Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: БГ сайтове за фототехника !
Автор: georgioiv   
Дата:   11-01-24 09:04

Аз пък точно от Синтезиса се изумих, в голямото коледно пазаруване, как поръчка за стока не в наличност в нашия магазин във Варна, след поръчка, на другият ден вече беше пристигнала. обработена, че и успях да си я взема на 23-ти.. Направо си мислих, че ще ме отразят след НГ [smilie5] Поздрави за екипа от Варна, явно си зависи от хората които работят. [smitten]

Иначе явно имат сбой в системите - преди година си поръчах онлайн една джиджана светкавица - Сениор Лукс на Годокс, нямаше я в наличност, служител не ми се обади, поръчката ми седи отворена вече повече от година, от време на време пише даже че я имат в наличност в сайта, но и на мен малко ми мина мерака, и те така.. [smilie5] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ сайтове за фототехника !
Автор: TheOne   
Дата:   11-01-24 10:14

Явно във Варна хората работят добре там...а аз имах проблеми с хората от София...та от както пуснах темата, за няма и ден, всичко си дойде на мястото [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: БГ сайтове за фототехника !
Автор: chukov   
Дата:   11-01-24 16:20

Можеше по-деликатно да споменеш кой е магазина.

Ето например:
Няма да споделя кой е магазинът, за да не се разсърдят от синтезиса [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »