Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: lamerko   
Дата:   21-05-23 14:31

Джъмбо написа:

> в Бг с мед да ги намажеш... аз се
> боря тъпи англета чийто сайт някой
> д"билен програмист е поставил
> условия в които просто не може да
> платиш...

Забелязал съм една особеност там - на места името на получатела трябва да е написано по същия начин като името в данните за картата. Понеже правя поръчки през ГГБГ, те искат да се слага един идентификатор пред името, което прави невъзможно плащането в такива сайтове, ако и в данните на картата не сложиш същия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: Vinsent   
Дата:   21-05-23 18:11

Нали пазаруваме оттук-оттам нонстоп, често забравяме вече какво сме купили, та веднъж имах такъв случй - получавам съобщение от Спиди, че имам пратка. Отивам в офиса. Пратката е на стойност 65 лв. Чудя се, не съм купувал нещо на тази цена. Искам да видя за какво става дума. Оказва се, че продавачът е забранил преглед на стоката. [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Естествено не я взех. [smilie2]

Преди това, пак в Спиди, получавам очила. Аз съм ги купил, но искам да проверя дали ми стават. Продавачът не разрешил тестване на стоката... [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Също не ги взех. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: CDman   
Дата:   22-05-23 07:57

Наскоро в една тема се оплюваха БГ търговците, че видиш ли при тях цените били високи, а он-лайн били по-ниски.

Ето ви отговора.

Отиваш в БГ магазин, гледаш един два продукта, взимаш ги в ръка, тестваш ги, ако нещо ти допадне плащаш и излизаш със стоката.

От последните коментари излиза, че онлайн може да видиш, да платиш, а после да се кръстиш кога ще дойде стоката и дали изобщо ще дойде това, което си гледал на монитора или нещо друго, което после трябва да върнеш с 300 зора.


Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: Synthy   
Дата:   22-05-23 09:21

Да, много досадно. За да спестят някакви стотинки. И при все, че клиента си плаща доставката. Мизерна работа. Затова и повече не купувам от един конкретен човек тук от форума (окупирал аналоговият базар..). Общо взето, продавачите тук, които не са частни лица, са доста неприятни търговци. Да ме прощават хората, ама аз съм с едно на ум за тях. Купувам от тук само ако не намеря алтернатива и много искам счупеняка, който продават.

Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: Vinsent   
Дата:   22-05-23 11:07

"Автор: Synthy
Дата: 22-05-23 09:21

Да, много досадно. За да спестят някакви стотинки. И при все, че клиента си плаща доставката. Мизерна работа. Затова и повече не купувам от един конкретен човек тук от форума (окупирал аналоговият базар..). Общо взето, продавачите тук, които не са частни лица, са доста неприятни търговци. Да ме прощават хората, ама аз съм с едно на ум за тях. Купувам от тук само ако не намеря алтернатива и много искам счупеняка, който продават."

А, на един от търговците тук снимките му са винаги във флу. Сещам се за един търговец на автомобили, който също снимаше във флу, обяснявайки, че така повече му върви бизнеса. [smilie18]

На нашия търговец вече не отварям обявите, колко и да са съблазнителни. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: virosh   
Дата:   22-05-23 12:37

Спиди са големи измекяри като цяло. Миналата седмица пратих по тях моето старо Fuji и все още не мога да си прибера парите от наложеният платеж, защото всеки път като мина - нямали наличност в касата...
Писах им едно доста гневно писмо към централният офис. Днес ми се обадиха от локалния офис да ме питат - абе вие имате тука едни пари да взимате, ще минете ли днес през офиса та да ви ги приготвим...

Просто не е истина колко са зле откъм обслужване.

А това с невъзможността да се плаща с карта е най-голямата идиотщина.
За мое щастие магазините които работят със Спиди и от които съм пазарувал са достатъчно големи и сериозни за да включат плащане с карта когато ми пращат нещо с наложен платеж.

Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: Vinsent   
Дата:   31-05-23 13:27

Понеже темата тангира към онлайн пазаруването и доставки, та да споделя.
Преди около 25 дни купих от Амазон "Jesus Christ Superstar" на Блурей диск. Бяха ми определили срок за доставката 1-ви юни, чаках с нетърпение датата. За радост получавам съобщение, че днес между 11:50 и 12:50 да очаквам куриер. Точно в срока дойде куриера, оказа се Спиди. Вероятно партнират с Амазон.

Тук също да споделя. За тези които купуват музика, много удобен продавач е Дюкян Меломан. Имат сайт с близо милион заглавия и излиза по-евтино от купуването от Амазон.


Отговори на това съобщение
 Re: Плащане в брой или с карта
Автор: imitev   
Дата:   31-05-23 22:13

По-скоро с Deutsche Post или някой от доставчиците в Амазон...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »