Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Моля за помощ относно грип и обективи за Nikon D90
Автор: ivjordan   
Дата:   11-01-14 22:58

^100% подкрепям горното мнение, само че аз бих поставил на първо масто 35/1.8 и след това 50 мм.
За хубаво и качествено широко - Сигма 10-20 с променливата светлосила или Токина 11-16/2.8, но имай предвид, че с широките стъкла се снима на по-затворено, така че 2.8 на Токина е по-скоро маркетингов трик. Пак ще снимаш поне на 5.6, така че тази светлосила не ти трябва. Сигма-та е достатъчна.
Вероятно съответния Никор е още по-добър, но не съм го пробвал и не мога да кажа.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ относно грип и обективи за Nikon D90
Автор: borisu   
Дата:   12-01-14 06:02

Искаш бюджетен обектив, който да е универсален?

18-200 Никор е твоят обектив. Имам един френд, който го купи за своето д40 преди 2 години и оттогава не го е свалял. Пътува по цел свет, пише статии за лайфстайл списания илюстрирани прекрасно с въпросната комбинация.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ относно грип и обективи за Nikon D90
Автор: vasilvasilev2009   
Дата:   13-01-14 17:26

Благодаря на всички съфорумци които се отзоваха и ми помогнаха със съвети! Явно ще увеличавам бюджета и ще купувам само никонски обективи!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »