВЕ !
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.