Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Olympus OM-D E-M5 - вече официално!
Автор: CDman   
Дата:   16-06-23 09:23

Автор: lamerko
Дата: 16-06-23 06:44

Хм... абе що не се сложи един лимит да кажем... от 10 години по-стари теми да не могат да се изравят от гроба :)


Аз пък мисля, че подобна "есхумация" на теми е много полезна, за да се види кои мнения са се оказали верни и кои не. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus OM-D E-M5 - вече официално!
Автор: quazimodo   
Дата:   16-06-23 10:17

Както винаги - да живее рекламата[smilie18][beer] 11 години по-късно, Олимпус ОМ-Д с изключение на Е-М1 не могат, и никога не са можели, да се похвалят с добър следящ фокус. За шум изобщо не говорим. Една 5-ца ми мина през ръцете а в момента имам 2 десетки, не е като да не знам за какво става дума [smilie18][beer]

П.П. Аз наистина съм забил автоисото на 6400 и не се притеснявам. За известно време беше ограничено до 8000, но там вече наистина става много страшно[smilie5]. Последните версии на RAW Therapee се справят добре с обработката на шумни снимки от М4/3 [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »