Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: Димитър_Евтимов   
Дата:   04-01-14 13:41

Привет и от мене.
Не съм бил никога привърженик и заклет фен на дадена марка. Снимах с канон, най-нисък клас апарат, реших че ми трябва нещо по-хубаво , огледах се, почетох и реших да премина на никон. Взех си прилично апаратаче излязло 2013, устройваше ме цена/качество. Да съм честен, не е много хубаво да сменяш система, защото започваш да градиш наново, но все пак целта оправдава средствата, както се казва.
Поздрави и на кадър!

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: 798099   
Дата:   04-01-14 15:04

Въпросът е интересен, но според мен смислен отговор няма. Също като с жените. Има хора, дето като се "бракуват" им е за цял живот, други повтарят, потретват и т. н. Все си мислиш, че новото ще е "по-по-най", ама после идва нещо по-ново и така нататък... Въпрос на вкус, на предпочитания, на любопитство, ако щеш, а в нашия случай и на финансови възможности.
Иначе, който си го може, може си го и със сапунерка, и с пинхол и с Хаси.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: rokalp   
Дата:   04-01-14 16:05

Това от Джъмбо: Най-умното нещо, което съм чувал, а е казано и накратко!


Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: demiman   
Дата:   04-01-14 16:25

... не съм сменял системата ... няма и да ми се наложи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: kjey   
Дата:   04-01-14 17:23

написа:

> ... не съм сменял системата ... няма
> и да ми се наложи [smilie18]

Никога не казвай никога.......[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на система, защо и как?
Автор: Don_Diego   
Дата:   04-01-14 17:38

Чета тук, а и една съседна тема също и почва едно мерене, едно оплакване- туй не прави това, онуй с ниско исо, АФ-то скапано- сменят един скъп апарат за тройно по скъп, а снимките им едни мижави, бозави и ти става ясно, че апаратурата е невинна. Пък гледам и други профили, снимат си пичовете със сапунерки и докарват по читави кадри от някои оплакващи и хленчещи... то в темата с телефоните има по хубави кадри от настоящи собственици на Mark-ове...

Но пък няма лошо, индустрията нямаше да се развива с такива темпове, ако не съществуваха подобни спонсори.

ЧНГ!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »