Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Лаптоп
Автор: Mari_   
Дата:   05-06-23 21:52

Като цяло е за смяна лаптопа,не е само заради екрана. Ще погледна и компютрите,както и всички предложени конкретни модели,за което благодаря!
ipolit пак не ти разбрах коментара,но здраве да е,ако искаш ми го обясни на лично съобщение.
Благодаря още веднъж на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: ник_п-в   
Дата:   05-06-23 22:53

Понеже преди бях със стандартен лаптоп с TN матрица, след което минах на Fudjitsu Celsius с чудесен IPS екран с почти пълен sRGB обхват, екран, който освен всичко друго е по технология редуцираща трептенията и щади очите. Така че темата ми е позната. Разликата в цветопредаването е огромна, особенно ако става дума за печат.

Така че бих препоръчал лаптоп с такъв екран и първият линк, който излезе с търсене на такъв тип лаптоп е този, втора ръка.
текст

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: asahi   
Дата:   06-06-23 00:13

Oт този сайт си харесах това.

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: lamerko   
Дата:   06-06-23 11:38

Нищо против Celsius-а, но само дано да не сте го прехванали от Кънчо-вата ретро писи мания :)



Публикацията е редактирана (06-06-23 11:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: boiko90   
Дата:   06-06-23 11:50

Знам, че изрично е написано да не е Епъл но повярвай ми един път като го пробваш няма да искаш да обработваш на уиндоус повече никога. Качествето е в пъти по-високо от който и да е DELL, HP, Lenovo и тн а относно бързина сравнение даже не е нужно да се прави.

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: Vinsent   
Дата:   06-06-23 19:18

Заради тази дискусия вчера се замислих и реших да си сменя компютъра. Въпреки че е здрав, остаря - на 13 год. стана. Та си поръчах нов Apple MacBook Air с процесор М1, ретина дисплей, 256 SSD... Днес го получих. Е, няма такав радост. Направили са го още по малък и елегантен, а звукът и цветовете на дисплейя - фантастични.
[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: asahi   
Дата:   06-06-23 20:06

Радваш му се като дете на нова играчка [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: georgioiv   
Дата:   06-06-23 21:15

Vinsent: Няма да съжаляваш.. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: Vinsent   
Дата:   07-06-23 02:41

Автор: asahi
Дата: 06-06-23 20:06

Радваш му се като дете на нова играчка



Мъжете си остават винаги деца, само си сменят играчките. [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: localhost   
Дата:   07-06-23 03:17

А защо не си взе новия модел?
Или да изчакаш още 2-3 седмици и 15 Air?

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: georgioiv   
Дата:   07-06-23 06:47

Защото има доста разлика в цената в БГ, а в производителността - не чак толкова.. :)

Някой ако иска употребяван еър М1/8/256 - имам един за продаване, след вчерашния анонс на 15 инчовия [smilie8] , пуснат е в базара на една цена, но ще се разберем .. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лаптоп
Автор: Vinsent   
Дата:   07-06-23 08:40

Автор: localhost
Дата: 07-06-23 03:17

А защо не си взе новия модел?
Или да изчакаш още 2-3 седмици и 15 Air


Защото, за моите фотографски любителски цели, а и за програмиране под SUIFT този, като цена/качества, напълно ме удовлетворява. Старият ми Air, модел някъде около 2010 год , позволи ъпдейти до OS Hihgt Sierra, а за качване на някои приложения се изисква по-нова такава.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »