Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Избор на фотоапарат
Автор: iavkata   
Дата:   24-11-09 11:23

Моля дайте ми съвет.Интересува ме мнение за Пентакс К100 и КМ

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tbby   
Дата:   24-11-09 11:36

Искате ли да не му отговаряме изобщо? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   24-11-09 11:58

Моят съвет е за К100. Аз лично съм го имал, близо две години снимах с него. Часто от снимките ми в профила са от него. Може да ги азгледаш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   24-11-09 12:21

Пусни си тема ако искаш и тук:
http://www.pentaxfanclub.com

Има немалко хора, които снимат, или са снимали с К100, както и такива с К-м. В момента има в базара и К200 на добра цена...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Suggs   
Дата:   24-11-09 13:34

Между К100 и K-m по-добрият избор е ... K-x. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BotsRevenge   
Дата:   24-11-09 13:57

Година и половина снимах с К100Д. За времето, през което снимах на средно любителско ниво, ми беше много приятен. Стабилизацията е добра, макар и по-слаба от на по-новите модели. 2-2.5 стопа стабилизира.

Мъничк, лек. За парите си беше много добър избор.

Радвах му се до момента, в който не опитах да снимам на един бал. Тогава болезнено осъзнах, колко неуверен е автофокусът - на маааалко по-слаба светлина от дневната този автофокус докато се нагласи и начуди, хората се прегърнали, целунали, пък си отишли, а той още си се донаглася.

Бавен е също така. Много мудно се сменят настройки - апаратът се бави при навигацията из менютата. Бавно показва и заснетия кадър. Огледалото му щляпа сравнително силно.

Като цяло апаратът е предвиден за начинаещи и напредващи любители. Не е направен да се справя в много динамични сцени с недобро осветление. За парите си дава достатъчно.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »