Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: georgivelev   
Дата:   30-11-13 20:28

Е пък Нончо кога стана фотограф, кога му почерня гъза, кога започна да печели международни, междупланетни и междугалактически награди, та взе вече и да дава акъл кое може и кое не да се публикува във фотофорум. Не че е нещо, но много дразни, когато някой се изцепи с такава тема, защото темата си е пар екселанс "Глейте го тоя какъв е ламер, ква му е гадна снимката", когато сам Нончо се намира някъде между ламерите и протата с наградите. Темата е ужасно хейтърска, и Нончо изобщо не се е обосновал какво не му харесва в снимката. Дайте да направим бутон, за да има още един бутон в сайта, който да натискам.

Снимката на голата кака дето си бърка в п***ата се вижда оформен гъз и това е напълно достатъчно голям на брой хора да гласуват положително. Напротив, точно тази снимка напълно илюстрира критериите за фотография на масата тук. Има гол гъз/цица/мацка с мускули, снимката печели точки.

Щом хората гласуват, значи се харесва. Ако не гласуват, не се харесва. Снимката, дето Нончо й е дал линк в началото на темата, има и рейтинг Б точки, тоест, оценена е от протата с наградите. Генерира импресии за сайта, и по-големи приходи от реклама. И бумерангът се връща при Нончо.

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: мара   
Дата:   30-11-13 23:41

глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: realnoncho   
Дата:   01-12-13 03:12

Който не вижда за какво е темата моля да не ме нарича хейтър, защото става смешно. Особено от хора, които не са готови да застанат със снимките си зад това.

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: neillmakoli   
Дата:   01-12-13 11:57

Това че на моменти ви се струва че Нончо е рязък с коментарите си, не значи че е хейтър!
От хора като него можеш да научиш много повече неща за фотографията, отколкото от хора на които си платил и не научаваш нищо...а за последното примери много!


Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон
Автор: s.b.d.   
Дата:   01-12-13 14:49





Публикацията е редактирана (02-12-13 07:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон
Автор: realnoncho   
Дата:   04-12-13 21:17

Когато първото, което ми дойде на акъла като видя снимка е заглавието, ще пиша поне тук - ХОП!


П.П. Гледам, че първият герой на темата е изпотрил коментарите и ме е блокирал [smilie25]



Публикацията е редактирана (04-12-13 21:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-14 22:43

https://photo-forum.net/i/1802176

Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: 798099   
Дата:   11-01-14 14:58

Истинският, да не би да искаш да ми внушиш, че това е нещо стойностно, а!
Този даже не ми е съвсем ясен дали е вдигнал ръка за "стоп", или е хитлеристкия (мооооооооого древен римскиЧ поздрав!

Съгласен съм с теб, че има снимки, които трябва да бъдат изтривани незабавно, но нито ти, нито аз сме в правото си да бъдем всеобщ критерий!


Отговори на това съобщение
 Re: Искам бутон "Тази снимка не е подходяща за Фото-форум"
Автор: chill   
Дата:   11-01-14 15:04

Абе, то хубуу такъв бутон, ама никой няма да ти се занимава с резултатите от натискането му, каквито и да са те.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »