Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Трендове/Тенденции в Мирър/МирърЛес пазара.
Автор: marrio31   
Дата:   08-01-14 16:51

добър избор,аз преди време замених некс5 за д3200,събирам никончето в същата малка чанта..е малко по тежак е но си струва,апарат си е и има Визьор,другите недостатъци на нексчето се преглъщат,но истинския визьор-трудно

Отговори на това съобщение
 Re: Трендове/Тенденции в Мирър/МирърЛес пазара.
Автор: Gam3Ra   
Дата:   08-01-14 16:57

NEX със peeking (всички модели го имат) и с ръчнофокусен обектив е много добра играчка :) Особено обектив с адаптер M39/Leica, направо пасва без да издува допълнително обектива. Според мен кривещия се дисплей и пийкинга на NEX серията са основното предимство пред останалите мирорлеси.

Отговори на това съобщение
 Re: Трендове/Тенденции в Мирър/МирърЛес пазара.
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-01-14 16:58

преди 5 години неможеше за 500лв да си купиш толкова добра камера...нито като сензор нито като аф нито като видео нито като нищо. [smile]

На мен първата ми камера беше Никон д80. Тва тяло заедно с д90 ми показаха какво е дслр и ергономия (през д300 после).

Ентри камери никога не съм пробвал.Липсват им много копчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Трендове/Тенденции в Мирър/МирърЛес пазара.
Автор: kvakioh   
Дата:   08-01-14 17:08

При Некса и микро 4/3 евтините липсват доста. Точно затова и си продавам Панасоника. Само плочка Некс остана, заради макрото.

Отговори на това съобщение
 Re: Трендове/Тенденции в Мирър/МирърЛес пазара.
Автор: emo1   
Дата:   08-01-14 18:31

Д3100 е чудесен избор, има уникално меню със примерни кадри предназначено за начинаещи.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »