Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: jigsaw   
Дата:   27-12-13 20:56

1. Canon EF 85mm f/1.2L II USM най-бруталното от Canon за портрет! Но и безобразно скъпо.

2. Canon EF 85mm f/1.2L USM "компромис" на версия II.

3. Canon EF 85mm f/1.8 USM "компромис" на горните два.

4. Canon EF 70-200/2.8 IS II уникално качествено стъкло! Обектива има приложение и извън портрета.

5. Canon EF 70-200/2.8 IS много качествен обектив. Обектива има приложение и извън портрета.

6. Canon EF 70-200/2.8 много качествен обектив. Обектива има приложение и извън портрета.

7. Canon EF 135mm f/2L USM уникално качествен обектив. Обаче не толкова удобен за портрет, идва малко "дълъг"


И седемте обектива които съм написал са много много качествени обективи. Подредбата им е съобразена единствено с оглед приложението за което си написал. За 2-ри и 3-ти обектив, компромис съм го сложил в кавички просто условно! И седемте обектива са изключително качествени! В зависимост от средствата с които разполагаш си избери някой от тях, който и да избереш няма да съжеляваш!



Публикацията е редактирана (27-12-13 20:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: Agent_Provocateur   
Дата:   27-12-13 23:06

написа:

> Утре ми носят 135цата! <3 Благодаря
> на всички за адекватните
> коментари! :)

Поздрави за чудния избор! И да се похвалиш после и с кадри!

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: Otvorenia   
Дата:   27-12-13 23:37

Отличен избор !
Удоволствието от кадрите които се получават със 135-цата се подсилва допълнително от достъпната цена. Тука качеството и задоволството от резултатите превишава парите които са дадени. Винаги съм се чудил на хора които си продават 135/2 обектива за да купят друг. Просто тоя обектив е задължителен и трябва да си стои а като искат друг обектив да си събират пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: Ligavne   
Дата:   29-12-13 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: metodiev_martin   
Дата:   29-12-13 23:26

Преди време Otvorenia ми каза :
- Първо ще си вземеш 24-105, после 135мм - е позна [smilie5]
Сега, по-скоро бих се разделил с 24-105, отколкото със 135мм.
Откакто снимам със 135мм, почти не съм изпитал липсата на 70-200 или твърдия 85мм.

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: bobotnik   
Дата:   01-01-14 16:41

Здрасти колеги и Честита Нова Годиина, бъдете здрави и мноооого успешни и красиви кадри ви пожелавам! Та, по темата - колебая се между Канон 50 1.4 и 85 1.8 , тялото , с което снимам е Канон ЕОС 650Д. Ще бъда благодарен , ако някой изрази мнение. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: metodiev_martin   
Дата:   01-01-14 16:56

При така зададен въпрос, много отговори ще има.
Първият ще бъде, че 50мм 1.4 канон е с калпав фокус и много мек на 1.4 и 1.8, вторият ще бъде, че 85мм 1.8 е чудесен обектив, но на кроп тяло идва малко дълъг.
Общо взето е това [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: Marconi   
Дата:   01-01-14 17:04

в нашенския си дух..
сигма 1.4 [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: bobotnik   
Дата:   02-01-14 11:13

metodiev_martin ,[beer] благодаря ,
точно за това ми е колебанието - за фокуса и качеството на изображението. А това, че идва малко дългичък мисля че няма да е болка за умиране. Пък и като снимам навън - място бол [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонски портретен обектив
Автор: jigsaw   
Дата:   02-01-14 11:47

@metodiev_martin

Много точно го е казал [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »